Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Stariji rasadnik korone je ok, mladjih dvoje kilavi od juče. Kontam srednje dete odvesti na testiranje. Supruga ok, ja očekujem da se iskilavim oko vikenda.

Link to comment
18 minutes ago, Djuro said:

 

u UAE kazu da ne moze. 

 

 

Vise bih voleo da kinez nesto kaze po tom pitanju ali ok, daj sta das.

 

Edited by Friend
Link to comment

Kako moze vakcina trigerovati pozitivan pcr kad njime cackaju nos/zdrelo i virus ce biti detektovan samo ako dospe tu 'spolja'

Svasta pricamo

 

  • +1 4
Link to comment

Ma nema šanse da vakcina prouzrokuje pozitivan nalaz na pcr testu.

Dakle, ili prvi put nije bio dobar pcr, ili pak drugi put. 

Ili su u pitanju dva različita soja virusa, što može biti vrlo verovatno.

  • +1 1
Link to comment

Ovde kod našeg sky-a gospođa ima i simptome kovida, nije samo da li će nešto test da pokaže. Problem je što em je imala pozitivan nalaz, em pelcovala se. Nije mi jasno, negde nešto nije kako treba.

Link to comment
51 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa i onaj antigenski ti guraju štapić?
Možda@Milosh76 zna on je čini mi se to radio...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Antigenski je isto guranje stapicja u njonju, kao i PCR, dosta neprijatno iskustvo. Razlika je u metodi analize.

I dalje nema PCR testiranja van drzavnih ustanova, jedino ako je ovo sto kaze da im je odobreno interno da sprovode za lekare i radnike.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

Ovde kod našeg sky-a gospođa ima i simptome kovida, nije samo da li će nešto test da pokaže. Problem je što em je imala pozitivan nalaz, em pelcovala se. Nije mi jasno, negde nešto nije kako treba.

Simptomi  8 dana nakon revakcine kolko sam razumela. Vrv jos nije razvila imunitet, spor je kinez:(

Nadam se da ce proci ok, kao sto je i prvi put bilo

Link to comment

Kaže radili joj u dlaku isto što i na Torlaku prva dva puta, pre putovanja i po povratku (dva dugačka štapića u obe nozdrve do zadnje strane ždrela).

Osam dana od prve boce, nije još stigla do druge doze ili revakcine kako je još zovu.

Sad zabrinjava što osim generalnih bolova u koskama, glavobolje i temperature 38.8 i kašlje kao magare :sad:

Link to comment

Složila bih se sa Jozefom, gđi Sky su prošlog puta bili tako blagi simptomi da sigurno nije razvila jak imuni odgovor i nakotila antitela. Da ozdravi brzo i da ne delite baš sve u dobru i zlu :)

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Vremenski timeline:

- Pretprosli cervrtak, ujutru pocinje malo jaca glavobolja sa povremenim kratkotrajnim (treptaj oka) nesvesticama i to traje do nedelje, uz lagano pogorsanje glavobolje

- Ponedeljak, na poslu, pocinjem da osecam laganu malaksalost, uzimamam uput za krvnu sliku, popodne, odjednom mi se spava, spavam celo popodne i celu noc (gotovo nikada ne spavam popodne)

- Utorak, dajem krv, sve se "kilavije" osecam, zbog prirode posla odlazim.u laboratoriju i radim brzi test - negativan. Nedugo posle toga stizu rezultati krvi, malo povecana sedimentacija. Glavobolja polako postaje nesnosna. Popodne, kuci, oci mi postaju teske i bolne, merim temperaturu, 38.3, pijem brufen, dogovaram se sa seficom da sutra idem na bolovanje, zaspim za deset minuta.

- Sreda, budim se, merim temperaturu, 38.5, istog momenta zovem kolegu da mi zavrsi da me odmah prime u Covid ambulantu. Rentgen snimak pluca cist, dr kaze da su mi pluca kao u momka od 20 godina (bivsi pusac 3 kutije dnevno, 7 godina na elektronici) ali gledajuci kako se znojim i kako mi suze oci prepisuje mi vitamine, probiotik i hemomicin. Polako pocinje sve zivo da me boli i vec ocekujem da je uzeti PCR test pozitivan.

- Cetrvtak, agonija, temperatura, bolovi u nogama, u misicima, glavobolja i potpuni gubitak apetita, ali ne i gubitak cula ukusa, vec nesto sto nikad nisam doziveo - sve deluje 5 puta zacinjenije i jace. Popodne stize nalaz, negativan.

- Petak, sve isto, samo, verovatno od iscrpljenosti sve deluje jos bolnije

...

 

 

 

Link to comment

Jesi sad dobro, prošlo? Misliš da je bio covid iako je test negativan?

 

Mene glava počela da boli u nedelju popodne, neki čudan bol, drugačiji nego inače. Ispalo da mi je bio povišen pritisak, nemam problem sa tim inače. Medjutim, nije prestalo ni kad je pristisak pao. U ponedeljak nije bolela do popodne, a onda baš gadno sastavila, i nije prestala ni preko noći već se nastavilo i danas, jutros ustao sa bolom. Odspavao malo popodne da vidim hoće li prestati, i evo prestala.
Temperature i drugih simptoma nema tako da se nadam da nije virus.

Edited by mraki
Link to comment

- Subota, temperatura polako pocinje da se povlaci a onda, popodne pocinje nova agonija, nesnosan bol u desnom kuku kao da neko svrdlom busi kost i u ledjima, toliko dosadan i jak da sam to vece i celu noc povremeno jaukao.

- Nedelja, konacno oko podneva se bolovi smiruju, temperature nema, glavobolja je jedva primetna, rekoh, dobro je prolazi i ovo...onda sam do sinoc kasljao i kasljao i kasljao, zgrcen,bolnih stomacnih misica i glave, povremeno se boreci za vazduh. Onaj sitni, stektajuci kasalj gde se sav napnes a jedva kasljucnes, a rafalno...

- Danas...

Sedim i razmisljam, od cega sam koji djavo bolestan. Ovakav grip, sa simptomima koji se smenjuju nikada nisam imao...

  • +1 1
Link to comment

Brate to su simptomi i tajmlajn koje sam ja imao. Ukus i miris sam izgubio nakon 3-4 dana postepeno, bolovi u ledjima, misicima i cudni bolovi u kostima su prosli 4-5 dana. Bez zajebancije, prati pluca, meni krenula upala pluca 7. dan. Nadam se da nije korona, ali to su simptomi jasni jbg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...