Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 20/21


John Coltrane

Recommended Posts

19 hours ago, Zlurad said:

Imam dva pitanja posle tekme Lever-Union: Zbog cega se o Leverkuzenu ikada pricalo da su konkurenti za titulu? Kako je moguce da jebenom Unionu, uz Kruzea fali jos 2 igraca od po 10 miliona evra da stane u red za osvajanje titule?  (znam, nerealno je ali tu su)

 

12 ligaških mečeva bez poraza, od čega 8 pobeda. Kola su krenula nizbrdo od poslednjeg meča 2020. i poraza od Bajerna, posle čeka su usledili poraz kod Ajntrahta, ovaj protiv UB i samo 1:1 sa Verderom gde se veći deo meča igralo viktorije na gol zelenih.

 

U 2020. jedino je Volfsburg, uz podrazumevani Bajern 3 puta, tukao Lever na Bay Areni, posebno ostaju 2 pobede od 4:3 nad 2 Borusije. Uzeo sam kalendarsku godinu zato što smatram da je 2019. bila "tranziciona" za Boša koji je klub preuzeo krajem 2018. od Haiko Herliha na 9.mestu na tabeli - tu sezonu je završio 4. i uveo ih u LŠ. Bilo je dosta tumaranja, previše povreda, 1001 prva postava i odlazaka najboljih igrača (Haverc, Brant, Leno, Hakan Chalhanoglu...).

 

Obzirom da nismo još ni na polusezoni (po broju kola, ne kalendarski) a da Bajern već ima 2 poraza i 3 remija (mislim da su prošle sezone ukupno imali 3 poraza) to je dovoljan argument da se simpatizeri svih klubova koji figuriraju u top 5 ponadaju tituli.

Danas je BVB iščupao 1:1 kod Mainca, a RBL 2:2 kod Volfsburga.


Dakle slabe igre Bajerna i ujednačenost ostalih klubova su garant uzbuljive sezone.

Link to comment
On 15.1.2021. at 22:30, Zlurad said:

Imam dva pitanja posle tekme Lever-Union: Zbog cega se o Leverkuzenu ikada pricalo da su konkurenti za titulu? 


F452023C-E7B7-4B20-AAC4-3056FD4EED6A.jpeg.43efc67d6d07131c15fd54848ccd0c0e.jpeg
 

 

BVB napadala u drugom, posle presinga i trapavosti odbrane bukvalno su im poklonili gol i to niko drugi do Julian jebeni Brant :isuse:

 

Ipak Diabi, sigurno odigrao najbolji i najzreliji meč od dolaska u klub, i melaestralni Florian Virc rešavaju meč. 
 

Sančo senka igrača iz prošle sezone, još će ispasti dobro što Ole nije pristao na 116milki. 

  • +1 1
Link to comment

2:2

 

Pa, posao komentatora nije da zvuče kao ortaci koji piju pivce, oni su plaćeni da profesionalno rade svoj posao. Sreća pa na ES ide strani komentator, ali samo kad se setim njihovog lupetanja :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...