Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Just now, vememah said:

 

Nekom ko onako razgovara sa ženama i treba da bude okončana karijera javne ličnosti nezavisno od toga je li silovao ili ne.

Ali neće mu biti okoncana karijera jer je ljigavac (a nije da to nisu znali ljudi oko njega), nego ce biti stigmatisan kao silovatelj. A to je bitna razlika.

  • +1 3
Link to comment

Pa eto, još jedan dokaz da je dobro što se sad drmaju kavezi takvima pošto bi u suprotnom zahvaljujući pasivnosti ogromne većine ostajali ugledni članovi društva (makar za veliku većinu neupućenih).

 

Što više takvih bude isterano na čistac, to će više ostalih nadalje voditi računa o tome kako se ponaša.

 

12 minutes ago, Uskebasi said:

Ne radi se tu o tome sta ona može da izgubi, nego šta neko ko je lažno optužen može da izgubi.

 

Baš bih voleo da znam na koliko procenata ti prema dosad raspoloživim informacijama procenjuješ verovatnoću da je lažno optužen.

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Uskebasi said:

Ali neće mu biti okoncana karijera jer je ljigavac (a nije da to nisu znali ljudi oko njega), nego ce biti stigmatisan kao silovatelj. A to je bitna razlika.

 

Moze da bidne, a i ne mora da znaci. I lik koji je ucestvovao u onom poznatom slucaju u Krusevcu pre 40 i kusur godina je funkcioner politicke partije na lokalu i zivi zivot uglednog gradjanina. Ni smrt, ni presuda, ni zatvor mu nisu doneli keneslovanje. Rehabilitovan covek.

 

https://www.blic.rs/vesti/srbija/iz-zatvora-u-politiku-krivac-za-smrt-mlade-krusevljanke-danas-je-lokalni-funkcioner/e9jynx2

 

Edit: Mozda je i ova trebalo da se baci sa solitera, pa da je zalimo. Pobogu i ona je preko sveta, odvojena od svoje primarne porodice i preceno joj je.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

 

Baš bih voleo da znam na koliko procenata ti prema dosad raspoloživim informacijama procenjuješ verovatnoću da je lažno optužen.

To je poenta. Ne procenjujem verovatnocu, ali za mene ce on ubuduće biti silovatelj bez obzira na verovatnocu, ili ishod sudskog postupka

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, fren said:

Da smo mi neko iole pristojno drustvo, izasli bi na ulice u znak podrske tim jadnim devojkama i ohrabrili ko zna koliko njih da istupe i okrive svoje silovatelje, ali to se nije desilo s Marijom Lukic, nece se desiti nikad. 

 

+∞

  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, vememah said:

Jebeni debil je sjebao život toj devojci, ali i sopstvenom detetu i tadašnjoj ženi, kojoj je nabio rogove posle svega dve godine braka.

 

Oženiš Ninu Radulović i onda to upropastiš, car.

Link to comment

Kad su ukinuli tvora morali su odma i Leku zbog parfema. Kako bi čovek želeo da miriše kad bi mirisao kao Branislav Lečić? 

 

Brt ne da bi ih kenselovao ali stvarno, da je slikar pesnik pa da radi u samoći... Treba ga pustiš među ljude, lik drži školu. Ćao, bre, verovatno ima dovoljno da kupi kućicu na planini i uživa. To je mnogo više nego što je zaslužio.

 

 

  • +1 3
Link to comment

O Leci i njegovoj polikiti:

Nije potrebna optužnica, saznali smo "ko je on".

Za one koji ne znaju, pobrinuo se Kurirov "Stil" u tekstu "Ko je u stvari Branislav Lečić":

https://stil.kurir.rs/celebrities/vip-prica/147231/ko-je-u-stvari-branislav-lecic-prva-zena-bila-mladja-od-njega-18-godina-a-druga-cak-31

U rečenoj hagiografiji saznadosmo da je u detinjstvu "najviše vremena provodio na Ceru čuvajući stoku". Valjda mu se tamo, "kod ovaca", samoukom i javila ta miso "Ako ti ja kažem da, onda da, ako ti ja kažem ne, onda ne".

Videćemo koliko se rad na "finom usitnjavanju" DS-a isplati.

 

O budaletini iz "Žute podmornice" nemam komentar.

 

 

 

 

Link to comment

Starije kolege kao jedan (Gutovic, Banjac, Eva Ras) ne zele da poveruju dok se ne dokaze ili nisu culi sta se desilo. 

 

24 minutes ago, eumeswil said:

 

Oženiš Ninu Radulović i onda to upropastiš, car.

 

Ovo i one poruke Hristini su meni hihglight. Verovatno nema osobe mladje od 30 godina kojoj nije slao poruke o erotskoj energiji.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Sa gornjeg Kurirovog linka:

 

Quote

Branislav je redovni profesor i Prodekan za razvoj na Akademiji lepih umetnosti i multimedija u Beogradu.

Osnovao je edukativni centar Lekart u kome vodi odsek „Program gluma i režija“.

 

A ovo smatranje je iz Novosti:

 

ExGmPYVWEAIQQ-4?format=jpg&name=medium

 

novosti.rs/vesti/kultura.71.html:843613-Branislav-Lecic-Ljudska-dusa-se-raspada-bez-Boga-i-sustine

 

Edited by vememah
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...