Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 20/21


John Coltrane

Recommended Posts

Ocekivao sam makar izjednacenje, no odbrani se Monch. Prilicno iznenadjenje za mene. Gomila neupotrebljivih centarsuteva, nakon preokreta i Sane koji izuzetno nervira ovim zakucavanjima u 2-3 igraca.

Link to comment

To je 4. pobeda BMG u zadnjih 6 mečeva kod kuće. Generalno retko ko ovako ne leži Bajernu, mislim da u zadnjih 20 godina nemaju više od 3,4 pobede u gostima.

  • +1 2
Link to comment

Par krajnje bizarnih situacija na Bay Areni - VAR i sudija je više od 3,4 minuta proveravao čist gol Levera da čistiji ne može biti, neko je video ruku Alaria pri prijemu grudima. Onda je VAR gledao i potencijlani penal za Lever i iako je bila čista ruka ispružena toliko da jedino slep čovek ne bi dao penal i tu je otišlo par minuta. Plus 5 izmena i na kraju samo 5minuta produžetka.

 

Skoro nisam video ovako dobro postavljeno branjenje, Verder je izašao u 5-3-2, ali bukvalno sa 5 u def liniji.

 

Šteta što nije iskorišćen kiks i Bajerna i RBL, malo je falilo da kolo bude idealno. Ipak delovalo je da se lopta pre vraća u nazad da bi Bejli imao poziciju za "gadjanje" Šika, nego što se kretalo brzi napad (kontra napada nije ni moglo biti). Na kraju je jedan jedini šut Verdera završio u mreži Hradeckog i to bivšeg štopera Topraka.

Link to comment

Imam dva pitanja posle tekme Lever-Union: Zbog cega se o Leverkuzenu ikada pricalo da su konkurenti za titulu? Kako je moguce da jebenom Unionu, uz Kruzea fali jos 2 igraca od po 10 miliona evra da stane u red za osvajanje titule?  (znam, nerealno je ali tu su)

Link to comment

U stvari je bitnije pitanje, da li je Fisher toliko dobar trener da od gomile osrendnjih igraca napravi tim koji je na 5, manje više bodova od Minhena?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

VfL lagano okreće RBL vodjstvo. Inače Veghorst je prvi igrač VfL koji je u prvih 15 kola dao 10 golova, poslednji koje je to učinio je bio Grafite u onoj šampionskoj sezoni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...