Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Tako sam i mislila, danas sam zakasnila za kovid, radi do 17h. Sutra cu. Grlo me rastura, ne mogu da jedem. Mozda nije korona. Juce sam osetila grlo (bas malo), cinilo mi se da umisljam, otisla na trening pa na posao i danas sam se raspala :sad:

  • Tužno 3
Link to comment
4 hours ago, Sandradjer said:

Imam neku gusobolju od juce blago, danas jace, malo sam i slomljena. Jel se ide i dalje samo u kovid? Treba mi i bolovanje 

 

Meni je tako krenulo, sa blagim bolom u grlu - pomislih sladoled, pa je sve jače i onda je krenuo i kašalj

 

----

 

Trenutno je najgore što tinejdžeri preko puta svakog dana puštaju neku jezivo groznu muziku (trep?)

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Meni je tako krenulo, sa blagim bolom u grlu - pomislih sladoled, pa je sve jače i onda je krenuo i kašalj

 

----

 

Trenutno je najgore što tinejdžeri preko puta svakog dana puštaju neku jezivo groznu muziku (trep?)

Kako je kod tebe i tvojih? Koji vam je dan?

Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Kako je kod tebe i tvojih? Koji vam je dan?

 

Ja sam bila lose od cetvrtka (tehnicki je to grlo krenulo u sredu uvece), u petak uvece sam bila pozitivna prvi put (petak i subota su bili nekako i najgori dani sa tim kasljanjem, grlom i glavom). Danas sam se bas testirala iz znatizelje i jos uvek sam pozitivna (peti dan od testa, sedmi od pocetka simptoma koje tad nisam provalila kao simptome).

Ostali su bili pozitivni tek od nedelje. Prolazi polako, u ponedeljak mi je bilo bolje pa sam svasta radila po kuci i onda mi je juce bilo ponovo losije, u smislu da sam jedva drzala glavu gore. Zakasljem se mozda tri puta na dan, malo jos nos i to je to. Suprug je nekako najslabiji, ali spava maltene sve vreme pa ce biti i on  uskoro okej. Najveci je problem zapravo ovaj mali koji ima beskonacnu energiju a ne bih da ide na igraliste dok ga ne prodje pa se tu zongliramo i svako po malo nesto radi sa njim (posle cega sledi osetni plan energije).

 

Sve je ovo super u odnosu na dosta forumasa koji su se ovde javljali, svesna sam toga, nadam se samo da nece biti nekih neocekivanih posledica. Smor je to sto je ideja bila da se ja malo odmorim kada dodjemo kod mojih a toga ni na pomolu :laugh:  i dok se okrenemo vec cemo kretati nazad..

  • +1 4
Link to comment

I mene grlo zateže poslednja dva dana, i to poprilično, ali samo ujutru, nekako se sredi u toku dana posle 1, 2 čaja. Juče sam se takođe osećao nešto kao da sam malaksao, ali ništa strašno, sve u svemu kao da me lomi, ali do sada nisam poklekao nijednom, valjda me triple fajzer neće izdati. :D

Link to comment

@I*m with the pilots

Super ste :). Od odmora nista, visa sila i bakzuzan splet okolnosti.

@Mil@n

I mene zanima da li je ova gusobolja korona ili ima jos neki virus. 

Ja sam u inkubaciji bila i dodatno se upropastila  treningom. I dalje me grlo boli, a nocas sam se i znojila. Bas me zanima sta ce test da pokaze. Da l sam Bil Gejts ili nisam :D

 

Link to comment

Mene od juče kašalj noću, danju grebe grlo zvučim promuklo. I lomucka me, ne mogu propisno da gledam na oči. Da se testiram da se ne testiram šta da radim?

Link to comment

Ja sam, za ove 2 godine, otišao tek posle visoke temperature (ili uopšte bilo kakave temperature). Par puta sam, na nogama, preboleo ono za šta sam mislio da su mi klinci dovukli iz vrtića pošto su bili svaki čas prehladjeni i to uz šumeći Aspirin c+ . I prvo javno okupljanje, u zatvorenom prostoru, takodje mi je bio triger.

Uzdao sam se i u vakcine.

Čak ni kad je supruga i stariji sin imao koronu u februaru, ja nisam radio ni test zato što nisam imao nikakve simptome. Takva je bila "preporuka struke".

Link to comment

Ako ti nije cimanje, testiraj se.

 

Kada se na vreme javis (do 4 dana posle pojave simptoma) ako si pozitivan dobijes neki lek za ubijanje virusa™ mislim da je to meni pomoglo (cini mi se i Kums to konzumiro)

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

ja sam isla dva puta u kovid uglavnom da bih dobila regularno bolovanje, oba puta sam imala neke druge respiratorne infekcije - ali sve u vreme kad sam na poslu imala jako puno obaveza i prosto nisam htela da ispadne da se izvlacim na osnovu samopostavljene dijagnoze. iskreno, posto sam oba puta bila u vreme kad nema guzve, moram da priznam da se to ispostavilo kao najefikasniji nacin da se dobiju rezultati analize krvi, mozda i snimak pluca u najkracem roku, sto inace nije bas slucaj u nasem zdravstvenom sistemu.

zato nije lose otici sada kada nema navale, mislim ja.

Link to comment
2 hours ago, Hermetico said:

Nemam temperaturu, ni blizu. Ajde videću kako se stvar razvija.

Prati stanje. Ja sam imala gusobolju, temperaturu i slomljenost ali trajalo je 2 dana, bez slina i kaslja. Koliko cujem od ljudi hara neki takav virus. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...