Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

5 minutes ago, Constantin said:

Djoša?.... matori....?

Uz njegove, nase, dve tri bombe i plus mlade nade koje smo razvijali cele godine ima da se skrpi solidan tim. Lalat nece da dodje ako mu se ne garantuje da ce se dovesti adekvatni igraci za ispunjenje cilja uprave. Rekao je da nije problem da razvija mlade ali nece onda i jare i pare. I to je ok, logicno. 

Pozdravljam i navijam da dodje.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
11 minutes ago, W.F.C. said:

Djordjevic iz Radnika koga ste spominjali preuzeo Vojvodinu, cisto da udje u zapisnik.

To stara vest već danima🤣🤣🤣

Link to comment
4 hours ago, Gradina said:

Verovatno , a možda i Raša 

Raša? Radiš Bulatović ? ,🤪

Spominjao se Krstović. .....

Ima tu svašta-nešto, ali ne zaboravite onaj razgovor Lalata i Tončeva, gde ovaj drugi kuka kako nema pare. 

Inače, budžet od grada nam je sretan na trećinu, a Ivica si ima zmijčiki u džep tako da verujem bićemo ograničeni na mali broj igrača na raspolaganju .... Ima jedan štoper iz omladinaca, interesantan, ostalo ne znam....da me Mare tu, iskopao bi on kakav-takav kvalitet, ovako.....biće tu kombinacija..đ

Link to comment

Svima je skresan budzet, sport je dosta na gubitku skoro svuda. Verujem da u odnosu prema budžetima drugih klubova smo slični kao i pre dve godine, samo je to u apsolutnim brojkama manje..

 

Ako dođe Lalat, verujem da će od postojećih igrača hteti da zadrži Gavru, možda i Đuru, Acu Tenka i Aksentija..

 

Ostalo će da si dovodi.. Lepo kažete da je Mare tu, nešto bi skrpio, ovako spadamo na Rašu Bebića i druge selce da nas opravljaju..

Link to comment

Lalat hvalio Mareta, hteo da ga dovedu u Vojvodinu. Mozda ce zeleti da rade zajedno? Ne znam samo kako smo se razisli sa njim?

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Constantin said:

Raša? Radiš Bulatović

Raša Pankov , jer u zvezdani će biti u zapećku što se kaže. Inače sada odlazak SD Ivovića ima smisla jer dolaskom Lalata verovatno se vraća i Mare. 

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Raša Pankov , jer u zvezdani će biti u zapećku što se kaže. Inače sada odlazak SD Ivovića ima smisla jer dolaskom Lalata verovatno se vraća i Mare. 

To mi prvo palo na pamet.

Link to comment
15 minutes ago, Captain_Darling said:

И кад креће продаја сезонских карата? :jerry:

 

#овогамикрста

Rasprodate su već 🤣🤣🤣

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...