Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 minute ago, Drako said:

Da, posto sam, sem zestokih problema sa vidom, zdrav kao dren, dogovorili smo se, zbog stvari koje je videla, i cula, da se ja prvi vakcinisem i vidimo kako cu da prodjem, pa zatim ona i kcerka.

I ona je, kao profesionalac, prihvatila/racunala sa mogucnoscu da tvoja individualna reakcija presudi glede njihove, takodje individualne? :ohmy:

 

 

BTW, da mene supruga upotrebi kao zamorca, ja bih najozbiljnije razmotrio prednosti razvoda... ;)

Link to comment
Pa, mozes da dodjes kod mene, ali na kafu. Vise puta sam naveo da nisam zdravstveni radnik.
No, ovde je potpuno uobicajeno da se cita unakrsno.
Aha. Dakle radišu zdravstvu, nemaš nikakvog medicinskog obrazovanja, ali "svašta si video".
I radiš sa ljudima koji namerno ili nenamerno pogrešno rade, ali eto...
A gde vučeš crtu u verovanju doktorima?
Mislim, sebe i ljude iz svoje okoline lečiš na osnovu dijagnoze... Koga?







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

prati stanje i dalje, naročito t°

taj test, verovatno znaš, može da bude i lažno negativan


pratim pratim
cudno mi je ovo s glavoboljom jer nisam neko ko ima probleme s glavudzom.. mislim.. fizicke probleme, bolove.. psihicki su vec nesto drugo :whistle:

  • Haha 1
Link to comment

Ja ne lecim nikoga, mene leci moja supruga, decu lece lekari koje supruga odabere. Sve sto moze da se odradi na nivou opste prakse radim u ustanovi u kojoj radim, kod odredjenih ljudi.

Velikoj vecini lekara ne verujem ni malo, i ne zelim da zavrsim u njihovim rukama, pricam o lekarima iz grada u kome zivim.

E sad, kakve to veze ima sa mojim iskustvom sa kovid vakcinama :mellow:

Link to comment
8 minutes ago, namenski said:

I ona je, kao profesionalac, prihvatila/racunala sa mogucnoscu da tvoja individualna reakcija presudi glede njihove, takodje individualne? :ohmy:

 

 

BTW, da mene supruga upotrebi kao zamorca, ja bih najozbiljnije razmotrio prednosti razvoda... ;)

Nije me ona upotrebila, nego sam se ja ponudio, jbg meni je ona pored dece najbitnija, pa ako treba da ode glava, bar nek ode zbog necega sto vredi izgubiti glavu 😁. Tako da, razvod nije opcija.

Sto se prvog tice, moja reakcija na vakcinu je bila tresnja na slagu na torti...

Link to comment

Meni grlo već dosta bolje, temperatura se nije vraćala, jedino što nemam miris i ukus.

 

Sputnjik očigledno šljaka kako je i očekivano.

Edited by napadaj
  • +1 9
Link to comment
Zli, jer ti primećuješ da na tvoje postove suptilno niko ne replicira?
 

Ma meni lepo da mogu da se istresem bez posledica, kao u onom Staloneovom filmu sa Vesli Snajpsom u buducnosti kad izadje papirna kazna na svaku izgovorenu psovku pa Stalone kaze kurac picka sranje jebanje i uzme 4 papira da obrise dupe, tako ja pisem sekta nadrkani matori frustrirani neostvareni i padne mi veliki kamen sa srca. Svima lepo, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

@Drako

Evo, ja ti sve verujem, to što si izneo je suština problema koji danas imamo.

Ti kao neko blizak zdravstvu, recimo dobro informisan ali bez formalnog zdravstvenog obrazovanja, širiš priče o vakcinama.

Ne veruješ ni zdravstvenom sistemu uopšte, što mi je najčudniji momenat jer ako si se nagledao svega, valjda je tu bilo i spašavanja života, a i supruga ti je lekar.

A da, supruga. Ne znam koja joj je specijalnost, lakše mi je ako verujem da je recimo ortoped, pošto je tebe pustila da se vakcinišeš prvi i na osnovu tog iskustva donela konačni sud o vakcinama.

  • +1 3
Link to comment
za razliku od tebe koji si se na potforumu  pojavio tek kad si dobio koronu, oko godinu dana od njegovog otvaranja, i od tada imas misiju da nas odvakcinises, sta li.
ja ne znam sta ti hoces, stvarno. u srbiji pripadas ogromnoj vecini, zasto ne uzivas u svom statusu?
 

Ne, misija je da se diskutuje normalno a ne da budete najgora djubrad. Samo to, zamisli.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

Ma meni lepo da mogu da se istresem bez posledica


Zatvorena ti i teretana i kladionica pa nemas gde drugde? A nisam bas sigurna da ce biti bez posledica ako ovako nastavis :fantom:

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

prati stanje i dalje, naročito t°

taj test, verovatno znaš, može da bude i lažno negativan

Danas drug posle tri ovogodišnja negativna antigenska (od čega zadnji juče), na aerodromu pozitivan PCR. I to je računajući mene već peti slučaj da je neko imao negativan antigenski a pozitivan PCR. 

 

Potpuno laički nagadjam ali verujem da ima veze sa tim što se na antigenskom ne uzima bris iz grla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...