Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

6 hours ago, Tsai said:

mentoli, imali su bukvalno 10 meseci da promisle sve opcije

A iz dana u dan vidish/vidimo da nekima nije ni citav zivot dovoljan 'da promisle'... 

Link to comment

Ja morao da otkazem ljetovanje i bacim $5k u smece jer se na 3 sata voznje od hotela pojavio 1 slucaj korone. Hiljade gradjana Melburna ne moze da se vrati kuci iz Brizbejna i Sidnija zbog par slucajeva tamo.

A onda dovode hiljade ljudi sirom svijeta i dozvoljavaju im 5 sati da se setkaju po nekom mjehuru dje naravno rade neki nasi sugradjani.

E pa vidite sad kako se osjeca obican gradjanin Melburna

Link to comment
8 hours ago, Tsai said:

mentoli, imali su bukvalno 10 meseci da promisle sve opcije

Molim te ne pricaj u mnozini.

Svi znamo da je u pitanju jedna osoba inace omiljeni politicar nekih forumasa na PP.

Nikome normalnom nije na pamet padao tenis i ako je i bila opcija da ae odrzi onda je trebalo biti kao i za sve ostale. 14 dana u hotelskoj sobi pa dva negativna testa i igraj druskane.

Ali izgleda da su mu priprijetili uzeti slam i onda je nas diktator odlucio smisliti ovu glupost sa 5 sati izlaska iz sobe.

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ja sve nekako mislim da to neće da se održi. :sad:

 

ma hoce. sad kad su dovukli igrace, i pustili karte u prodaju nema nazad.

Link to comment
23 minutes ago, Arkadija said:

I karte u prodaju? Biće publike? Eto, talasa u Australiji.

 

50% mesta ce biti dozvoljeno. ako danima nemaju zarazenih, onda zasto da ne? NFL se normalno igra sa publikom, ali takodje sa manjim kapacitetom

Link to comment
7 hours ago, Moracikus said:

Molim te ne pricaj u mnozini.

Svi znamo da je u pitanju jedna osoba inace omiljeni politicar nekih forumasa na PP.

Nikome normalnom nije na pamet padao tenis i ako je i bila opcija da ae odrzi onda je trebalo biti kao i za sve ostale. 14 dana u hotelskoj sobi pa dva negativna testa i igraj druskane.

Ali izgleda da su mu priprijetili uzeti slam i onda je nas diktator odlucio smisliti ovu glupost sa 5 sati izlaska iz sobe.

 

I otkazivanje je legitimna opcija, samo kazem, imali su najduze vrrmena od svih da razmisle i razmotre kako su se ostali sportski dogadjaji odvijali ili otkazivali. Bukvalno su imali vremena da naprave mehur u kome ce igraci i osoblje provesti mesec i po dana, odvojeni od sveta. Ne verujem da mu je iko pripretio, toliko stvari bilo otkazano, i bice.. Vise mi deluje kao nesposobnost/nezainteresovanost

Link to comment

Sve zahteve su mu odbili :lol: kakvo rasulo od organizacije

 

On 17.1.2021. at 6:00, Moracikus said:

14 dana u hotelskoj sobi pa dva negativna testa i igraj druskane.

 

14 dana u sobi je pogubno za profesionalnog sportistu, kondicija, tehnika, forma, sve ode u tri lepe, moralo je ovo bolje da se osmisli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...