Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Just now, 189- said:

 

po cijem kriterijumu ovo?

 

Pa jel bolje da budes sampion Evrope ili sampion svoje zemlje? Sta ce vise da se pamti, sta ce ti doneti vecu slavu, a na kraju krajeva i globalnu popularnost i novac?

Link to comment

pa evo pitajmo navijače liverpula jel bi se odrekli prošle sezone za još jednu lš? šta će više da pamte? titula u domaćici je baseline za uspešnu sezonu, nema tog evropskog kupa koji bi me naterao da smatram uspešnom sezonu u kojoj smo u ligi završili na četvrtom mestu.

 

plus što u ligi pobedi najbolji, a u lš obično najsrećniji. biće mi drago kad najzad uzmemo to sranje, čisto da skinemo to sa penisa. a kad ćemo posle da ponovimo mnogo me baš briga.

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

pa evo pitajmo navijače liverpula jel bi se odrekli prošle sezone za još jednu lš? šta će više da pamte? titula u domaćici je baseline za uspešnu sezonu, nema tog evropskog kupa koji bi me naterao da smatram uspešnom sezonu u kojoj smo u ligi završili na četvrtom mestu.

 

plus što u ligi pobedi najbolji, a u lš obično najsrećniji. biće mi drago kad najzad uzmemo to sranje, čisto da skinemo to sa penisa. a kad ćemo posle da ponovimo mnogo me baš briga.

 

Ne kazem da nema nekih posebnih slucajeva. Liverpul je jedan takav slucaj, nisu uzeli nikada Premijer Ligu od njenog osnivanja, a uzeli su Ligu sampiona godinu dana ranije, plus i u prethodnoj deceniji. Sto se tice bolda, evo bas da pitamo navijace Liverpula da li smatraju sezonu 2004/05 uspesnom ili ne. 

 

Sto se mene tice, u odnosu na poraz u finalu LS protiv Liverpula (ali i sva ostala finala LS) titule Serie A 1999, 2004 i 2011 mi izgledaju kao neke fusnote. :) 

 

Apropo ovoga ko je najbolje radio. U ligi imas mnogo veci prostor za greske, sve to kasnije mozes da nadoknadis, sezona je duga. LS je takmicenje veceg intenziteta, svaka greska ima mnogo vecu tezinu nego greska u ligaskom takmicenju. Da bi osvojio LS moras da izbacis najbolje timove u Evropi u direktnim okrsajima, a od toga nema nista teze. Niko nije kriv Gvardioli sto je lose radio u nokaut fazi LS - i sam si ga kritikovao zbog toga, secam se vrlo dobro. "Uzecete najzad to sranje" kad ga zasluzite. Na dobrom ste putu, a deluje mi kao da cu ja vise da se radujem od tebe ako se to desi.

Link to comment

da bi osvojio lš moraš da daš više golova u gostima od najboljih timova u evropi :dry:

 

btw ja pričam o totalno individualnoj stvari, tj šta ja lično više vrednujem. da navijam za tim iz neke farmerske lige kao ti verovatno bi bilo drugačije. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

btw ja pričam o totalno individualnoj stvari, tj šta ja lično više vrednujem. da navijam za tim iz neke farmerske lige kao ti verovatno bi bilo drugačije. :fantom:

 

Da si tako odmah rekao ne bih ti nista ni napisao. 

Link to comment

Jes', baš je titula u PL bitnija od LŠ. Siti će ove godine do pete titule u PL od trenutka kada su vladari Abu Dabija doneli šleper para, a u LŠ su prekjuče postigli prvi gol u polufinalu. Pep pojačano serenda. Slažem se naravno da ti treba puno sreće da bi došao do titule u LŠ, izuzetak je Real oni imaju uvek uz sebe sudije. Konkurencija za trofej je neuporedivo jača u LŠ, a nokaut sistem retko nezahvalan, i uvek mi se čini da dvomeč favorizuje ekipe koje igraju na kontre. Liverpul je samo izuzetak koji potvrđuje pravilo. Trofej LŠ je vrh fudbala, bio ti iz farmerske ili neke druge lige.

 

Odnos trofeja u nacionalnim šampionatima i LŠ-KEŠ u poslednjih 30 godina (bez teluće sezone)

 

Real 9/7

Barselona 16/5

Bajern 18/3

Milan 7/3

Mančester Junajted 13/2

Liverpul 1/2

Porto 18/1

Juventus 14/1

Crvena Zvezda 13/1

Ajaks 11/1

Čelzi 5/1

Inter 5/1

Borusija Dortmund 5/1

Olimpik Marsej 3/1

PSŽ 8/0

Arsenal 4/0

Valensija 2/0

Atletiko Madrid 2/0

Bajer Leverkuzen 0/0

Totenhem 0/0

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Facundo Orellana said:

Jes', baš je titula u PL bitnija od LŠ. Siti će ove godine do pete titule u PL od trenutka kada su vladari Abu Dabija doneli šleper para, a u LŠ su prekjuče postigli prvi gol u polufinalu. Pep pojačano serenda. Slažem se naravno da ti treba puno sreće da bi došao do titule u LŠ, izuzetak je Real oni imaju uvek uz sebe sudije. Konkurencija za trofej je neuporedivo jača u LŠ, a nokaut sistem retko nezahvalan, i uvek mi se čini da dvomeč favorizuje ekipe koje igraju na kontre. Liverpul je samo izuzetak koji potvrđuje pravilo. Trofej LŠ je vrh fudbala, bio ti iz farmerske ili neke druge lige.

 

Odnos trofeja u nacionalnim šampionatima i LŠ-KEŠ u poslednjih 30 godina (bez teluće sezone)

 

Real 9/7

Barselona 16/5

Bajern 18/3

Milan 7/3

Mančester Junajted 13/2

Liverpul 1/2

Porto 18/1

Juventus 14/1

Crvena Zvezda 13/1

Ajaks 11/1

Čelzi 5/1

Inter 5/1

Borusija Dortmund 5/1

Olimpik Marsej 3/1

PSŽ 8/0

Arsenal 4/0

Valensija 2/0

Atletiko Madrid 2/0

Bajer Leverkuzen 0/0

Totenhem 0/0

 

 

 

 

 

 

 

Trolujest Totenhem?

Link to comment
11 hours ago, Facundo Orellana said:

Jes', baš je titula u PL bitnija od LŠ. Siti će ove godine do pete titule u PL od trenutka kada su vladari Abu Dabija doneli šleper para, a u LŠ su prekjuče postigli prvi gol u polufinalu. Pep pojačano serenda. Slažem se naravno da ti treba puno sreće da bi došao do titule u LŠ, izuzetak je Real oni imaju uvek uz sebe sudije. Konkurencija za trofej je neuporedivo jača u LŠ, a nokaut sistem retko nezahvalan, i uvek mi se čini da dvomeč favorizuje ekipe koje igraju na kontre. Liverpul je samo izuzetak koji potvrđuje pravilo. Trofej LŠ je vrh fudbala, bio ti iz farmerske ili neke druge lige.

 

Odnos trofeja u nacionalnim šampionatima i LŠ-KEŠ u poslednjih 30 godina (bez teluće sezone)

 

Real 9/7

Barselona 16/5

Bajern 18/3

Milan 7/3

Mančester Junajted 13/2

Liverpul 1/2

Porto 18/1

Juventus 14/1

Crvena Zvezda 13/1

Ajaks 11/1

Čelzi 5/1

Inter 5/1

Borusija Dortmund 5/1

Olimpik Marsej 3/1

PSŽ 8/0

Arsenal 4/0

Valensija 2/0

Atletiko Madrid 2/0

Bajer Leverkuzen 0/0

Totenhem 0/0

 

 

 

 

 

 

Dobra analiza, odnosno odlicna tabela. Nevezano za temu, meni je ovde najfascinantnije saznanje da je Ajax samo 11 puta bio prvak Holandije u poslednjih 30 godina

Link to comment
13 hours ago, Budja said:

 

Trolujest Totenhem?

Ne.:D Naveo sam i finaliste. Totenhem i Leverkuzen jedini nisu uzeli titulu prvaka države od finalista. Zaboravih na spisku Monako sa 3/0 i Sampdoriju sa 1/0. Leverkuzen je bio vraški blizu 2000-te i 2002. Totenhem nije bio ni blizu titule u PL prethodnih 30 godina. Onu Lesterovu titulu ne računam da su Pevci mogli nekako preoteti.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
6 hours ago, nahbar said:

Dobra analiza, odnosno odlicna tabela. Nevezano za temu, meni je ovde najfascinantnije saznanje da je Ajax samo 11 puta bio prvak Holandije u poslednjih 30 godina

PSV je uzeo 13 (imali su baš dobre generacije u nekoliko navrata), Fejnord 3, AZ i Tvente po 1. Prošlo prvenstvo nisu završili zbog kovida.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...