Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Jel dozvoljeno da reklame budu na terenu? Ovo je stajalo jedno 20 cm ispred sudije, pa neki teniseti redovno tuda igraju, npr Nadal.
da, fiksirana barijera praktično na terenu. totalna glupost i ova tragedija će ih skupo koštati

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

malo tenisa neće naškoditi, danas Ivo pobedio Anduhara u Delray-u i oborio rekord ATP-ja kao najstariji singl plejer sa pobedom na Turu.
Ko će ga prestići?




Prvi na ovoj listi, Matsuda je više Futures igrač koji je zalutao na ATP i nema pobeda 5-6 godina

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk




Link to comment

razumem da se boje, ali je vec preslo u histeriju. u onolikom gradu ce smestiti cca. 2000 ljudi koji se nece ni malo mesati sa lokalnim stanovnistvom. bice, tako reci, u zatvoru a pri tom jos i stalno testirani. i jos ce svi ti doci vec provereno negativni

Edited by Ros
  • +1 2
Link to comment

Možda je problem i što je kompleks prilično centralni. Ne da je Flushing Meadows negde na periferiji (Bolonjska šuma skoro pa i jeste) nego je veći od parka u Melburnu gde je kompleks i bubble će stvoriti neke saobraćajne probleme ali pre svega mogućnost ponavljanja scenarija izbijanja drugog talasa u Viktoriji kad se Melburn našao 4 meseca u lockdown-u. Neki fiksni rezidenti hotela gde je bio plan da teniseri stignu su podneli tužbu zbog rizika pa su pronađeni novi hoteli a kako sam video na hiljadu tenisera ide isto toliki broj bezbednosno-zdravstvenih radnika i mašinerija će morati da se zagreva već u ovim danima jer je ATP kup za malo više od 2 nedelje.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Veselo je krenulo. U dva aviona kojima su doleteli teniseri neki od putnika su pozitivni na virus tako da će svi teniseri (koji se kao saputnici tretiraju kao bliski kontakti) morati u pravi 14-dnevni karantin, ono strogo soba i ćao zdravo, ništa treniranje van sobe u mjehuru. Sve skupa 47 tenisera za sad, Nišikori od poznatih imena. Više ovde.

 

I da se izjasnim - volim ja tenis i Đokovića, ali gulili smo brate mesecima lockdown što pomenu čovek iznad i sada kada smo dva meseca potpuno čisti sa nula slučajeva lokalnog prenosa (izuzetak je bio pre par nedelja kada smo uvezli neke slučajeve iz Sidneja, ali je srećom to brzo sređeno pa smo opet zadnjih deset dana nula) treba zarad sumnjive šake dolara i marketinga opet sve ispočetka? Neka hvala. Ne znam šta su očekivali, svaki dan se otkrije po par zaraženih u avionima koji doleću u Australiju. Te priče da su svi poleteli provereno negativni mogu (sada dokazano) mački o rep da se okače.

 

Nadam se odličnom turniru i novoj tituli za našeg Kljaku, ali od organizatora očekujem naci pristup što se tiče testiranja i sprovođenja karantinskih pravila.

  • +1 1
Link to comment

pa ništa posle završetka ao opet idete 2 meseca lockdown :sad: kada nećete da se pelcujete :dry:

- inače zna li se zašto samo vi, koreanci i japanci od bogatih država sveta, još niste počeli vakcinaciju?

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

inače zna li se zašto samo vi, koreanci i japanci od bogatih država sveta, još niste počeli vakcinaciju?

 

Očekuje se početak sredinom februara. Pošto smo praktično čisti odobravanje vakcina ide po normalnoj proceduri. 

Link to comment

Jee kakav haos, 23 tenisera, medju njima: Azarenka, Andresku, Stivens, Kerber, Bencic, Nisikori, Sakari, Kuznjecova, Kostjuk, Sandgren, Pelja, Kuevas...

A najnovija vest je i da je Krajinovicev kondicioni pozitivan i sad ko zna sta ce i sa njima biti -.-

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone
  • Hamlet Strašni pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...