Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Marinika je upravo rekla u Utisku nedelje da je saznala (kaze ima dokaze) da u Jagodini zene koje zele da se zaposle, dobiju broj "za druzenje", da tacno postoje zgrade i mesta za "te stvari" i da od toga zavisi famozno buduce zaposlenje, ali i da joj je to sledeca istraga.
Pandorina kutija je otvorena sa Marijom Lukic, idemo dalje.







  • +1 4
Link to comment

Nisam jos videla, cula, procitala vest, ali prepricavaju da ona jagodinska mrcina iz Hurgade najavljuje tuzbu protiv Marinike i nudi joj neke crvene cizmice i rad ispod mosta kada prestane uskoro da se bavi politikom.
Govedo jedno odvratno i smrdljivo.

Edit:


Link to comment

Da li je za ovo govedo iz JA Juric tvrdio da ima dokaze kao pedofila sa javno-politicke scene?

[mention=10291]vememah[/mention] posto mene uvek opominju, ajd i ja tebe, vidi dva posta iznad...



Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:

Da li je za ovo govedo iz JA Juric tvrdio da ima dokaze kao pedofila sa javno-politicke scene?

[mention=10291]vememah[/mention] posto mene uvek opominju, ajd i ja tebe, vidi dva posta iznad...


 

 

tvit iz juna prosle godine

 

 

  • +1 1
Link to comment

uzas uzas!

drugar mi je rekao davno za ovu zver palmu tj kad je juric izasao sa tim.

koliko je blazeno ziveti u beogradu u ovakvim situacijama.

u tim malim mestima moze biti  pakleno imati  zenu, sestru, kcer..

jedino resenje je da ubijes ili osakatis tu djubrad kao jutka ili ovog vepra palmu ili da sve ostavis i pobegnes sto dalje.

bilo je toga i ranije ali mogu zamisliti samo sta se sad radi u opstoj bedi poslednjih decenija.

i onda da volim ove drzavice, ocu djavola

 

  • +1 1
Link to comment

Ne da je tu nemocna osoba izlozena tako necemu, nego defakto cele porodice u tim malim sredinama koje zavise od jedne dzukele. Sta god da se desi, dobije se ili podrzavanje Jutki, ili kao ono u Lucanima. I da ga odere od batina neko, ide taj u zatvor. Bukvalno vraceni pa skoro 200 godina unazad i to raketom.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Polako sa malim sredinama, ima i ovde svasta i ko zna sta sve ima zapravo, recimo u nekim opstinama (pricalo se ranijih godina).




 
Video sam, lepše je kad može odmah da se pusti na stranici.
Cek, zar nemam link sa yt, isti kao tvoj, iznad koga pise Svedok i krece odmah na klik?

Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...