Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

1 hour ago, Joe D said:

ne moze i da cini igrace boljima i da oni igraju ko kurac u isto vreme. 

Mislis da ih ne cini boljima i ne daje im otvorene suteve na tacni? Verovatno uz Lebrona istovremeno najbolji i najnesebicniji paser od Medzika na ovamo...

Link to comment

mislim da ako igraju gore nego ranije, apsurdno je koristiti argument da ih cini boljima. ako ne pogadjaju, nek pogadja on vise. ako si superstar, moras da nalazis nacin da pobedjujes, makar igrao sa 4 branka lazica. nema izvlacenja i izgovora. 

  • +1 2
Link to comment

Igraju gore odbrambeno, sigurno ih ne poboljsava u tom delu igre. Napad im je na drugom mestu u ligi, sto je iskljucivo i jedino zahvaljujuci njemu. E sad, to sto nema jednu zverinu koja ce da se vesa zubima za obruc i jednog polupristojnog wing defendera recimo Barnsovog nivoa da bar drzi vodu na trojci, to je drugo pitanje. 

 

Mislim, bolje bi im islo da igra sa 4 Branka Lazica u peaku :D

Link to comment
16 hours ago, Peter Fan said:

Da uletim prije omiljenog: Dallas je 6. najvece trziste u Americi :-)

 

eh, ali zato Nuggets imaju potencijal za cool cinderella story: nepoznati tim iz maleckog Denvera predvođen anonimusom Jokichem napravio čudo i dospeo do .500 skora u profesionalnoj ligi

 

a što se tiče twitter followersa i kako Espn to posmatra, eno bukvalno ni ne skidaju Alabamu sa home page već 10+ dana, a sad sam proverio na twići i vidim da Alabama Football ima jedva preko 900k pratilaca. zvanični Ohio State Football nalog ima 450k followers :D

 

Link to comment

Koliko je jokara najvise puta sutnuo iz igre na jednoj utakmici?

Koji mu je uopste rekord poena?

Kapiram da bi u ovoj formi lagano mogao u "klub 60" (a bez da sutira 30% i da mu ekipa izgubi 30 razlike)

Njega je pogotovo kad pogadja ove svoje suteve preko ruke iz nekog (puolu)okreta sa poludistance gotovo nemoguce cuvati

 

Moguce da bi takva nekakva partija dodatno naterala protivnike na prilagodjavanje i posledicno pomogla i saigracima da lakse poentiraju

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

a što se tiče twitter followersa i kako Espn to posmatra, eno bukvalno ni ne skidaju Alabamu sa home page već 10+ dana, a sad sam proverio na twići i vidim da Alabama Football ima jedva preko 900k pratilaca. zvanični Ohio State Football nalog ima 450k followers :D

 

 

Mislim da je neko već negde pisao da NBA i NFL imaju skroz drugačiji pristup kad je marketing u pitanju

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...