Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Pricao mi matori i da je Panatinaikos '86 bila ludnica, dan danas ih mrzi u svim sportovima, usrali su mu se u detinjstvo. :laugh: Bio je na toj tekmi i na obe protiv Milana. 

  • +1 1
Link to comment
Pricao mi matori i da je Panatinaikos '86 bila ludnica, dan danas ih mrzi u svim sportovima, usrali su mu se u detinjstvo. [emoji23] Bio je na toj tekmi i na obe protiv Milana. 
Ja sam imao tu ludu sreću da dobijem nagradno putovanje u Atinu preko JSL Sport, nekih 4 dana, sa letom do Atine i povratkom autobusom preko Soluna. Uzevši u obzir da sam bio klinac, pokojna keva je morala da uplati sebi aranžman, jer nije bilo šanse da ne odem na tekmu. Jedno od najlepših sećanja iz mog detinjstva.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Ivo Petović said:

 

Bari i Tokio je stojko...Real na Marakani '87 i Milan '88 e to je bila prava during the war priča. Kad cela škola, tokom odmora, bukvalno hoće da se sruši, kad je Piksi uvalio Milanu levicom. Neponovljivo. O Realu da ne pričam...taj klip pustim jednom mesečno, a sećam se svega kako je išlo. Faking Pikseta, bog fudbala. :) 

i ja bio na realu i na obe protiv milana kad ste igrali.

zar nije real bio par godina ranije? (vec sam i zaboravio)

taj milan je meni najbolji tim svih vremena.

citava druga smena je pobegla iz skole zajedno sa profesorima i direktorom kad je gostovao milan. kakvo vreme! sve je islo na bolje! optimizma na vagone

 

  • +1 2
Link to comment

Tvorzan je nešto spominjao da nema ništa od promene broja stranaca. Doduše, spomenuo je i da Ben hoće da završi karijeru kod nas i da živi u BG, tako da me ne bi čudilo da uzme i naše državljanstvo

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

el se nece povecavati dozvoljen broj stranaca za sledecu sezonu i kako ce se dragovic voditi?:fantom:

 

Dragovic ima nase drzavljanstvo, vodice se isto kao i Borjan.

Link to comment

Ako iko i zaslužuje drzavljanstvo po pravim propisima (a ne kroz muljanje kao nekada), to je Ben. 

Edited by dragance
  • +1 2
Link to comment

Ako naši igrači nisu stranci u EU, onda je bzvz da oni budu stranci ovde. U suštini treba da postoji reciprocit kada se donose takve odluke.

Link to comment
42 minutes ago, dragance said:

Ako iko i zaslužuje drzavljanstvo po pravim propisima (a ne kroz muljanje kao nekada), to je Ben. 

Ben ne može. Ima državljanstvo Komora i Francuske, 3 valjda nigde nije dozvoljeno. 

Link to comment
42 minutes ago, fandorin said:

Ben ne može. Ima državljanstvo Komora i Francuske, 3 valjda nigde nije dozvoljeno. 

Moze tri.  Moj sin ima SAD, cesko i srpsko.  Deca mog prijatelja SAD, hrvatsko i srpsko.

Link to comment
21 minutes ago, Dimitrije said:

Moze tri.  Moj sin ima SAD, cesko i srpsko.  Deca mog prijatelja SAD, hrvatsko i srpsko.

Ok, ali čini mi se da sam negde čitao da Benova potencijalna kombinacija nije moguća. Kao što nisu mogli pokojni Odžo (SAD, Nigerija, Srbija) ni Duop Rit (Sudan, Australija. Srbija)

Edited by fandorin
Link to comment
38 minutes ago, fandorin said:

Ok, ali čini mi se da sam negde čitao da Benova potencijalna kombinacija nije moguća. Kao što nisu mogli pokojni Odžo (SAD, Nigerija, Srbija) ni Duop Rit (Sudan, Australija. Srbija)

Pravno gledano, verovatno posedovanje visestrukog drzavljanstva nije legalno ukoliko izmedju drzava ne postoje ugovori o dvojnom drzavljanstvu.  Razlog je sto dobijanjem drzavljanstva nove drzave, odrice se lojalnost prethodnoj drzavi.  Neke drzave su po tom pitanju striktnije od drugih i ne dozvoljavaju visestruko drzavljanstvo, dok druge tolerisu da njihovi gradjani mogu da imaju pasose drugih drzava mada te pasose ne uvazavaju.  Na primer ja ne mogu da izadjem iz/udjem u SAD sa srpskim pasosem jer u pasosu nemam americku vizu, ali u Srbiju mogu da udjem/izadjem ili sa srpskim ili sa americkim pasosem.  Ako iz Srbije izadjem sa srpskim pasosem na putu za SAD, pitaju me za americku vizu, ja pokazem americki pasos i to je dovoljno.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...