Jump to content
IGNORED

Cuties


mustang

Recommended Posts

jeste li gledali film ili pisete napamet?

posto nista poremeceno nema u njemu, upravo sam ga odgledala.

filmic o odrastanju u doba kardasijanstva, jebiga. 

u krajnjoj liniji, o sagledavanju seksualnosti kao potencijalno oslobadjajuce u  odnosu na jako represivnu kulturu (ovdje se radi o maloj imigrantkinji iz senegala) i tankoj liniji koja je dijeli od inoviranog represivnog modela, kroz seksualnost.

mislim, spot za lambadu je 200x erotizovaniji, samo sto '80ih nismo jurili vjestice da ih spalimo.

trampoidi su promasili bas zestoko. 

 

sladak filmic, preporucujem.

Edited by morgana
  • +1 8
Link to comment

ne, nisam imala stomak ni ovaj klip koji je mustang ostavila da odgledam do kraja. klinke koje nemaju ni 14 se onako uvijaju i vrte guzicama. razmišljam o mentalnom sklopu scenariste, ali i o roditeljima koji su pustili decu da glume ovo i gade mi se svi komplet.

  • -1 3
Link to comment

a zašto su alt-rajt teoretičari toliko optereći pedofilijom, jel neko odgonetnuo? holivudske pedofilske elite, tajni masonski pedofilski krugovi, demonkrate legalizuju pedofiluju...nije valjda pizzagate toliko isprao mozak?

 

edit - evo bavio se već neko, saću da iščitam

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, ordi said:

ne, nisam imala stomak ni ovaj klip koji je mustang ostavila da odgledam do kraja. klinke koje nemaju ni 14 se onako uvijaju i vrte guzicama. razmišljam o mentalnom sklopu scenariste, ali i o roditeljima koji su pustili decu da glume ovo i gade mi se svi komplet.

 film ama ni najmanje ne afirmise pedofiliju niti prerano odrastanje

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a zašto su alt-rajt teoretičari toliko optereći pedofilijom, jel neko odgonetnuo? holivudske pedofilske elite, tajni masonski pedofilski krugovi, demonkrate legalizuju pedofiluju...nije valjda pizzagate toliko isprao mozak?

 

edit - evo bavio se već neko, saću da iščitam

I te teorije skupljaju od lika sa 4chana, ni manje ni vise. 

Link to comment
5 minutes ago, ordi said:

ne, nisam imala stomak ni ovaj klip koji je mustang ostavila da odgledam do kraja. klinke koje nemaju ni 14 se onako uvijaju i vrte guzicama. razmišljam o mentalnom sklopu scenariste, ali i o roditeljima koji su pustili decu da glume ovo i gade mi se svi komplet.

 

licno sam na srpskoj tv gledao u po bela dana klinke koje vrte i trte guzice u sexxxxyy krpicama, i to ne u kontekstu jednog filma nego u kontekstu lakog zabavnog programa tipa "slatke su, treba ih jebati da porastu", to ti nije smetalo? 

Link to comment
Just now, 3opge said:

 

licno sam na srpskoj tv gledao u po bela dana klinke koje vrte i trte guzice u sexxxxyy krpicama, i to ne u kontekstu jednog filma nego u kontekstu lakog zabavnog programa tipa "slatke su, treba ih jebati da porastu", to ti nije smetalo? 

 

šta mi nije smetalo? to što si ti gledao klinke na srpskoj tv? zabole me šta ti gledaš, ja sigurno to ne gledam. jadno učitavaš, nađi jednu reč, ma slovo, kojim opravdavam ovo bilo gde u svetu? ti si nenormalan.

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 film ama ni najmanje ne afirmise pedofiliju niti prerano odrastanje

 

ja sam u soku morgana da ti je ovakva vrsta igre normalna za devojcicu od 11godina ma

kakvo umetnost da je u pitanju. ocito nisi dovoljno odnosno uopste upucena u pedofiliju, child and human trafficing. 

 

ako je problem autora bio da se iskobelja iz sopstvene koze tako sto ce da afirmise sex deteta kao oslobodjanje, to je ozbiljan poremecaj i za nju kao 11.godisnju devojcicu. 

 

za pedofile je ovaj klip dusu dao i stavlja svako dete kao potencijalni target. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...