Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

nas jokara opet za jedan skok visi za TD :D

prilicno sam siguran da je sampion u toj kategoriji

inace kad jokara u regularnom delu ostvari TD nagetsi imaju skor 5-1, 9-1, 10-2, 10-3 i ove sezone 2-2, dakle ukupno 36-9, maltene 80% pobeda

nisam bas siguran sta raditi sa ovim podatkom, ali eto ga! :fantom:

 

 

inace, niko da pomene da simons ove sezone sutira 50% za 3!

ima li se gde na netu videti snimak te historijske trece trojke u karijeri? :D

3/26 za 3, 11,5% :Hail: 

i posle neko kaze nema kosarke bez suta :fantom:

 

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment

inace nas jokara ne samo sto je ubedljivo vodeci ove sezone po onom holinger PERu u ligzi, vec je 10ti na listi kroz kad je u pitanju karijera i 5ti medju aktivnima

dzejms, dejvis,durantula, te pol kog ce uskoro prestici

 

miiislim, ono jeste PER kurac od statistike, a opet statiska bikini, ali lepo ga je videti u tom dustvu

u 10 svih vremena su pored njih 5 jos 1. dzordan, 4. sekil 5. dejvid robinson 6. cejmberlen i 7. bob petit :smiley_hail:

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Moze da bude gde hoce kad ga je ESPN stavio na #7 MVP liste :isuse: 

uvek objektivni ESPN...i tako sve dok ne osvoji prvi prsten...ili dok ne ode negde iz Denvera

Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Moze da bude gde hoce kad ga je ESPN stavio na #7 MVP liste :isuse: 

ko je ispred?

pa jebem ga, nije to tako lose biti 7mi :D

 

dzejms, lenard, durant, harden, dejvis, onaj grk cudnog prezimena, kari pa i mali doncic

eto nabacah 8 plus nas jokara, jebem li ga

Link to comment

Da ne ureknem dečka, ali Haliburton je po prikazanom daleko najbolji igrač Kingsa. Fox izgleda kao kul lik, ali mi se njegova igra nikad nije sviđala. Uopšteno, ne volim te Rose-olike zunzare kojima je sva igra u brzini.

Uglavnom, dok Lamelo izgleda kao da pokušava da vodi showtime, Haliburton stoktonovski nema suvišne kretnje ili poteza, igra kao mator.

 

 

Poku :laugh:

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, zorglub said:

Da ne ureknem dečka, ali Haliburton je po prikazanom daleko najbolji igrač Kingsa. Fox izgleda kao kul lik, ali mi se njegova igra nikad nije sviđala. Uopšteno, ne volim te Rose-olike zunzare kojima je sva igra u brzini.

 

 

 

 

Najbolji i najkompletniji vec. Mogu on i Fox da budu ozbiljna prica , iako se ni meni Fox ne svidja preterano. 

Problem je sto oni sem Holmsa i Barnsa nemaju nikakvu pomoc ostatka ekipe..

Badi je kriminalan, cak i sut koji mu je jedina dobra odlika , je ove sezone ocaj. O odbrani i glupavim izgubljenim loptama da ne trosim reci..

Bagli  :frust: - jednostavno mora da igra sto zbog pumpanja trade value-a, i pravdanja samih sebe sto je bio pik 2. Inace na jedan dobar potez u napadu dolaze 3 losa, dok je u odbrani svaki los.

CoJo je evrokup nivo... Bjelica bivsi nba kosarkas nazalost..

Vajtsajd i Gr3 cak i imaju ok role...

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...