Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, x500 said:

Vidim da nesto svi razvlace Dzo zbog izjave vezane za smenu Putina. Da, pa sta je problem? Posle 22 godina na vlasti moze i da ode.

Pa zato sto zatvara prostor za deeskalaciju i daje municiju kremaljskoj propagandi. Bukvlano duplo golo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, x500 said:

Vidim da nesto svi razvlace Dzo zbog izjave vezane za smenu Putina. Da, pa sta je problem? Posle 22 godina na vlasti moze i da ode.

 

ni ja ne razumem zasto cnn vrti ovo vec dva dana kao najvazniju vest

 

nazvao biden njega ubicom, kasapinom i slicno ali kada kaze da bi putin trebao da ide onda je to velika frka :unsure:

Link to comment
 
ni ja ne razumem zasto cnn vrti ovo vec dva dana kao najvazniju vest
 
nazvao biden njega ubicom, kasapinom i slicno ali kada kaze da bi putin trebao da ide onda je to velika frka :unsure:
EU se navodno distancirala od Bajdena zbog toga, izgleda da im/mu se (ne) sviđa što je Putin postao faktor jačanja Evrope.

Jednostavno se mora pregovarati sa nekim pre nego što preimenuju golu zemlju u Ukrazija

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

 Dzo je samo rekao ono sto svi misle. Rasprava o izjavi ustvari je samo sve vise potencira. Da je bila ignorisana, bila bi samo jedna recenica u govoru. Ovako postaje najvazniji deo govora.

Link to comment

Ma, Džo je to rekao da bi osigurao da on sigurno ne bude za pregovaračkim stolom ni ukakvom svojstvu, jer mu to ne odgovara, pošto bi tu svašta nešto izašlo na videlo.

A što se Putina tiče, pa mislim da je njegov pad već počeo invazijom Ukrajine. Sad, koliko će to trajati to se ne zna, ali on je već gotov.

Uostalom, malo je lidera preživelo politički posle rata u kojem je država bila za vreme njegove vladavine. Skoro svi su posle rata odmah gubili, sa retkim izuzecima.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 3.4.2022. at 14:26, Hamlet Strašni said:

Na društvenim mrežama i televiziji

 

Naravno, ali i pitanje je imbecilno. Na osnovu čega da imaš "poverenje", kako se to poverenje manifestuje imajući u vidu da samo za jednog od navedenih uopšte možeš da glasaš? (ovog što je na 48-52%)

 

Koliko bi anketiranih znalo da kaže da ih pitaju ko je npr. Olaf Scholz, iz koje zemlje dolazi i šta hoće?

Link to comment

Koga briga. Jel si gledao one klipove kada ih pitaju ko je pobedio u Gradjanskom ratu ili gde je Madagaskar. Svako kaže nešto, iako je jasno da veze nemaju

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...