Jump to content
IGNORED

Bubanj


Skyhighatrist

Recommended Posts

Osim nesumnjivih i neupitnih majstora instrumenta, da li se i kod vas kao kod mene razvija izvesna sklonost da se bubanj isprati , u smislu ovaj mladac ima range, vlada i mikro i makro snagom, ima širinu finesa i raspon tehnika koji je milina čuti?

 

 

Ima masa (naravno) mjetala, ali gomola vrednih nemetala...

Ja sam se upecao na Depeche Mode, a napredak je primetan...  

Dajte omiljene instrumentaliste, možda not necessary bubnjare...

Link to comment

Nisam se nešto pretrgo od praćenja muzičara ali neki dan mi ovo izlete ničim izazvano, kvarni gugl algoritam

 

 

 

 

Link to comment

Ova mala je izgleda odgojena na dobroj muzici, a vidim da je roditelji stavljaju na YT od rođenja tako da možemo očekivati svašta od nje za koju godinu.

Jebo trigerovan bubanj, udri!

 

 

Link to comment

Okej okej, možda se nisam dobro izrazio, tražim znalce i prave majstore bubnja, a da nisu Larnell Lewis ili Sput Searight jer su oni već tema za sebe, al' kul, rokajte i ovu đecu možda i od njih bude neki surovi pro kad im se roditelji zasite internet slave :happy:

Link to comment
14 minutes ago, Skyhighatrist said:

Okej okej, možda se nisam dobro izrazio, tražim znalce i prave majstore bubnja, a da nisu Larnell Lewis ili Sput Searight jer su oni već tema za sebe, al' kul, rokajte i ovu đecu možda i od njih bude neki surovi pro kad im se roditelji zasite internet slave :happy:

 

 

 

 

 

I jedan sjajan kanal sa fenomenalnim intervjuima. Kačim odmah video sa najvećim ludakom, čuvenim Hellhammerom, ali ima još dosta intervjua tu.

 

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Jes vala. Lombardo je odavno institucija, Trym se sprema za online koncert pa kači snimke ali ovo je jedva slušljivo zbog očajnog zvuka gitara. @napadaj jel' ti se sviđa kako je Faust odsvirao NIghtside na Wackenu? Meni je super zvučalo, baš su poleteli sa bubnjarem koji nema 50 činela i tomova, pravi oldschool. Naravno, Trym je vrhunski bubnjar, nema šta...naročito na prvom živom albumu, kad su svi bili mnogo naprženiji nego danas.

 

Da odmorimo od ovih padavičara, evo Chester Thompsona kada ne svira limunade:

edit: povlačim ovo za zvuk gitara, na slušalicama ne zvuči strašno.

Edited by ragasto
  • +1 1
Link to comment

Slažem se, Faust ima prirodniji zvuk, Trym je trigerovan do bola. Naravno, mnogo ga volim, i u Emperoru i u Zyklonu

 

Može kulturnija muzika :D

 

Recimo

 

 

Edited by napadaj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...