Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

8 hours ago, jimi said:

Ko zna zasto mi je palo na pamet da je ova prijava nesto mnogo komplikovanija. Na pocetku se izabere opcija strani drzavljanin i Umesto polja za JMBG pojavi se polje za broj pasosa. Ostalo je isto.

 

Samo ne znam kako javljaju termine tj. da li javljaju telefonom ili samo mail.

svakako šalju mail

Link to comment
Dobijem SMS za danas 08.35 za revakcinaciju, odem tamo kad pušiona "nije stigao Fajzer iz Mitrovice". :ziga:
Jesu te baš vratili, ili "biće danas".
Moj kolega u nedelju, dobio poziv i onda su ih zaklizali 2 sata "kasni pošiljka", ali na kraju svi bocnuti.
Zavod za biocide, Trebevićka.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Quote

Beograd je "Meka za vakcine", pogotovo od kada je strancima omogućeno da se vakcinišu protiv kovida.

Među njima se našao i predsednik italijanskog prvoligaša Udinezea, Franko Soldati, koji je sa suprugom Isinom u Beogradu primio vakcinu protiv koronavirus

 

by mondo

 

:s_w:

 

 

Link to comment

Za tri starija 80+ para sam cuo, sve roditelji prijatelja, koji su u Bgd vakcinisani i revakcinisani kinezom i opet se zarazili i to bez nekog posebnog izlaganja riziku (nastavili da se savesno ponasaju kao i pre, bar tako kazu). Svi su zivi, dobro se drze. Jednog je zdrmala temperatura par dana, ali ide na bolje.

 

Postoji li ikakva statistika o zarazenima posle svake od vakcina? Kinez je bio efikasan oko 70%, zar ne?

Link to comment
1 minute ago, chandra said:

 

 

Postoji li ikakva statistika o zarazenima posle svake od vakcina? Kinez je bio efikasan oko 70%, zar ne?

 

Koliko ja znam ne postoji. A i da postoji da li bi verovao tom podatku kad toliko lazu za ostale brojeve? Ja ne bih

Link to comment

Ja sam juče shvatila da se baš lepo osećam povodom vakcine. Jeste i dale pandemija, ali sad recimo idem u školu vožnje bez želje da podavim ove s maskom ispod nosa (mada im dolazi inspekcija, pa ih predavači opominju, jednog su i izbacili s nastave pa će morati sledećeg meseca da nadoknadi). Meni je to stvarno bilo važno, da završim tu vožnju i eto hvala vakcini što mi je omogućila da ne čekam više.

  • +1 2
Link to comment

Revakcinisan sam Fajzerom. :) Sad sledi paranoično praćenje eventualnih reakcija. Ako me od sutra ne bude na forumu, znajte da me je preko noći zadesila kafkijanska metamorfoza.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, mlatko said:

sinoć bila reportaža na Berluskonijevoj teveliziji, pokazali su kako je sve lepo u jednom carstvu. dođe mi da se vratim

https://www.iene.mediaset.it/video/serbia-stranieri-possono-scegliere-vaccino_1030403.shtml
Ne znam dal vidite prilog... pa evo sažatak brljavne
 

 


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

Gledao sam, realno smo predstavljeni kao Svajcarska, sve pod konac, organizacija za prirucnike....ma Eldorado. 

Kakve veze ima sto je Silvijeva TV? Pa ima svako malo slicna reportaza iz Bg na svim kanalima od RAI do La7.

Link to comment
 
Gledao sam, realno smo predstavljeni kao Svajcarska, sve pod konac, organizacija za prirucnike....ma Eldorado. 
Kakve veze ima sto je Silvijeva TV? Pa ima svako malo slicna reportaza iz Bg na svim kanalima od RAI do La7.
Predstavljena je situacija u tipičnom Silvijevom Pinkovom/ružičastom tonu u kontrastu sa situacijom u Contea di Draghi. Ajde još jedna runda #IoApro alla Montecitorio

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...