Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

1 minute ago, SNARC said:

Jel ima ovde neko da misli da je Novak sam kriv zbog ovoga sto mu se desilo ? 

 

Nekako kao da smo odjednom postali forum Informera i srpskog telegrafa.

I ti sad sviras kurcu, naravno da je sam kriv, sto opet ne znaci da je uradjeno s namerom i da nije bilo glume.

Link to comment

Rene, da li si čoveče realan?! Nabio lopticu ka pozadi GDE UGLAVNOM STOJE SUDIJE. Ako si to uradio, postoji šansa da nekoga pogodiš. I ti ga sad braniš jer nije promašio. Sam je kriv i ispao je neopisiva magarčina!

Link to comment

ali je pogodio

:fantom:


 

e

da li stvarno mislite da je u trenutku kada je loptica pogodila ovoj penzionerki prošlo kroz glavu, sad ću da legnem i kukam, a ovog će da izbace sa turnira zato što je srbin/osnovao tkz udruženje igrača i onda će ga glavni sudija izbaciti sa turnira i nikada neće stići rodžera, a rolex će meni pokloniti sat kojim ću otplatiti hipoteku na garsonjeru na menhetnutm

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

 

Jeste, al ne vidim da je ovo za vishe od opomene. Shapovalov je gadjao sudiju u glavu, planski

Ne, nije. Šapo je bez kontrole (iz besa) raspalio po loptici i pogodio sudiju u glavu.

 

 

Edited by Ras
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Jel ima ovde neko da misli da je Novak sam kriv zbog ovoga sto mu se desilo ? 

 

Nekako kao da smo odjednom postali forum Informera i srpskog telegrafa.

 

Naravno da je sam kriv. On je udario lopticu. Poenta je da je odluka prestroga. Na donosenje takve odluke sigurno da su imale uticaja i njegove vanterenske aktivnosti.

Link to comment
Just now, Lancia said:

I ti sad sviras kurcu, naravno da je sam kriv, sto opet ne znaci da je uradjeno s namerom i da nije bilo glume.

 

Postoji snimak na kome se sve vidi..da je htela da odglumi postojao bi bar sekund pauze izmedju udarca i pada. 

Ovako..ili nije odglumila ili je sve organizovamo unapred sa Novakom kao saucesnikom a gospodjaje Meril Strip licno.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, 189- said:

zbog cega bi sudija glumila bilo sta? jak udarac u grlo je vrlo zajeban osecaj.

 

Zato što su im rekli ovako: "Slušajte, Novak je srao po atp-u i US openu, ako vas kojim slučajem glupavi magarac pogodi lopticom solidnom snagom, padnite kao mrtvi. To se inače dešava jedfnom u 15 godina, ali moramo biti spremni an sve što govno iz Srbije može izbaciti sa tura"

 

1 minute ago, Lloyd Wyman said:

 

Naravno da je sam kriv. On je udario lopticu. Poenta je da je odluka prestroga. Na donosenje takve odluke sigurno da su imale uticaja i njegove vanterenske aktivnosti.

 

Na osnogu čega pričaš da je odluka prestroga? 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

zbog cega bi sudija glumila bilo sta? jak udarac u grlo je vrlo zajeban osecaj.

Ovde si u pravu,da se razumemo.Ne mora ni jak,bilo kakav.Valjalo bi da niko od nas ne potencira da je glumila,na stranu to što mislim da je dikvalifikacija skandal.

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

zbog cega bi sudija glumila bilo sta? jak udarac u grlo je vrlo zajeban osecaj.

Ovo je bilo sve osim jakog udarca. jak udarac je bio npr kad je Nadal pogodio nehotice onu devojcicu sto skuplja lopte.

Edited by Lancia
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Rene, da li si čoveče realan?! Nabio lopticu ka pozadi GDE UGLAVNOM STOJE SUDIJE. Ako si to uradio, postoji šansa da nekoga pogodiš. I ti ga sad braniš jer nije promašio. Sam je kriv i ispao je neopisiva magarčina!

 

Postoji sansa da pogodis sudiju tokom celog meca, more igraca do sada je posle odigranog poena ili zavrsenog gema lopticu iz dzepa degaziralo ka coskovima terena. Prosto je nesrecan sticaj okolnosti da je loptica pogodila ovu dramoserku, desava se jednom u 100 hiljada puta. Naravno da je sam kriv jer je sam udario lopticu a nije morao ali diskvalifikovati prvog igraca sveta zato sto je nenamerno pogodio nekoga na terenu lopticom nije nista drugo do osveta zbog osnivanja unije igraca. Bukvalno ne postoji drugi igrac iz prvih 100 koji bi zbog ovoga popasao suspenziju.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...