Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

7 minutes ago, Arkadija said:

Ovo je izjednaceno sa onik kada je , ko bese, Davidenko, sutnuo linijskog sudiju, razbio mu stolicu i oborio ga na zemlju?

 

Nalbandijan. Ovo ne moze po intenzitetu da se poredi ni sa onim kad je Sapovalov napenalio sudiju lopticom a kamoli sa Nalbandijanom. Prestroga odluka ali jednostavno nije smeo sebi da dozvoli ovakvu nesmotrenost kada vraca lopticu. Jbg.

Link to comment
4 minutes ago, simetrije said:

 

Mislim da je ovde najvažnije pitanje   šta bi se dogodilo da je loptica proletela 20 cm od glave nokautirane dame.

Da li bi Nolo tada bio diskvalifikovan i zašto ne bi?

zato što je pravilo da je diskvalifikacija automatska ako se ovako nešto desi. Namera nije važna ako nije tokom poena

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Koji je on, da se tako izrazim, moron. :isuse:
Da li se ikada u istoriji tenisa desilo da je favorit za osvajanje GS  ovako otpao sa turnira?

 

Naravno da nije ali do sada nijedan favorit za osvajanje GS-a nije gadjao prstom u oko ATP milionerima u odelima koji skupljaju kajmak od turnira i sponzorstava. Sve drugo moze ali da se malo strpne od tog kajmaka i podeli igracima, to ne moze.

Link to comment
Just now, SNARC said:

Jel ima ovde neko da misli da je Novak sam kriv zbog ovoga sto mu se desilo ? 

 

Nekako kao da smo odjednom postali forum Informera i srpskog telegrafa.

ima vas nekoliko

verovatno će i levi da se javi da vam se pridruži

Link to comment

Znači, evo ja kao "neobjektivan" po pitanju Đokovića kako me optužiše, da kažem da je ispao DEBIL NAD DEBILIMA. Ne mogu jebeno da verujem da ga branite, to što vam udarac ne izgleda jako je samo zato što ste navikli na udarce od 100+ km/h ili koliko su već kad šamaraju svom snagom sa osnovne. Na onom uglu od gore kada je udarac na levo se lepo vidi koliko je to brza loptica, da te udari u oko, nos, vrat, ni malo nije zajebancija, pogotovu kada pogodiš metuzalema od milion godina.

Ne znam kakva su pravila, i da li je diskvalifikacija opravdana kazna, za to bih morao da vidim član pravila po kome je kažnjen, ali ovo što je uradio je čist jebeneni DEBILIZAM! Idiot glupavi, ne mogu jebeno da verujem, savršen dan mi je usro! 

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Jel ima ovde neko da misli da je Novak sam kriv zbog ovoga sto mu se desilo ? 

 

Nekako kao da smo odjednom postali forum Informera i srpskog telegrafa.

 

Jeste, al ne vidim da je ovo za vishe od opomene. Shapovalov je gadjao sudiju u glavu, planski

Link to comment
Just now, SNARC said:

Jel ima ovde neko da misli da je Novak sam kriv zbog ovoga sto mu se desilo ? 

 

 

Evo, ja mislim da je sam kriv. Prosto nije smeo sebi dozvoliti takvu reakciju.
Što se tiče narativa da ga ne vole i da ga čekaju na prvi zicer, i to stoji. Ali to bi morao znati i da ne dozvoli sebi ovakav ispad.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...