Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 20/21


John Coltrane

Recommended Posts

Elita™ vodila dobar deo meča 1:0, Mainc ubio napadima i šansama u drugom, onda sevne 1 kontra i 2:0 u 84min, Patrik Šik sa klupe na asistenciju Greja (koji je odličan u ovih par mečeva btw). Ali jebeni Boš neiskustvo nije umeo da izdrži niti da stane na loptu, Mainc ne samo da nije pao već je ugurao u 89 i 92 za 2:2.  Da trener nije ćelav siguran sam da bi počupao kosu sa glave zbog Diabija i Greja koji su srljali po treći gol umesto da sačuvaju sigurnu pobedu.

 

Sreća pa je i BVB odigrao isto kod TSG, a sutra igraju VfL-BMG tako da ovi ispušteni bodovi i ne moraju biti presudni.

 

Inače, kad već pominjem Mainc, oni su u prethodnih 20 kola osvojili bodova koliko u prethodna 3,4 meča. Deluje da će ih dobri rezultati u "prolećnom" delu ostviti u životu, dakle za sve osim Šalkea ima nade.

 

Jeste Bajern ponovo šampion, ali zato borba za LŠ i opstanak nastavlja da bude medju najzanimljivijim u Evropi.

Link to comment
On 12.2.2021. at 14:20, ArleKino said:

Šokantno: 

 

Upamecano u...

 

...wait for it...

 

Bayernu!

 

Ne pamtim kad se zadnji put desilo da najbolji igrač nekog od Bayernovih rivala pređe u Bayern.

Vec prestaje da bude zanimljivo, jer kupuju igrace samo da ne bi igrali protiv njih. Postoje samo dve opcije , ili inostranstvo ili Bajern. Krajnje je vreme da uvedu neku vrstu drafta, jer ce u suprotnom bundesliga biti takmicenje za poziciju od 2-18tog mesta.

Edited by IGORDENVER
Link to comment

Ja ne secam da sam video Sanea u dobrom izdanju, od kada je u Bayernu. Sve neke pogresne procene, nepotrebni driblinzi, kasni centarsutevi i tome slicno.

Prvih pola sata, totalna dominacija domacina.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...