Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

Ja mislim da će kombinovati sa nekim novim mladjim igračima. Ovo nisu loši igrači, naprotiv...jeste da ih gazi vreme, ali znaju znanje. Nije ni Todorovski bio nešto mladji pa je odigrao korektno. Jeste kasnio mlo sa izlascima iz ofsajda, ali je zato prvi dizao ruku da signalizira nedozvoljenu situaciju :D Pa i Siniša Mihajlović je igrao vrhunski u 35-36 godina....

Vukadinović je izuzetno brz, ovaj Vujadinović iskusan bio u Aberdinu, Osasuni, Udinezeu...tu Šilo može mnogo da "profitira"...

da imamo pare verovatno bi doveli Pogbu....

Zvanicno jos nismo potpisali Vukadinovica?

Link to comment

Nije zvanicno predstavljen pa sam mislio da se jos ceka potpis...

Dakle u svim redovima tima smo pojacani iskustvom i sigurno kvalitetom. Ocekujemo ono udarno a to je spic i verovatno neki vezni umesto Djurickovica jer se nigde ne spominje, cak ga ni Lalatovic nije uzviknuo kao zelju. Ako ostane Gavra imamo tim koji bez trenera osvaja gornji dom uz adekvatnog spica.

Link to comment
32 minutes ago, Gradina said:

I to što kažeš . Da ne bude skoro

Razmisljao sam i o tome. Za cas si Lalat digne sidro ako vidi da ga zezaju

Link to comment
Bice. I najavljeni Vukadinovic, i mladji od 25, i prednji vezni i napadac(i). Do priprema
Odlično....a što se tiče napadača...nije li onaj umišljeni Crnogorac iz Zvezde?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Mogao bi da nam dodje npr. Denis Stojković....raskinuo ugovor s grobarima, igra levo krilo, u Partizan došao iz Avelina valjda. Trebalo bi se pozabaviti s takvim igračima, još je i bonus....

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока





Link to comment
Mogao bi da nam dodje npr. Denis Stojković....raskinuo ugovor s grobarima, igra levo krilo, u Partizan došao iz Avelina valjda. Trebalo bi se pozabaviti s takvim igračima, još je i bonus....

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока






Zaboravih...menadžer mu je Batica Ristić.

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Zaboravih...menadžer mu je Batica Ristić.

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

E onda teško. Seti se da je nekim dečacima raskinuo ugovore ( Stojev ...) i odveo ih iz Radničkog u BG

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

E onda teško. Seti se da je nekim dečacima raskinuo ugovore ( Stojev ...) i odveo ih iz Radničkog u BG

Ako šušteća moneta bude na pravom mestu, što da ne...prilika nije loša...igraš Superligu, imaš dobru minutažu. Sećaš se da su neki plaćali za minutažu...nikad ne reci nikad.

Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Ako šušteća moneta bude na pravom mestu, što da ne...prilika nije loša...igraš Superligu, imaš dobru minutažu. Sećaš se da su neki plaćali za minutažu...nikad ne reci nikad.

E pa da ga $%#@&

Nekad i sad

Sa malo razlike

Isti se ritam 

Nije igrao.

Skeptik sam da se neće ponoviti Slovenija od pre dve godine

Link to comment
E pa da ga $%#@&
Nekad i sad
Sa malo razlike
Isti se ritam 
Nije igrao.
Skeptik sam da se neće ponoviti Slovenija od pre dve godine
Da pobegne Lalat [emoji40]?????

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...