Jump to content
IGNORED

Bubanj


Skyhighatrist

Recommended Posts

On 7.5.2021. at 1:20, Skyhighatrist said:

Osim nesumnjivih i neupitnih majstora instrumenta, da li se i kod vas kao kod mene razvija izvesna sklonost da se bubanj isprati , u smislu ovaj mladac ima range, vlada i mikro i makro snagom, ima širinu finesa i raspon tehnika koji je milina čuti?

O da, prati se odavno :). Delta uspješno gradi imidž novog Stiga. Dobar mu je i ovaj novi Firestarter, iako je zašao malo više u show off.

 

Jedan fin snimak:

 

 

smirivanje činela na 1:26  :smiley_hail:

  • +1 2
Link to comment

Ma da Mofet (i ne samo on ofc) naprave ekipu od ne znam, osam članova pratećeg benda kome hoćeš, bukvalno, budžet i izvoljevanje su im lvl 100 i onda pola godine sviraju najbolje sale i smišljaju najbolje fore.

Što kaže ona Slepina, "'al tebi je lako, ti učiš" :rolf:

Teško da postoji bolji feeling, mnijem.

*Dobro Bubs bi držala predavanje sa Laserima na Lomonosovu, noćom,, al' to je to:happy:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Novi masterklas, jedan od najboljih do sada:

 

 

Kakav rad na tsing-zing tanjirima, pleše dok ih mlati, pipka i miluje... Dodao je songu potpuno novu dimenziju.

  • +1 2
Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Bogotac, neverovatan je. Uživo zvuči kao na disku.

 

Oni su prvi bend koji sam ja gledao u Domu omladine a da je rasprodao skoro sav merch, ostale neke male majice i nešto malo diskova, sve ostalo otišlo. I sve je bilo jeftinije nego na njihovom rođenom sajtu za prodaju svega toga, fascinantan bend.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...