Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Ja u utorak. U stvari, ne znam koja sam smena. U popodnevnoj možda izbegnem, u prepodnevnoj nema šanse da me omaši.

 

Što znači da što imam da obavim, a da moram da hodam (ja lično) obavim do tada. Lekare, kupovine, vađenja dokumenata, intervjue ako neke imam....

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

djeca vrishte na glasovnim porukama da nece na kombinovanu, ne zele da se odreknu 51% popularnosti, koju su stekle sastavljanjem odeljenja. jel to neko javio neshto, ili drame random, ono kao mrtva baba u sali za fizichko, probodena indijanskom strelom :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

djeca vrishte na glasovnim porukama da nece na kombinovanu, ne zele da se odreknu 51% popularnosti, koju su stekle zlostavljanjem odeljenja

ja ovako pročito pa ispravio jer first impression...

  • Haha 1
Link to comment

Kombinovani model je najlosiji u ovom trenutku. Deca, pola razreda, su u ucionici - dakle moze da se prenese zaraza. Deca imaju samo 50% casova - gube od skole.

 

Bolje bi bilo za ove starije da su imali online 4 nedelje dok su predavanja. A kada padnu brojevi da idu u skolu za provere znanja.

  • +1 1
Link to comment
Just now, x500 said:

Kombinovani model je najlosiji u ovom trenutku. Deca, pola razreda, su u ucionici - dakle moze da se prenese zaraza. Deca imaju samo 50% casova - gube od skole.

 

Bolje bi bilo za ove starije da su imali online 4 nedelje dok su predavanja. A kada padnu brojevi da idu u skolu za provere znanja.

Najlošiji je da idu svi. Ja nisam verovao da će uvesti kombinovani, mi mnogo bolje radimo tako ove godine. A evo kolege već padaju, prva zaražena se upravo javila

Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

Najlošiji je da idu svi. Ja nisam verovao da će uvesti kombinovani, mi mnogo bolje radimo tako ove godine. A evo kolege već padaju, prva zaražena se upravo javila

Ta zaražena imala baš skoro, bokca mu... Poslednja od svih nas, u toku prošlog polugodišta i to ne na početku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...