Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

ovako

 

jako sam skeptican prema suplementima osim ako naravno nisu neke proverene stvari tipa magnezijum, vitaminski kompleksi, kalcijum itd.

danas sam gajbi nasao jednu dozu orthomola koju sam ko zna kad, kao redovni posetioc apoteka, dobio na poklon.

stukao odmah.

 

imao jako naporan dan u smislu pakovanja i nosenja stvari zbog selidbe.

 

u jednom momentu temp skocio na 37,1

posle toga se spustila i sad sam ok

bez momenata mozdane magle i zaglupljenosti kakve sam imao do juce

 

moguce da ipak nije sralje, kupujem u ponedeljak stek za ceo mesec

  • +1 5
Link to comment
haha neka je.
ovo sto sam popio se sastoji od dve tablete i tecnosti iz epruvete, jel to taj fazon?
jeste to je taj fazon, to je za 7 dana flashice i imash povoljniju varijantu za 14 dana u kesicama da se razmuti.

nemoj nishta piti mesec dana, ne treba ti to. do 14 max i kraj. ja tako mislila i radila, mozda neko ima bolju ideju, naravno. kao shto ti od jedne ne moze biti bolje, tako ti je i mesec dana hemije previshe unsure.gif

a i ne treba se loziti hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 2
Link to comment

Mislim da je Orthomol samo miks minerala i vitamina, ne znam šta specijalno sadrži? Gde su sad farmaceuti kada su potrebni?

 

 

Toni, osim stresa zbog selidbe, fizicka aktivnost, pakovanje i prenosenje stvari verovatno prolongira oporavak.

  • +1 2
Link to comment

pa mislim pomaze da te neko dvori i timari i da nemash sekiracije, ali to ne biva. ja sam uvaljivala junioru posle kovida nekih 10 dana, jer je unjega kilav imunitet i boga ne molim kad treba da to reshavam, i hudinijevoj kad je imala zimus neku surovu nekovid boleshtinu od koje se oporavljala 100 godina nasred stresne shkolske sezone, pa recimo 7 dana, ona je formalno zdravo dete. znachi ima tu raznih opcija, ja sam se reshila za ovu jer su hvalili a pogodilo se na akciji, pa eto.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...