Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Znao sam ja da opet neće da valja [emoji1]
Iskreno... Zabole me ko je odakle, samo nek doprinosi našem Radničkom... Imali smo mi puno Nišlije, pa se nisu nešto proslavili... tipa Aca Ilić, Bane....Ne kažem da je Kine loš trener, čak naprotiv,ali lepo čovek reko da vodi pomoćnik sa sobom... Šta je problem? On odgovara za rezultate...
Svi su prolazni, samo Radnički je večan!!!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, Boki Nis said:

Znao sam ja da opet neće da valja emoji1.png

 

 

Па то ли је тешко да се закључи, кад је Нишлијама све било потаман? :ss1:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

 

Па то ли је тешко да се закључи, кад је Нишлијама све било потаман? :ss1:

A be da be Čelzi da budemo nećemo al 

ČEZNI naših hoćemo. Danas  sutra prekosutra . . .

Link to comment



I kad im jednom dosadi, ili se promeni vlast, oni zajebu, odu, ostaje...šta? Go racku od tima...svi slobodni , u najmanju ruku kratki ugovori, škola devastirana, seči dupe - krši uši, nanovo u neku drugu treću ligu. Onda dodje opet neki "ambiciozni" političar i počne da drnda kako je Radnički veliki klub, sa duhom tradicijom i ne zaslužuje mesto gde je....srBska priča...repriza

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока






Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Constantin said:


 

 

 

 


Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

 

 

 

Na to ne mozemo da uticemo. Mozemo da gledamo godinu za godinom i da se molimo da ne dodje do najcrnjeg scenarija. Takodje iz peta da se trudimo da se ne razocaramo i sve batalimo. Tako daaaa nema odustajanja 😁

Link to comment
Na to ne mozemo da uticemo. Mozemo da gledamo godinu za godinom i da se molimo da ne dodje do najcrnjeg scenarija. Takodje iz peta da se trudimo da se ne razocaramo i sve batalimo. Tako daaaa nema odustajanja [emoji16]
Ma to nije opcija...nego tako mu dodje reč...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Očigledno se radi da za 40 godina neće biti zaljubljenika i vernih pratilaca FKRN sa stažom kao što smo mi sada. A taj staz je , bar moj  pregurao 40 godina praćenja uživanja nerviranja  i po kiši snegu i po vetru i po suncu. I sama farsa sa transparentnošću zvaničnih portala kluba . Ma daj pitaju koga za trenera!!! 

Aj nek postave pitanje koga iz uprave ne želimo više. Uprava nije Ivica Tončev , on jeste odgovoran jednim delom , ali najvecim  delom zna se ko je. Ko tolike igrače otera , trenere, skaute , direktore škole . Ivica kao da je omadjijan.Tog škola ne zanima pa se i dotični tako ophodi sa školom. A kada završe sa školom deca su izložena ucenama ne davanjem papira .Savet  za sve takve TRAZITE PAPIRE preko SAVEZA ( Preko pisma ). Imate pravo bilo gde u niži rang . Da vas ne lazu trening kompezacijom. Ona će se aktivirati ako vam dete do 23 godine bude pocelo da igra u istom rangu. 

Čak i klub da vam nudi ugovor niste u obavezi da ga prihvatite ako se ne vidite u njemu. Na žalost sve će biti više takvih dečaka

Link to comment

Bate, bez da ulazim u diskusiju.... Jel nam cvetala škola pre Tončeva? Ja ne znam da smo izbacili jednog kvalitetnog igrača posle Ace Živkovića!?
Dal je bar malo bolje ili lošije.... Pre ili posle Tončeva?
Sjajno nije... Daleko od toga... Mi nemamo trening centar ni za prvi tim, a kamoli omladince, kadete...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Boki Nis said:

Bate, bez da ulazim u diskusiju.... Jel nam cvetala škola pre Tončeva? Ja ne znam da smo izbacili jednog kvalitetnog igrača posle Ace Živkovića!?
Dal je bar malo bolje ili lošije.... Pre ili posle Tončeva?
Sjajno nije... Daleko od toga... Mi nemamo trening centar ni za prvi tim, a kamoli omladince, kadete...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Istina, posle devedesetih mrka kapa. Tavorenje u nize rangove i besparica su pokosile klub. Ljudi ko ljudi, kvarljiva roba, snalazili se pa naplacivali za forsiranje igraca. Treba ozbiljne pare da se ubace u skolu da bi se to sve pokrenulo. Mozda platiti ljude da naprave strategiju i program, doskolovavati pod obavezno i trenere i iznad njih. Iskoristiti ljude iz saveza koji su napravili program za one sampionske generacije mladih ili ako ne onda dovesti nekog sa strane. Mnogo je stvari propalo i pitanje je kako poceti? Sigurno je prvi korak naci posvecene ljude...pa redom...

Link to comment

Svakako ne odustati od kluba ma koliko bili odvratni ljudi u njemu. Mucno je sve, i namestanje i Zvezdina uprava i trener i igraci, na nama je da izdrzimo. 

Link to comment
Istina, posle devedesetih mrka kapa. Tavorenje u nize rangove i besparica su pokosile klub. Ljudi ko ljudi, kvarljiva roba, snalazili se pa naplacivali za forsiranje igraca. Treba ozbiljne pare da se ubace u skolu da bi se to sve pokrenulo. Mozda platiti ljude da naprave strategiju i program, doskolovavati pod obavezno i trenere i iznad njih. Iskoristiti ljude iz saveza koji su napravili program za one sampionske generacije mladih ili ako ne onda dovesti nekog sa strane. Mnogo je stvari propalo i pitanje je kako poceti? Sigurno je prvi korak naci posvecene ljude...pa redom...
Sve se slažem, ali ja bih počeo sa pravljenjem uslova za trening i utakmice...Prosto je neverovatno da naši omladinci i kadeti igraju utakmice na Bubnju! U Čairu imamo samo dva Pomoćna terena koja su u lošem stanju ja bih rekao.... Imamo željino koji propada i nikako mi nije jasno zašto to niko ne sredi. Imamo i jedan pomoćni pored, koji je katastrofa.... koji isto ne znam čemu služi!
Zašto se ne krene Od toga pa da imamo recimo 4 Kvalitetan terena od kojih bi jedan trebao da bude sa kvalitetom veštačkom travom...
Ali tu se ne zna koje čije je.... Ko je odgovoran i tako to...... Tako da verujem da nije sve do Tončeva, ja bih reko da je imovinsko pitanje najveća kočnica....
Dispanzer isto..... Koliko Godina se radi, pravi i opet ništa.... Pa dokle....
Ps. Ja bih najviše voleo da se napravi jedan sportski centar recimo u Nišku banju ili gde se nađe dobar prostor.... Da se naprave tereni, pa tek onda da se krene sa dobrim trenerima,Skautima i ostalo.....
Dotle, karabudzi....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
24 minutes ago, Boki Nis said:

Sve se slažem, ali ja bih počeo sa pravljenjem uslova za trening i utakmice...Prosto je neverovatno da naši omladinci i kadeti igraju utakmice na Bubnju! U Čairu imamo samo dva Pomoćna terena koja su u lošem stanju ja bih rekao.... Imamo željino koji propada i nikako mi nije jasno zašto to niko ne sredi. Imamo i jedan pomoćni pored, koji je katastrofa.... koji isto ne znam čemu služi!
Zašto se ne krene Od toga pa da imamo recimo 4 Kvalitetan terena od kojih bi jedan trebao da bude sa kvalitetom veštačkom travom...
Ali tu se ne zna koje čije je.... Ko je odgovoran i tako to...... Tako da verujem da nije sve do Tončeva, ja bih reko da je imovinsko pitanje najveća kočnica....
Dispanzer isto..... Koliko Godina se radi, pravi i opet ništa.... Pa dokle....
Ps. Ja bih najviše voleo da se napravi jedan sportski centar recimo u Nišku banju ili gde se nađe dobar prostor.... Da se naprave tereni, pa tek onda da se krene sa dobrim trenerima,Skautima i ostalo.....
Dotle, karabudzi....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Dzaba teren bez dobrog trenera i obratno. Prvo pronaci ljude, entuzijaste koji ce osmisliti i pokrenuti sve to. Inace ulaganje u bilo sta ce se zavrsavati sa lapanjem na veliko.

Nije isto postaviti nekog ala Rastavac da vodi projekat ili nekog ala Recko.

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...