Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Ja sam siguran da se mnogo odraslih ljudi generalno plaši probadanja iglom, jedino prihvataju veći strah ili problem ili bolest ili AUTORITET ili OBAVEZU kao opravdanje samima sebi: u fazonu jbg junački sam se odupirao, al' na kraju sam morao, naterali su me.

 

Takođe, ima mnogo ljudi koji su u fazonu, ja sam zdrav (i recimo nisam (mnogo) mator), ja ću da se pazim, a AKO se razbolim, e onda hoću lek, kada sam već bolestan, a dok sam zdrav, šta će mi vakcina.

 

Bolje sprečiti nego lečiti nije ni izdaleka dovoljno puta ponavljano u toku vaspitanja i obrazovanja...

Edited by stray cat
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, mraki said:

Za početak ne veruju u ovo, sve je to za njih laž i deo neke velike zavere sa ko zna kojim ciljem. 

pa ne znam. pokušao sam lokalcu da objasnim (vakcina njemu ne treba, kaže) da ako je 600000 u srbiji obolelo, da je to 10% stanovništva i da to znači da je jedno 30 ljudi u selu bolesno ili bilo bolesno. i da mogu da ga zaraze. na jedno uvo ušlo, na drugo izašlo. a to, 600000, je brojka koja se vrti na televizijama u koje on veruje. nema tu mozga u lobanji.

Link to comment

pre neki dan sam čuo argument koji me je potpuno razoružao

“a ako je vakcina ok, što traže da se potpše saglasnost”

 

pa jbt

:isuse:

Link to comment
5 minutes ago, stray cat said:

Takođe, ima mnogo ljudi koji su u fazonu, ja sam zdrav (i recimo nisam (mnogo) mator), ja ću da se pazim, a AKO se razbolim, e onda hoću lek, kada sam već bolestan, a dok sam zdrav, šta će mi vakcina.

 

Bolje sprečiti nego lečiti nije ni izdaleka dovoljno puta ponavljano u toku vaspitanja i obrazovanja...

pa, pretrčavaju ljudi 100 puta a onda ih zvekne autobus ™ pa idu u bolnicu i kukaju "pomagaj, doco".

Link to comment

Burazer primio rusku sad!

Woohoo!

Caletu cemo kroz par dana raditi antitela

Revakcinisan je kineskom oko 10og marta.. kontam za 10ak dana da bi nesto trebalo da se pokaze

Link to comment

Ja se revakcinisao pre 50 dana Sinopharm vakcinom,nisam merio antitela,nije da me to sad toliko kopka. Znam samo da sam bio u mnogo rizičnim situacijama ,na poslu od nas 15 sa kojim sarađujem 9 zakačio koronu . Trenutno 4 osobe su pozitivne ,Maske se slabo koriste . Nadam se da radi posao .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, elementary said:

Ja se revakcinisao pre 50 dana Sinopharm vakcinom,nisam merio antitela,nije da me to sad toliko kopka. Znam samo da sam bio u mnogo rizičnim situacijama ,na poslu od nas 15 sa kojim sarađujem 9 zakačio koronu . Trenutno 4 osobe su pozitivne ,Maske se slabo koriste . Nadam se da radi posao .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

naravno da radi.

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Da prijavim kako se jedan dobar drugar koji zbog brige za potomstvo nije hteo da primi vakcinu, ipak vakcinisao da bi mogao neometano prelaziti granicu.

Halkidiki jači od želje za potomstvom. :s_w:

 

sprdaj ga do kraja zivota

  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment
Koliko je samo zla ovom svetu naneo jebeni Endru Vejkfild svojim smrdljivim pamfletom o povezanosti MMR vakcina i autizma. Jedan od najjačih pretendenata za top 10 najvećih zlikovaca 21. veka, iako smo prošli tek jednu petinu 21. veka.
bukvalno. i dokazano i dokumentovano i opovrgnuto i zna se da je i pare uzeo i ne vredi.

sent from bubamoto

  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

bukvalno. i dokazano i dokumentovano i opovrgnuto i zna se da je i pare uzeo i ne vredi.

sent from bubamoto
 

Ima tu nešto, čim ga toliko osporavaju... Neš budalu zajebati... :fantom:

 

Ljudi kao vrsta su postigli strašno puno, izdigli su se iz pećine, napravili tehnologiju, lete po svemiru, ali u glavi su još u toj pećini, jer ne razumu tehnologiju oko sebe... Ne umeju da je koriste... Internet je postao "ušao majmun u tenk"... 

 

Ne znam kuda ovo vodi, ali na kraju, na dobro neće izaći...

 

 

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...