Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

 
naravno. objektivna beogradska publika bi sa takvim timom ocekivala finale ls u najmanju ruku [emoji3]
Za pocetak 1/4 finale LE ili 1/2 uz dosta srece. :D
Link to comment

Potencijalni bonus-igraci koje Stankovic planira da povede na pripreme su: Erakovic, braca Mituljikic, Lazetic, Stankovic, Matic, Lucic, Gavric, Krstovic i verovatno golman Gordic.  Od ovih, Gavric i Gordic mogu da odu iz kluba.  Zanimljivo je da se ne pominje Radulovic.  Da li je to zbog bolesti (mononukleoza) ili vise ne zele da sa njim saradjuju?

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Nije povredjen vec operisan od diskus hernije, do pocetka avgusta bi trebalo da zavrsi sa rehabilitacijom posle operacije. Kolarov je maltene bivsi igrac, to je jasno kao dan, kao sto je jasno da drugacije nema teorije da bismo ga doveli.

 

Okej, nije povreda, već operacija, ali definitno neće biti niti fizički spreman, a kamoli uigran, de fakto neće nam značiti ništa do možda oktobra, Best case... 

Link to comment

Pretera ga sa oktobrom :D  Dotle ima 4 meseca, a sezona pocinje sredinom jula, znaci za mesec i po dana. Dovoljno vremena da se oporavi od operacije i pocne sa treninzima i da bude u ekipi u avgustu pred zavrsnicu kvalifikacija za LS/LE.

 

A za pocetak, nek dodje prvo, pa onda cemo analizirati kad ce biti spreman.

Link to comment
 
naravno. objektivna beogradska publika bi sa takvim timom ocekivala finale ls u najmanju ruku [emoji3]
Hleba i igara nikad dosta...
Na stranu šta će na kraju ispasti od naše evropske priče sledeće sezone, ali meni je prošla sezona i cela ova priča koja je počela da se vrti od dolaska Dekija u Zvezdu opasno ulepšala život u doba Korone. Još od kraja prošle godine sam se nadao dolasku na evropske tekme (prvo sam sanjao Milan, pa kvalifikacije za LŠ, a sada sanjarim da nekim čudom dođem na par mečeva grupnog dela tokom jeseni). Na žalost Australija, osim što je po prirodi stvari pojam Vukojebine[emoji769], je rešila da nastavi život u paralelnoj stvarnosti bez dodira sa svetom koji je okružuje (bar ne pre federalnih izbora na proleće 2022). Tako da i dalje mogu da sanjarim i planiram dolazak tokom mečeva sledeće sezone, mada sam svestan da ću na kraju sve to ipak gledati na TV ekranu. U svakom slučaju, bar imam čemu da se nadam i uživam u lepom fudbalu posle jako dugo vremena. [emoji2956]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Синоћ касно случајно налетих на Трезор на РТС2 а оно снимци из Барија. Влада Стошић говори "ово нико пре нас није остварио а тешко да ће ико икад поновити", Дејо, Рефик и Миха пјевају "Немам драге немам друга", Роби баца пљугу кад се камера окренула ка њему и представља дјевојку Тијану, Џаја једва склапа реченице које звуче као са оних журнала, Цвеле са томпусом се пење на сто док трубачи свирају Ђурђевдан ... :wub:

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment

Upravo gledam strim proslave na YouTube... Snimci tekme vraćaju sećanja na taj dan, ali najluđe od svega je što mi je taj ceo boravak u Bariju protekao kao u magli (alkoholnih isparenja). Doduše, sećam se da sam se otreznio do penala koje sam gledao na semaforu stadiona, da nas ne bih izmalerisao....

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...