Jump to content
IGNORED

Quarantstralian Open 19+2


Ros

Recommended Posts



 
[emoji3]
 
sorry, u home office-u sam pa sam u fazonu nemackog.
 
echt jetzt znaci "really now"
 
jj je dzej dzej , jelena jankovic


Znam sta znaci echt jetzt, samo pojma nemam u kakvom kontekstu sve to pises pogotovu sa dzej-dzej...mislim naravno da znam ko je jj, ali ne razumem foru, i posto te generalno nista nisam razumela, nema veze
:dry:
Link to comment
20 minutes ago, Jumanji said:


 

 


Znam sta znaci echt jetzt, samo pojma nemam u kakvom kontekstu sve to pises pogotovu sa dzej-dzej...mislim naravno da znam ko je jj, ali ne razumem foru, i posto te generalno nista nisam razumela, nema veze
:dry:

 

 

svaki topik koji otvorim u vezi nove sezone tenisa ili grand slama sadrzi moje predvidjanje da ce jelena osvojiti prvi gs. obican dzinks koji ne uspeva :D

 

Link to comment

Đoković je u Australiji sa Ivaniševićem, što znači da se  može očekivati samo neko sranje.

JJ će, siguran sam, ove godine poroditi svoj prvenac, ali nisam siguran da će to biti u Australiji.

Link to comment
 
svaki topik koji otvorim u vezi nove sezone tenisa ili grand slama sadrzi moje predvidjanje da ce jelena osvojiti prvi gs. obican dzinks koji ne uspeva [emoji3]
 
Aaaaaaaaaaa pa nisam upucena u jinx, ok, ali mislim da ti sad tek nece uspeti jer si ga naglas izrekao/napisao [emoji854]
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...