Jump to content

NBA 20/21

1n54jd3r

lakers repeat?  

62 members have voted

1. 1. lakers repeat?

Recommended Posts

• Replies 2,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mos

210

• Joe D

196

• 1n54jd3r

178

• theanswer

144

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ne razumete vi to    

pokupio bi ga Oly ili Pao. tamo bi imao povremene bljeskove genijalnosti i 30+ utakmice. ali uglavnom bi njegov vojvođanski majndset pucao po pritiskom zahtevnih i nestrpljivih navijača. (do

quote je problem

Posted Images

ESPN ga nece pomenuti dok ne budu prvi na zapadu, a i tad ce biti cuveno: “probably, arguably, best big man passer  in NBA history since Sabonis and Walton”. :puke:

Jebiga, Nuggetsi imaju 1 milion followera na tviteru, 29. u ligi. Što bi rekli naši stari - De si krenuo na nagrade bez konzumera.

• +1 1

Zanima me da li je Luka toliko znacajno bolji u odnosu na Jokica pa da je probio tu barijeru kod analiticara i komentatora oko lige da im nije problem da sire hype oko njega i ubacuju ga u MVP pricu...jeste kao nesto mladji dosao u ligu, jeste bio 3. pick, jeste imao brzi head start i instant impact...ali opet treba uzeti u obzir da igraju razlicite pozicije, centru treba malo vise da sazri i adaptira se na ligu i mozda najbitnije - ofanzivni skillset i uticaj na saigrace sa centarske pozicije koji Jokic ima, verovatno nije vidjen u okviru lige prethodnih pa 30 godina

8 minutes ago, omiljeni said:

Ja sam znao i bez 538 da bi se petorka Batum-Clarksonjara-Portis-Harrell-Boucher prosetala da titule

ima malo i do toga koliko ko igra minuta protiv startera a koliko protiv 2nd unit-a

1 hour ago, Joe D said:

bogdanovici solidni

honorable mentions: Bagley, Hield i Kuzma su medj 10 najlosijih (neracunajuci one mucenike koji nisu sakupili ni 135minuta na parketu)

Edited by 1n54jd3r
Peter Fan
30 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zanima me da li je Luka toliko znacajno bolji u odnosu na Jokica pa da je probio tu barijeru kod analiticara i komentatora oko lige da im nije problem da sire hype oko njega i ubacuju ga u MVP pricu...jeste kao nesto mladji dosao u ligu, jeste bio 3. pick, jeste imao brzi head start i instant impact...ali opet treba uzeti u obzir da igraju razlicite pozicije, centru treba malo vise da sazri i adaptira se na ligu i mozda najbitnije - ofanzivni skillset i uticaj na saigrace sa centarske pozicije koji Jokic ima, verovatno nije vidjen u okviru lige prethodnih pa 30 godina

Da uletim prije omiljenog: Dallas je 6. najvece trziste u Americi :-)

• +1 1

Ipak Meloun experimentise sa Bol Bolom u startnoj petorci...bice ovo vrlo cudna tekma...inace porozna odbrana Denvera ce veceras biti na dodatnom iskusenju...nadam se da ce Dzamal da nas iznenadi sa nekom 30pts partijom

13 minutes ago, freakns said:

Murray je katastrofalan. ne znam sta se desava s njim

cuva energiju jer mu se moze...vidi da Jokic sabija