Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Mog druga su hospitalizovali kada je imao 92%, posle mu se spustila čak i ispod 90%, pa je bio na kiseoniku. Nije gubio svest ili zapadao u teška stanja, ali je otežano disao i zbog toga je bio poslat u bolnicu na Bežaniji, gde je proveo desetak dana.

Edited by napadaj
Link to comment
36 minutes ago, goofs said:

Koji beše nivo saturacije je za uzbunu i hospitalizaciju? Pisali smo o tome ovde ali ne mogu da pronadjem.

 

Staramajka bolesna, oseca se ko da ju je pregazio kamion, sve je boli, temperatura promenljiva - ima/nema. Bila prvi put kod doktora, nisu joj radili test (?!?), samo snimak pluca i krv, i dali sumamed. E sad, ja imam onaj aliexpress oksimetar, nemam pojma koliko je taj aparatic precizan, meni kad testiram pokaze 97-98%, kod mame 92-93%.

92-93% nije dobro, probajte da odradite test, verovatno lekar, ako je DZ, ima instrukcije da ne koristi testove dok pluca i krv ne pokazu rezultate koje ukazuju na koronavirus.

Link to comment

Idite svakako danas još ako ikako možete, preciznost tog tvog oksimetra uzmi sa velikom rezervom. Šte je pokazao snimak pluća?


Moju kevu danima mučile stomačne tegobe i blaža temperatura/malaksalost. Nema temperaturu više, prolazi  je valjda šta god da je. Respiratornih simptoma nije imala.

Edited by mraki
Link to comment

Pa pokazao je jako blage promene na plucima, valjda nedovoljno velike da digne uzbunu. Moguce da smo “prerano” otisli kod doktora, dok se jos nije razvilo posto mi se sad cini da joj je losije nego tad pre dva dana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...