Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Mislim da je Dragović imao daleko bolju karijeru od Ristića i veću mogućnost izbora pa je došao. Marin takodje. 

 

Opet ne treba biti ni kao komšije i vraćati igrače po svaki cenu samo zato što su se “ogrebali” za 3,4 sezone u jakim evropskim ligama, a nisu kadri da naprave razliku ni na LingLong livadama.

Link to comment

Dragovic je dosao da ispuni san, Ristic je vec bio, a hteo bi na SP. Ovde bi pre igrao nego u nekom stranom klubu.


Sa druge strane, Sinisa mora opet u bolnicu.

Siniša Mihajlović moraće da se vrati u bolnicu, gde će biti na lečenju zbog leukemije, objavio je on na hitno sazvanoj konferenciji za medije u Bolonji.

"Bolest je bila dovoljno hrabra da se vrati. Ako joj prva lekcija nije bila dovoljna, daćemo joj drugu", rekao je Mihajlović.

Siniša Mihajlović je naveo da mora da počne terapiju kako bi se sprečile komplikacije.

Biće hospitalizovan početkom aprila.

Po rečima Mihajlovića, situacija je bolja nego što je bila 2019. godine.

"Ovog puta je drugačije. Znam šta treba da uradim i sa čime treba da se suočim", naveo je Siniša Mihajlović.

Link to comment

cela ta generacija je prerano oterana iz Zvezde, zatekli su se u najgorem trenutku u klubu. treba ih vratiti svee kad bude bilo prilike, da odigraju nešto konkretno, i Grujića i Vukašina i Rajkovića. ok nisu ni oni ludi od želje  da ponovo sarađuju sa Terzom, ali ko zna,  Rile je tu najveća  paljevina, on bi se prvi vratio

  • +1 1
Link to comment

Gruja igra, Jovic prepuvan, Rajko brani, njih trojica se pre trijesdruge nece vracati, ako i tada. Mozda mogu da vrate Plavsica i Ristica, imaju ok karijere ali nista spektakularno.

Vukan, Vukasin, Manojlovic... to nema vise sta da trazi ovde.

Neki dan sam se setio one Prosineckijeve ekipe - Milivojevic, Mladenovic, Mijailovic, Milunovic, Maksimovic :ph34r:, jbt svi imaju 3 banke vec, a to kao da je prekjuce bilo.

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Gruja igra, Jovic prepuvan, Rajko brani, njih trojica se pre trijesdruge nece vracati, ako i tada. Mozda mogu da vrate Plavsica i Ristica, imaju ok karijere ali nista spektakularno.

Vukan, Vukasin, Manojlovic... to nema vise sta da trazi ovde.

Neki dan sam se setio one Prosineckijeve ekipe - Milivojevic, Mladenovic, Mijailovic, Milunovic, Maksimovic :ph34r:, jbt svi imaju 3 banke vec, a to kao da je prekjuce bilo.

Ceo taj tim je bio na M, Mikić na beku, Mezenga u špicu, Mačka na golu, Mendeš i Maestro u vezi. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Je l' on na kraju ustanovio sta je? Levi bek, levo krilo, centralni/zadnji vezni? 

 

Igra levog beka u Monpeljeu, sa 4 pozadi.

  • +1 1
Link to comment

Nekoliko igraca iz M-tima napravili su dobre inostrane karijere: Milivojevic kapiten engleskog premijerligasa; Mladenovic standardan u varsavskoj legiji;  Maksimovic prilicno uspesan u nekoliko timova Serie A.  

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Je l' on na kraju ustanovio sta je? Levi bek, levo krilo, centralni/zadnji vezni? 

Po meni najbolju utakmicu u kojoj sam ga gledao odigrao je protiv Zvezde u Krasnodaru kada je, cini mi se, bio centralni vezni.  

Link to comment

Mladenovic je i u reprstaciji bio dobar ono malo sto je igrao. 

Nikola Maksimovic je tragicna pojava, bez obzira gde je sve igrao. Koliko je taj covek kikseva napravio :ph34r:, srpski David Luiz. 

Milivojevic bi mozda i sad bio u prvoj postavi reprstacije da se nije posvadjao tu sa svima, steta.

Ne znam vise u kakvom je stanju, ne pratim vise PL, ali do pre jedno 2 godine igrao je odlicno u Palasu. Ofanzivno je sigurno bolji od svih centralnih osim SMS, a i trcao je gotovo uvek najvise od sviju. Jeste to mali klub, ali biti kapiten, izvoditi vecinu prekida u PL timu, nije to zajebancija. Osvajao je i trofeje u Belgiji i Grckoj, mozda bi i on mogao da legne dobro Zvezdi za godinu, dve, taman da i ovde uzme titulu. 
 

3 minutes ago, Dimitrije said:

Po meni najbolju utakmicu u kojoj sam ga gledao odigrao je protiv Zvezde u Krasnodaru kada je, cini mi se, bio centralni vezni.  


To premestanje na levog beka je bio Grofov eksperiment, kad je usao u tim igrao je u centru, nekad malo povucenije, nekad ofanzivnog. Bio je dobar u Norveskoj kad je drzao celu stranu, tu utakmicu su svi pokidali. 



 

Link to comment

Mladenović i Ristić su dobri na levom beku i sa 3 i sa 4 pozadi, ali Mladenović je Rodićevo godište, tako da je ipak Rile bolja opcija za podmlađivanje :sleep:

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...