Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

U linkovanom podkastu na 58:00 Dankan kaže da najviše voli da gleda debelog.

 

Loša utakmica noćas, inače. Prvo poluvreme užasno za gledanje, drugo bolje, ali svejedno mnogo promašaja, glupih lopti i loših odbrana na obe strane.

Link to comment
12 hours ago, Joe D said:

mislim da nikad nikad cuo dankana da prica, ne povezujem glas sa covekom uopste.

Raja je veci car. Bukvalno mi je postao omiljeni NBA komentator, podcaster, analizator, sta li je vec... 

 

Nuggetsi su blizu najgoreg tima u ligi. Minnesota je gora bez KATa, kad se vrne, nisam siguran... Mozda OKC budu losiji. ono je sramota na sta lice.

Link to comment

U paralelnom univerzumu sada igraju sa Jruom i Grantom u prvoj petorci, Milsap ulazi sa klupe, a mladi Majkl nosi masku.  

Edited by Mos
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Navodno je moron išao u javnu salu da igra basket. :isuse:

ako je zaista to uradio, koliko danas treba da ga trejduju za bilo sta. saka kikirikija i pik druge runde, sasvim dovoljno.

 

nekako mi pre lici da je testiran pozitivan nakon ovih 7 dana.

Link to comment
8 hours ago, Mos said:

U paralelnom univerzumu sada igraju sa Jruom i Grantom u prvoj petorci, Milsap ulazi sa klupe, a mladi Majkl nosi masku.  

Istini za volju, nije postojala realna sansa da dovedu Holideja (odnosno sulud paket je trazen  za njega). Takodje, Grent je zeleo da ide bez obzira sta je Koneli bio spreman da mu ponudi. Ima veze sa time da je zeleo da ide u grad gde dominantno zivi afroamericka populacija i da igra za afroamerickog trenera i da ostvari impact na takvu zajednicu. Dakle frontoffice Denvera tu nije imao nikakve sanse. Posve drugi par cipela je cinjenica da je Koneli pokusavao i da dovede Holideja i da zadrzi Granta a nije percepirao to kao nemogucu misiju. Pa je shodno tome posle vukao reaktivne damage control poteze u stisci sa vremenom.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
7 hours ago, freakns said:

nekako mi pre lici da je testiran pozitivan nakon ovih 7 dana.

Slazem se. Imao je rizican kontakt i stavljen je u karantin protokol ali je bio negativan. U medjuvremenu drugi test je bio verovatno pozitivan te je dobio dodatnih 10 dana. Sto je ogroman korak unazad za Denver jer se ova sezona manje vise svodi na to kako ce se on uklopiti kao treca udarna igla. A to bez uigravanja i zajednickih minuta sa Nikolom i Dzamalom nije moguce.

Link to comment

in the meantime:

Sources: Prior to flight from Denver to Dallas today, the Mavericks learned of a positive coronavirus test for a player and two additional players who are expected to quarantine for seven days due to contact tracing. The three players remained in Denver.
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...