Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Prekjuce grebuckanje u grlu, juce vec se sliva sekret, uvece ko nov (sem sekreta) jutros krkljanje iz bronhija i onako  (to me malo brine), sve vreme temp 35-35,8.

 

Sve ukazuje na klasican skolski nazeb, e sad dal da se guram ispred kovid ambulante ili postoji neki bolji nacin da skinem sumnju na kovid, tipa laboratorija?

 

Ubi me stres oko keve pa mi je imunitet otisao u aut

 

Savet?

Edited by Caligula
Link to comment

Nije bas najbolje, ali dise OK. Temperatura i mucnina, dolazice sestra po potrebi da joj daje infuziju (slabo jede jer mucnina). U PN bolnicama nema mesta btv, ljudi se masovno lece po kucama.

 

Buraz je danas vodi na kontrolu.

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Ici cu danas onda da makar to skinem sa grbace

 

tnx

 

Samo što i dalje nećeš znati da li si zaista negativan, ako taj test pokaže da si negativan, uzmi u obzir da ti u tom smislu neće mnogo pomoći i olakšati dvoumljenje. 

 

Kovid bolovi u telu su baš karakteristični, meni nisu bili kao bejzik prehlada ili grip bolovi, nego kao posle povrede, osluškuj tu stranu.

 

 

E: Ako su i oni deo "slomljenosti" koju osećaš

Edited by Taihoskopija
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Prekjuce grebuckanje u grlu, juce vec se sliva sekret, uvece ko nov (sem sekreta) jutros krkljanje iz bronhija i onako  (to me malo brine), sve vreme temp 35-35,8.

 

Sve ukazuje na klasican skolski nazeb, e sad dal da se guram ispred kovid ambulante ili postoji neki bolji nacin da skinem sumnju na kovid, tipa laboratorija?

 

Ubi me stres oko keve pa mi je imunitet otisao u aut

 

Savet?

 

Ja bih isao u kovid ambulantu da sam na tvom mestu, pa odradis pcr za svaki slucaj. Moj drugar je dobio simptome dan posle Bozica, sutradan on i cale poranili u kovid ambulantu, dobili papiric, sacekali u kolima i zavrsili za 2 sata sve. Mada mozda su samo imali srece sa guzvom, znam za neke koji su cekali i 7 sati. U svakom slucaju smanji aktivnosti i miruj sto vise. Sve najbolje!

Link to comment

Ma slomljenost kao takva, ono kao malo bola u krstima i ledjima, ali nista strasno.

 

Ovakve prehlade imam par puta godisnje jer mi dete donese, pa se pitam da nije iz skole sada donela nesto ozbiljnije.

 

Praticu ipak jos danas pa ako se sutra ili nocas pogorsa idem na analize, za sada su simptomi u granicama uobicajene prehlade, ako ode dalje znaci nije prehlada

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, de Sisti said:

 

Ja bih isao u kovid ambulantu da sam na tvom mestu, pa odradis pcr za svaki slucaj. Moj drugar je dobio simptome dan posle Bozica, sutradan on i cale poranili u kovid ambulantu, dobili papiric, sacekali u kolima i zavrsili za 2 sata sve. Mada mozda su samo imali srece sa guzvom, znam za neke koji su cekali i 7 sati. U svakom slucaju smanji aktivnosti i miruj sto vise. Sve najbolje!

 

Ja bih da izbegnem guzvu, glupo mi je da se zarazim tamo ako ovo nije kovid. Videcu do sutra.

Link to comment
 
Ja bih da izbegnem guzvu, glupo mi je da se zarazim tamo ako ovo nije kovid. Videcu do sutra.
nije tvoje da gledash. kovid ambulanta odmah danas i radish shta ti oni kazu. ko zna koliko takvih cheka surra da vidi shta ce .

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...