Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

5 minutes ago, Ivo Petović said:

Bukvalno tako bilo.

 

Bukvalno, sve si dostojno prepričao :yawn2: 

 

Mišljenja nam se razlikuju utoliko što ti veruješ tehnokratskim gmazovima da postoji šansa da će spasiti planetu, iako su je upravo oni i njima slični doveli u ovo stanje. Ja cenim da su rešenja™ koja predlažu smoke & mirrors i ništa više, da zamlaćivanje "ulaganjem u inovaciju" ne znači ništa, da profitabilni izlaz prosto ne postoji... i kao što kažeš, da je voz verovatno prošao kako god da okreneš.

 

A ti slobodno pravi volterovsku opkladu da nisam u pravu, moli se dementnoj drtini i njegovim naslednicima da izvuče iz mulja tebe i tvoje potomke (jer ako je uzaludno, nemaš šta da izgubiš.) Ja za tu vrstu nade nemam dovoljno jak stomak.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
20 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Ti si spavao od jula? Mičigan je sigurica za Bajdena, Pensilvanija nije..Bajden čak može da izgubi i Pensilvaniju, ako dobijee Arizonu ili NC.

Trump je pre korone imao Penn. tamo su ogromne pare ulozene u industriju na granici sa Ohiom. da se ekonomija odrzala Penn bi bila sigurica. ovako, mislim da Trump nema sanse tamo..

Michigan je drugaciji. tamo je i baba imala sigurnu pobedu pre 4 godine pa je izgubila. te prednosti na polovima sada su posledice sranja od Snydera koje je Whitmar iskopala(korupcija oko vode u Flintu ili sta je vec bilo), ali tamo i dalje postoji ogromna ogorcenost prema administraciji iz vremena Obame tako da me ne bi zacudio preokret...

Link to comment
Bajdena opljackali u rodnom gradu dok je isao na glasanje[emoji3]
Baš nam fali prijenos iz nekog izvora luđaštva sad kad mustanza nema, popunio si prazninu u našim srdcima [emoji813]

Daklem, I'm turning in. Vidimo se izjutra kad bude squeaky bum time. Ili ne

Au zaboravio sam parting gift:





Link to comment

Što se tiče spašavanja planete, o čemu vi?

Pa upravo su demokrate najveći borci protiv nuklearki.

Imamo sistem u kome republikanci ne veruju u globalno zagrevanje, a demokrate ne podržavaju jedinu realnu tehnologiju koja može da izvadi čovečanstvo iz govana.

Ako misliš da su renewables rešenje eno ti nemačke koja je potrošila i više novca i više godina nego francuska na nuklearnu industriju pre skoro pola veka, pa danas i dalje zagađuje mnogo puta više nego francuska (electricitymap.org)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Baš nam fali prijenos iz nekog izvora luđaštva sad kad mustanza nema, popunio si prazninu u našim srdcima emoji813.png

Daklem, I'm turning in. Vidimo se izjutra kad bude squeaky bum time. Ili ne
 

Ne seri.

Link to comment

 

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Bukvalno, sve si dostojno prepričao :yawn2: 

 

Mišljenja nam se razlikuju utoliko što ti veruješ tehnokratskim gmazovima da postoji šansa da će spasiti planetu, iako su je upravo oni i njima slični doveli u ovo stanje. Ja cenim da su rešenja™ koja predlažu smoke & mirrors i ništa više, da zamlaćivanje "ulaganjem u inovaciju" ne znači ništa, da profitabilni izlaz prosto ne postoji... i kao što kažeš, da je voz verovatno prošao kako god da okreneš.

 

A ti slobodno pravi volterovsku opkladu da nisam u pravu, moli se dementnoj drtini i njegovim naslednicima da izvuče iz mulja tebe i tvoje potomke (jer ako je uzaludno, nemaš šta da izgubiš.) Ja za tu vrstu nade nemam dovoljno jak stomak.

 

Groundhog day :yawn2:

Link to comment
8 minutes ago, Spooky said:

Što se tiče spašavanja planete, o čemu vi?

Pa upravo su demokrate najveći borci protiv nuklearki.

Imamo sistem u kome republikanci ne veruju u globalno zagrevanje, a demokrate ne podržavaju jedinu realnu tehnologiju koja može da izvadi čovečanstvo iz govana.

Ako misliš da su renewables rešenje eno ti nemačke koja je potrošila i više novca i više godina nego francuska na nuklearnu industriju pre skoro pola veka, pa danas i dalje zagađuje mnogo puta više nego francuska (electricitymap.org)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 


Vratice se nuklearkama na kraju svi, bez obzira na ideologiju. Najcistiji base load, ako je upravljanje sigurno, i nisu na trusnom tlu. Bio je pre par godina panel na BBC na tu temu.

Renewables su stohasticka energija koja mora da se upari sa necim kao nuklearke. Ali ove prve traze investicije u obucenost radne snage.

 

Zavrsen troll

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, freakns said:

Trump je pre korone imao Penn. tamo su ogromne pare ulozene u industriju na granici sa Ohiom. da se ekonomija odrzala Penn bi bila sigurica. ovako, mislim da Trump nema sanse tamo..

Michigan je drugaciji. tamo je i baba imala sigurnu pobedu pre 4 godine pa je izgubila. te prednosti na polovima sada su posledice sranja od Snydera koje je Whitmar iskopala(korupcija oko vode u Flintu ili sta je vec bilo), ali tamo i dalje postoji ogromna ogorcenost prema administraciji iz vremena Obame tako da me ne bi zacudio preokret...

 

To što si napisao zapravo ima smisla, ali pollovi daju Bajdenu preko +10 u Mičigenu. Niko ga više i ne računa kao swing state (kao što nikad nije bio). Trump ga je uzeo za 0,2 %, the tiniest of margins, a od tada se mnogo toga desilo (da ne pominjem da su hteli i guvernerku da kidnapuju). To bi bila najveća senzacija, da Bajden izgubi Mičigen.

Edited by Ivo Petović
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Roger Sanchez said:

Baš nam fali prijenos iz nekog izvora luđaštva sad kad mustanza nema, popunio si prazninu u našim srdcima emoji813.png

Daklem, I'm turning in. Vidimo se izjutra kad bude squeaky bum time. Ili ne

Au zaboravio sam parting gift:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tebi baš toliko nedostaje da bi da joj se pridružiš? Reci slobodno - cijelo veče ću u srč polje da kucam "roger+mustang", prvi upis koji bude svježiji od ovog će te spojiti sa draganom. 

 

  

On 2.11.2020. at 19:02, James Marshall said:

Evo zamolio si i reportovao, što pohvaljujem, to je uvijek bolja varijanta, a ja da zamolim sve da smanje cinizam.

 

Takođe, svako ko se bude pozivao na utamničene forumaše dok su u mardelju će im se pridružiti. Ovdje smo da diskutujemo o temama a ne jedni o drugima.

 

Ovo jesu američki izbori, ali nije bejzbol, nisu tri strajka već bukvalno žuti karton. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Moonwalker said:

Vratice se nuklearkama na kraju svi, bez obzira na ideologiju. Najcistiji base load, ako je upravljanje sigurno, i nisu na trusnom tlu. Bio je pre par godina panel na BBC na tu temu.

nadajmo se da će Bajden odhebati progresivne hajvane koji sanjaju o zatvaranju nuklearki. inšala će slušati tehnokrate.

Edited by Gandalf
  • +1 1
Link to comment
 
 
Groundhog day :yawn2:
Ovo me uinijevo podsjeća na MM4 Fury Road, kad si ženske zacrtaju da moraju u Green Place ili niš, ali na kraju svega im Mad Max dokaže da bi bilo bolje i da bi imale više šansi da se vrate tamo odakle su došle, svrgnu fašista i puste malo više vode i onda ga one poslušaju :fantom:
Link to comment
10 minutes ago, Roger Sanchez said:

Ovo me uinijevo podsjeća na MM4 Fury Road, kad si ženske zacrtaju da moraju u Green Place ili niš, ali na kraju svega im Mad Max dokaže da bi bilo bolje i da bi imale više šansi da se vrate tamo odakle su došle, svrgnu fašista i puste malo više vode i onda ga one poslušaju :fantom:

 

Ko o čemu, liberali o omiljenim filmovima, knjigama, i serijama :yawn2: 

 

"Ovo je kao kad Hermione odjebe Rona u 86. minutu četvrtog dela, hi hi hi..."

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...