Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

On 9.1.2021. at 8:30, Jozef K. said:

Ali kakvi protokoli. Preležao, ima antitela i opet ga odstranjuju zbog sumnjivog kontakata. Potpuno ludilo. 

 

:lolol:

poust godine

ajde zamisli kako bi liga funkcionisala da komiša pošalje timovima memorandum u kom piše da Durant i još par ovih što su preležali mogu da rade šta hoće i da se zajebavaju kako hoće, a ostalih 450 igrača nastavljaju da poštuju ovih 200 pravila iz protokola.

šta bi ovih 450 uradilo? :D

to su ljudi koji imaju 20-25 godina, zarađuju milione i klade se na sebe i kad je šansa za uspeh veoma mala jer u sebi imaju taj što se kaže ultrakompetetivni gen

i sad su u situaciji da im se ograničava milion stvari zbog virusa koji je njihovim superzdravim organizmima pretnja reda 0.1% da će biti iole komplikovaniji oblik bolesti.

Da li će onda većina njih da se opkladi na sebe i protiv virusa sa planom da preleži 10ak dana, pauzira 3 utakmice i nastavi sa normalnim životom? u fazonu, kad može da se zajebava Durant i radi šta hoće, što ne bih i ja malo tako čim preležim.

 

pa taj komiša bi morao da se iseli iz kanca već posle 7-10 dana

Link to comment

Bullsi su vezali 3 poraza sa do 4pts razlike

Poslednja 2 od LAL i LAC iako su imali neku sansu na kraju.

Generalno mi se vise dopada kako igraju ove sezone nego prethodnih.
Lepse ide lopta, LaVine me manje nervira nego ranije.. s obzirom da sam ga bas hejtovao :D
WC Jr. lepo deli lopte s posta saigracima na sut.. Nije Jokic naravno, daleeeeeeko od toga, ali igra ok, mada se desavaju utakmice kad dosta promasuje, ipak cini se da ih je sad manje takvih.

Nakon onog preokreta vs POR kad su gubili 20 razlike, malo sam se ponadao da bi mozda mogli u plejof  :D:D:D 
Teska posla ofc, ali covek mora necemu da se nada :D
 

Link to comment

Tomas Brajant ACL, gotova sezona

 

Za Bogdana pricaju bilo sta od 6 nedelja do 6 meseci :blink: mnnogo zavisi od toga da li ce morati da operise i da li su ligamenti potpuno ocuvani, u smislu da se nisu pomerili ili otkacili od kosti

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Kyrie koji je nestao i svi su ok s tim.

 

Maledon, 19ogodišnji matorac, vrlo dobro izgleda.

 

Kako igra Hartenstein?

Hartenstein vise ne igra nego sto igra... juce je imao 6 penala u 11 minuta, pre neki dan je napravio 4 za 5min i tako uglavom uvek....

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...