Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Bice tesko ponoviti proslu sezonu, stvarno je bila vrhunska sezona.
Da bi je nadmasili, morali bi recimo da udjemo u LS I budemo drugi ili treci u grupi.

Tako da, Deki na posao!

:D

  • +1 1
Link to comment

Protestujem zbog ovog anti-dimitrijevskog uvoda sa maksimumom nade i ocekivanja a minimumom zakeranja i primedbi.:D

 

To nije moj Dimitrije.:sad:

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic

Pa tesko da sam mogao da nadjem nesto ili nekoga da zakeram.  Nismo izgubili ni jedan derbi; u jednom smo pobedili, dva nereseno od toga jedan prosli na penale i osvojili kup.   Nisu (jos uvek) prodali nikog od kljucnih igraca. Doveli su Dragovica i spremaju sa da dovedu jos par dobrih pojacanja.  Falko ceka kao zapeta puska.  Onovili radove na mediko-bloku.  Zahvaljujuci koroni, nije bilo moronskih performansi na severu, niti su iz uprave kluba stizala nacional-socijalisticka saopstenja.   Na sirotog Gobelju sam prosuo sav svoj gnev na prethodnoj temi.   Uz to, citam dobru knjigu koja vise nego ispunjava moju potrebu za zakeranjem i cepidlacenjem.  Ostala je prazna casa namenjena zakeranju.  Dolazeca sezona izgleda obecavajuce.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Dimitrije said:

... Ostala je prazna casa namenjena zakeranju.  Dolazeca sezona izgleda obecavajuce.

 

nadam se da sezona nije obecavajuca glede punjenja te prazne case? :)

 

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

Macron će nam praviti sranje dresove još 6 sezona :sad:

 

bar da ukljuce crveni sorc da budemo crveno-beli kao uvek.

a ne kao sad, belo-crveni

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

to je izgleda gotovo, sad je odjednom aktuelna prica oko arnautovica... 

 

uuuuuuuuuu kako bi to bilo dobro

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...