Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

6 minutes ago, zikaPantelej said:

Možda bi se i složio sa predlogom, iz čisto pragmatičnih razloga.. ali generalno, imamo mnogo ljudi koji su maltene ceo život proveli i dali celog sebe za klub...

 

Piksi po imenu jeste najveći na kraju ispao u smislu karijere itd..ali njegov staž je bio kratak

 

https://www.juznevesti.com/Sport/Palilulci-traze-da-se-stadion-Cair-nazove-po-Piksiju.sr.html

 

 

 

Slazem se, bio kratko i nekako se retko seca odakle je sve krenulo. Ispravite me ako gresim? Opet "Cair" nema mozda neki istorijski znacaj bar sportski a eventualno moze da simbolizuje da smo bili pod turcima. E sad mozda neko zna vise pa da polemisemo?  Imamo Cegar, Cele kulu ... Ne mora da glorifikujemo ropstvo pa da se dicimo njihovim izrazima a opet mozda gresim? Svakako ja sam za neko novo ime kada se zavrsi planirana izgradnja. Takodje bih voleo da vidim novine u dresovima, bojama i sl. Moze i isto al drugacije 😁 Da se razaznamo od Radnickog KG, Napretka i slicnih.

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Slazem se, bio kratko i nekako se retko seca odakle je sve krenulo. Ispravite me ako gresim? Opet "Cair" nema mozda neki istorijski znacaj bar sportski a eventualno moze da simbolizuje da smo bili pod turcima. E sad mozda neko zna vise pa da polemisemo?  Imamo Cegar, Cele kulu ... Ne mora da glorifikujemo ropstvo pa da se dicimo njihovim izrazima a opet mozda gresim? Svakako ja sam za neko novo ime kada se zavrsi planirana izgradnja. Takodje bih voleo da vidim novine u dresovima, bojama i sl. Moze i isto al drugacije 😁 Da se razaznamo od Radnickog KG, Napretka i slicnih.

Skroz si u pravu ovo za Turske reči itd.. treba smisliti nešto kao osveženje.. ovo za Piksija jeste solidan predlog vredan makar diskusije...

 

Slažem se i za dresove, ali moram da pomenem, nema šta da se mi razlikujemo mnogo od klubova koje si pomenuo, jedan je Radnički, zna se koji... a pri tom, mi smo Radnicki Niš, a ne Radnicki 1923 OFK Radnički itd...

 

Hocu da kazem da je Taj Kragujevački Radnički npr. nastao fuzijom pre par godina ako se sećate sa nekim seoskim klubom iz okoline KG-a, Sloboda se beše zove...

 

Isto i FK Novi Pazar... to je u stvari BASK iz BG-a koji je naprasno kao prvoplasirani tim u PLS pre 10ak godina ako se sećate preseljen u Novi Pazar, i tako je Pazar ušao u JSL iako nisu po plasmanu zalužili da udju..

 

Isto i Sloboda Užice, fuzija sa FK Sevojno :rolleyes: 

 

Tako da mi smo još i dobri, original iz 1923 i po tome smo unikatni sami po sebi..

 

dresovi da budu ponovo plavi ili beli bi bilo interesantno

Link to comment

Nikad ne bi menjao ime

Cair, to je trend sad davanja imena stadionu po igracima. Dok je gradski stadion. Ako se privatizuje niko nece da nas pita, mada nas ni sad ne pita... 

Link to comment
14 hours ago, Covekizstruke said:

Borivoje i Žarko Marković kod novog trenera nisu bili ni u protokolu. Verovatno nisu ni naši igrači više.

Nisu odavno. Borivoje je posle utakmice sa Radnikom , gde je nekome iz uprave se brecnuo  ,,sidji dole evo ti rukavice pa ti brani , se pojavio na prvom narednom treningu i na njemu opet ušao u neku svadju sa nekim igračem i od tada ga nema. Žarko je još pre njega  otišao

Link to comment
On 27.5.2021. at 17:09, MaErAkLoIJA said:

Nego kako cenite Kojica? Hoce li moci da ponese teret prvog golmana naredne sezone? Nadam se da ce Birivoje u penziju ili najvise kao rezerva.

Da si živ i zdrav Borivoje posle Surdulice ko zna gde je. Ako  iko sumnja u Kojića onda da batalimo školu. Isto važi i za Ilića. Dva ekstra golmana a mlada. Ako ih ne poguramo  onda ništa od škole nismo dobili . A realno mislim da će se  obojica afirmisati tek kada odu. 

Link to comment
Hocemo da ga sacuvamo i prodamo za dva !!!
Ma ne laje kera sela radi, nego sebe radi...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...