Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

ESPN ga nece pomenuti dok ne budu prvi na zapadu, a i tad ce biti cuveno: “probably, arguably, best big man passer  in NBA history since Sabonis and Walton”. :puke:
 

Jebiga, Nuggetsi imaju 1 milion followera na tviteru, 29. u ligi. Što bi rekli naši stari - De si krenuo na nagrade bez konzumera.

  • +1 1
Link to comment

Zanima me da li je Luka toliko znacajno bolji u odnosu na Jokica pa da je probio tu barijeru kod analiticara i komentatora oko lige da im nije problem da sire hype oko njega i ubacuju ga u MVP pricu...jeste kao nesto mladji dosao u ligu, jeste bio 3. pick, jeste imao brzi head start i instant impact...ali opet treba uzeti u obzir da igraju razlicite pozicije, centru treba malo vise da sazri i adaptira se na ligu i mozda najbitnije - ofanzivni skillset i uticaj na saigrace sa centarske pozicije koji Jokic ima, verovatno nije vidjen u okviru lige prethodnih pa 30 godina

Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

Ja sam znao i bez 538 da bi se petorka Batum-Clarksonjara-Portis-Harrell-Boucher prosetala da titule

ima malo i do toga koliko ko igra minuta protiv startera a koliko protiv 2nd unit-a

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

bogdanovici solidni

honorable mentions: Bagley, Hield i Kuzma su medj 10 najlosijih (neracunajuci one mucenike koji nisu sakupili ni 135minuta na parketu)

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
30 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zanima me da li je Luka toliko znacajno bolji u odnosu na Jokica pa da je probio tu barijeru kod analiticara i komentatora oko lige da im nije problem da sire hype oko njega i ubacuju ga u MVP pricu...jeste kao nesto mladji dosao u ligu, jeste bio 3. pick, jeste imao brzi head start i instant impact...ali opet treba uzeti u obzir da igraju razlicite pozicije, centru treba malo vise da sazri i adaptira se na ligu i mozda najbitnije - ofanzivni skillset i uticaj na saigrace sa centarske pozicije koji Jokic ima, verovatno nije vidjen u okviru lige prethodnih pa 30 godina

Da uletim prije omiljenog: Dallas je 6. najvece trziste u Americi :-)

  • +1 1
Link to comment

Ipak Meloun experimentise sa Bol Bolom u startnoj petorci...bice ovo vrlo cudna tekma...inace porozna odbrana Denvera ce veceras biti na dodatnom iskusenju...nadam se da ce Dzamal da nas iznenadi sa nekom 30pts partijom

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...