Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Ne svidja mi se sto uopste dolaze u situaciju da Barton pipa loptu kad se resava, a kamoli da uzima suteve ili da njemu izvode iz auta kako bi ga sansi poslali na liniju za slobodna. Ali ajde, pobedi se u zube ne gleda. Sansi ozbiljni, Ejton trecu uzastopnu tekmu pravi probleme Denveru, videcemo hoce li Buker igrati sutra i koliko...

Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

koji cripple fight. sudije malo pokrale sanse. ovi i sa tim ne mogaše. jokiću za statse. 

 

nista novo. voleo bih da vidim da doncicu sviraju onaj izmisljeni faul u napadu koji je odlucio utakmicu. nagradise flopera, a jos se i booker povredio tom prilikom. bravo, nba ligo.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

 

pa ti odgovaraš pričom o skoru denvera a ne vidiš šta sam napisao gore vezano za skor

 

embid ima odlične brojke ali nisu jokićevske.. pričamo o medijima i tome gde se šta pojavljuje, samo kažem da embid ima tripl dabl u proseku i jebenih 10 asista kao centar bilo bi 60 članaka o njemu.. realno. 

 

 

onda se kaze 'da jokic ima skor kao embiid', a ne 'da embiid ima jokicevske brojke i partije'. embiid dominira trenutno, i ekipa kad on igra je dominantna. a ne vidim bas da iskace iz frizidera po nba medijima. 

Link to comment
12 hours ago, napadaj said:

Case closed

 

 

pa brt ne moram svako jutro da pijem kavu sa Grantarom da bih znao o čemu je ta players in the community priča. 99.9% igrača se bavi time i idu po školama razgovaraju sa klincima, organizuju kampove za njih, doniraju novac za obrazovanje, food banks itd itd i pretpostavljam da je Grantara izjavio kako mu je mnogo drago što je dobio priliku da se upozna sa zajednicom u Detroitu i da mu je drago što može da pomogne yada yada yada, ali se to nekim magijama ovde na topiću izokrenulo u "potpisao za Pistonse samo zbog crnaca u ghetto"

ko god potpiše za Pistonse, Lionse, Red Wingse i ne znam kako im se zove ekipa šorama, ali baš svi dođu sa tom pričom kako znaju kroz šta je grad prošao i prolazi i da im je namera da daju svoj doprinos za opravak. i to tako već 15-20 i više godina. ne mislim da je to nešto loše, ali ne verujem ni da je bilo kome to bio baš primarni motiv da dođe u Detroit.

ono, moguće da će neko sad reći omunjeni, lupaš gluposti uopšte nisi u pravu evo quote gde Grantara nedvosmisleno potvrđuje da je potpisao samo da bi pomagao crnoj zajednici. Kao što će neko nekad možda naći i quote ljudi iz Nuggets front office gde se trvdi da su Grantari nudili istovetan ugovor kao i Pistonsi, ali do tad imam pravo da budem sumnjičav. :fantom:

 

btw sad gledam, Cavsi su za Allena dali 1st round pick 2022, ali ne svoj nego Bucks pick. To će da bude neki bezvezni #25 overall pick, a dobili su jako dobrog mladog centra. Solidna pljačkica.

a još Allen sad 2 utakmice za redom nadbio Netse. :thumbup:

taman pre trejda sam gledao na yahoo fantasy stranici što su ubacili advanced stats i Allen je bio jedan od boljih u ligi po Net Rating. Pored Allena tu figuriraju još i Boucher, Mitchell Robinson iz Knicksa, KCP, Batum i ostatali iz te hipotetičke 82-0 ekipe. :wub:

Link to comment
23 minutes ago, omiljeni said:

 

pa brt ne moram svako jutro da pijem kavu sa Grantarom da bih znao o čemu je ta players in the community priča. 99.9% igrača se bavi time i idu po školama razgovaraju sa klincima, organizuju kampove za njih, doniraju novac za obrazovanje, food banks itd itd i pretpostavljam da je Grantara izjavio kako mu je mnogo drago što je dobio priliku da se upozna sa zajednicom u Detroitu i da mu je drago što može da pomogne yada yada yada, ali se to nekim magijama ovde na topiću izokrenulo u "potpisao za Pistonse samo zbog crnaca u ghetto"

ko god potpiše za Pistonse, Lionse, Red Wingse i ne znam kako im se zove ekipa šorama, ali baš svi dođu sa tom pričom kako znaju kroz šta je grad prošao i prolazi i da im je namera da daju svoj doprinos za opravak. i to tako već 15-20 i više godina. ne mislim da je to nešto loše, ali ne verujem ni da je bilo kome to bio baš primarni motiv da dođe u Detroit.

ono, moguće da će neko sad reći omunjeni, lupaš gluposti uopšte nisi u pravu evo quote gde Grantara nedvosmisleno potvrđuje da je potpisao samo da bi pomagao crnoj zajednici. Kao što će neko nekad možda naći i quote ljudi iz Nuggets front office gde se trvdi da su Grantari nudili istovetan ugovor kao i Pistonsi, ali do tad imam pravo da budem sumnjičav. :fantom:

 

 

Nije ta priča nastala na ovom topiku, već je samo preneta iz američkih medija.

 

https://theathletic.com/2297656/2021/01/06/jerami-grant-detroit-pistons-denver-nuggets-nba-basketball-free-agent/

 

Now, to understand the other reason Grant is with the Pistons, the one that hasn’t been public, can’t be written into a $60 million contract or be quantified by minutes played, you must first learn about the 26-year-old Black man. The one who grew up with parents who never forgot to preach self-worth to their three children, who taught them how to navigate and be aware in a world that “isn’t really on our side.”

 

It’s the same person who spends time away from basketball studying Black leaders and the history of racial inequality in the United States.

 

”I was a Black man before I was a basketball player,” Grant said.

 

So it’s no coincidence that Grant’s home for the next three years is also, statistically, the blackest major city in America. It’s no coincidence that he’s playing for Dwane Casey and Troy Weaver. Casey is one of only seven Black head coaches in the NBA, and Weaver is one of 10 Black general managers. Together, Casey and Weaver are one of only five Black coach-GM tandems in the league.

 

Grant, the player, wanted to show that he has more to offer. Grant, the Black man, wanted to play for people in leadership positions who look like him and share similar experiences.

Edited by napadaj
Link to comment

to je tekst o tome kako se čoveku u karijeri poklopilo sve što je njemu bitno. i super ugovor i prilika da postane all-star igrač i da igra za tim koji daje šansu i crnim ljudima da budu lideri, a ujedno i prilika da se upozna sa zajednicom koja prolazi kroz sranje već par decenija i da proba da nekako da pomogne

i meni je sve to ok, ali priča koja je nastala na ovom topiću koja je više u fazonu more mrš ide u dobrovoljnu segregaciju jer kao nema dobrih soul food mesta u denveru...to mi nije ok.

Link to comment

Poklopilo se to da je njemu bitnije da ide u crni grad i igra za tim koji je užasan kao prva violina, nego da bude četvrta rupa na fruli u contenderu u belom Denveru. Nisam pročitao sve postove na temi o celoj priči, a u onim koje jesam ne videh ružne komentare zbog Grentarinog poteza.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...