Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

pa i prirodno je da se čovek, sportista, okuša kao lider tima kad mu se već pruži prilika za to. da nije sad potpisao za Detroit verovatno više nikad ne bi dobio tu priliku i nikad ne bi ni prismrdio priči o all-staru. 

a i došao je u tim koji je poslednji put pobedio playoff utakmicu pre 13 godina i verovatno nije očekivao da će odmah da delju sve redom. potpisao je ugovor na 3 godine, a ne na mesec dana, ima vremena za podvlačenje crte i brojanje pobeda.

meni njegov izbor nije ništa sporan u celoj priči, ja sam imao zamerke odluku Nuggetsa da igraju moneyball i da posle taj novac koji su uštedeli nepotpisavši Grantaru troše na Millsapa. tih dana kad se čekalo za koga će potpisati je ovda neko okačio twit nekog Nuggets blogera/reportera gde je ako se dobro sećam, pisalo otprilike "14-15 miliona je realna cifra, 17-18 ako baš pristanu da se maksimalno rastegnu, a 20m je smešna cifra koju ne smeju dati ni u ludilu"

te fore dao bih 17, ali 20 ni u ludilu...to obično ne završi dobro. pogotovo kad je reč short term ugovorima i igračima koji provereno mogu igrati i biti produktivni.

Link to comment

Svi ostali novinari koji imaju veze sa Nagetsima su objavili da mu je ponuđeno isto koliko je dobio i od Detroita, tako da uprava nije razmišljala kao dotični tviteraš.

 

Detroit sigurno neće postati contender u naredne tri godine.

  • +1 1
Link to comment

Nigde ja nisam pročitao u ovom tekstu da je NJEMU bitno da ode u crni grad. Ali nebitno. Da nisam gledao utakmicu pitao bih se i kako je Finiks pokraden, jebote flashback sa KKCZ teme, svaka tekma pokradeni. Bio je faul Bukera u napadu, ne znam šta ste gledali? 

Link to comment

The Cavs have the worst offensive rating in the NBA. They had failed to score 100 points in 9 straight games. They just scored 147 (113 in regulation) and 125 on the Nets back-to-back games.

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro Embiid bezi Jokicu za samo tri pobede i tim mu je uglavnom bio kompletniji do sada u sezoni , dok su Denveru falili Green pa Porter. Utisak iz utakmice Denver i Finiksa  je kako se Jokic odbija od Aytona kao na fliperu, uopste mu ne lezi ovaj u duelima. Da vidimo kako ce veceras da se nosi sa njim.

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

you must first learn about the 26-year-old Black man.

 

It’s the same person who spends time away from basketball studying Black leaders

 

”I was a Black man before I was a basketball player,” Grant said.

 

Casey is one of only seven Black head coaches in the NBA, and Weaver is one of 10 Black general managers.

 

Grant, the Black man

 

Usraću se od kapital bi, usrati i povratiti istovremeno. Ko god da je ovo pisao, vel'ko M u Man je ono što mu treba, ako je već do poente. Ovako je samo gorivo ekipi poput proud boysima i sličnim humanoidima.

Link to comment
34 minutes ago, goofs said:

The Cavs have the worst offensive rating in the NBA. They had failed to score 100 points in 9 straight games. They just scored 147 (113 in regulation) and 125 on the Nets back-to-back games.

to se taman poklapa sa odsustvom Garlanda, sad se on vratio i još došao Allen sa svojim ofanzivnim rejtingom 133.6...pali se mašina

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

i da posle taj novac koji su uštedeli nepotpisavši Grantaru troše na Millsapa

 

Koga bi ti doveo na njihovom mestu kad se Grant odlucio na Detroit? Evo daj ime koje je bilo slobodno i vredno para u tom trenutku na toj poziciji? Favors se vec dogovorio sa Jutom, a ja zaista ne vidim bilo koga drugog. 

 

Jeste Koneli pasivan i spor ali nije da je nakon ševe imao nekog izbora, greška je što nije znao unapred šta će se desiti i jurio nekoga pre nego što je Grant otišao a ne u tome što je Milsapu dao 10 miliona na godinu dana. 

  • +1 2
Link to comment

Ja bih najpre zabiberio ponudu Grantu. Nude ti Pistonsi 3/60? Ok, a sta mislis o 2/50? Prika, to ti je bonus 10 miliona do '22 plus postajes free agent sa 28 godina umesto sa 29, sto isto nije mala stvar. Evo olovka, deder potpisi eno sampanjac se vec ladi.
Millsaparu ne bih potpisao. Ako mi je potreban kao mentor i seda&mudra glava ponudio bih mu da bude trener. Sa 10 miliona bi sigurno bio najplaceniji quality control coach u istoriji sporta, Kroenke bi popizdio, ali bolje i to nego da mi se mentori racunaju protiv capa. Ostavio bih tih 10 miliona kao dodatni prostor da trejdujem za nekog u toku sezone. Ako sam dobro shvatio, Grant je bio sign and trade pa i to daje prostor Nuggetsima da urade znacajan trade.
a cak i da propadnu sve opcije za trejd onda neka tih 10 miliona ostane kao roll over u sledecu sezonu ako vec nije bilo igraca koji su mi se dopali u free agency ili na trade deadline.
Skroz mi je nejasna taj izbor da pikam moneyball sa igracem koji je h prajmu i dosta playoff utakmica mi je bio 2-3 strelac ekipe, a pritom cuva Lebrona ili Kawhia, a onda galantno placam djeda koji je prosle godine davao 6-7 poena po mecu u playoffu i sad ce biti jos godinu dana stariji.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Ja bih najpre zabiberio ponudu Grantu. Nude ti Pistonsi 3/60? Ok, a sta mislis o 2/50? Prika, to ti je bonus 10 miliona do '22 plus postajes free agent sa 28 godina umesto sa 29, sto isto nije mala stvar. Evo olovka, deder potpisi eno sampanjac se vec ladi.

 

Al si zabiberio, ugovor od 10 miliona manje :D Ako nastavi sa ovakvom igrom, posle tri godine u Pistonsima vredeće verovatno bar 50% ako ne i duplo više nego što bi vredeo posle još 2 godine role plejera u Denveru.

Edited by Time Crisis
Link to comment

To je povisica od 25% u odnosu na ono sto je potpisao. Plata sa kojom bi imao top40 ugovor u ligi apy. Ne mogu mu zabiberiti ponudu tako da bude placeniji od Jokica. Sa 28 godina bi imao jos jednu priliku da potpise jak ugovor na 4-5 sezona.
Sa hindsightom, on bi trazio bar 30 po sezoni, a neko bi mu dao mozda i 35, ali pricamo o situaciji od pre 2 meseca kad je po nekima i 15-16 bilo previse za njega

Link to comment

 

Mrzi me da kopam unazad ali zar nisi baš ti @omiljeni bio jedan od ljudi koji je tokom bubble-a rekao da je Grant precenjen za ugovor koji mu spremaju? Možda sam pomešao ali mislim da si bio ti jer sam se složio, a retko se slažemo. :D


Ovo za 2/25 je presmešno, ne znam ko bi u današnjoj NBA prihvatio kraći ugovor za manje para, osim top 10 igrača koji mogu da traže brutalne pare za godinu dana ugovora. Kod lower tier igrača je to baš kocka. 

Edited by Mos
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...