Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

22 hours ago, Bogotac said:

Ne moram tamo,mogu i u Euromedik.Hvala svima.

 

 

Da li kovid suspektni mogu da rade skener u Euromediku? Cuo sam da to rade samo Medigrup i Vizim.

 

 

 

Edited by Friend
Link to comment
1 hour ago, Misko said:

ili do toga da ne prenose svi jednako..napadaj, jel drugarica sad dobro

skroz dobro, ulaze u četvrtu sedmicu od kad se njen muž razboleo. On je od starta imao visoku temperaturu i još je u bolnici , ona će sutra doći na posao, nabićemo maske kao i do sada. Testiraće se na antitela za još nedelju dve  da vidi da li je to uopšte prošlo nekako kroz nju

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

mozda je to nekako povezano sa gubitkom cula mirisa?

Kod ovog našeg slučaja, čulo mirisa se vratilo relativno brzo (posle tipa nedelju dana) a ovo i dalje leluja. Inače cela zavrzlama traje već oko pet nedelja, i čini se da se sada zaista privodi kraju, ili se bar tome nadamo.

 

 

 

@napadaj tnx.

Link to comment

Kuma mi pozitivna.

Ona je trgovac, ima svoju malu radnju ali kaže da je sigurno nije mušterija zarazila, žene ulazile sa maskom, ne na duže od 10-15 minuta.

Zarazila je jedna navalentna komšinica koja joj je svako malo upadala u radnju. I onda konačno donela i kafu da zajedno piju :isuse:.

 

Link to comment
19 minutes ago, dùda said:

Kuma mi pozitivna.

Ona je trgovac, ima svoju malu radnju ali kaže da je sigurno nije mušterija zarazila, žene ulazile sa maskom, ne na duže od 10-15 minuta.

Zarazila je jedna navalentna komšinica koja joj je svako malo upadala u radnju. I onda konačno donela i kafu da zajedno piju :isuse:.

 

trebala da je otera u tri lepe

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, dùda said:

Kuma mi pozitivna.

Ona je trgovac, ima svoju malu radnju ali kaže da je sigurno nije mušterija zarazila, žene ulazile sa maskom, ne na duže od 10-15 minuta.

Zarazila je jedna navalentna komšinica koja joj je svako malo upadala u radnju. I onda konačno donela i kafu da zajedno piju :isuse:.

 

Tako je moju kevu zarazila najbolja prijateljica,dobila je unuka i insistirala da kevi pokaze slike,da bi se ispostavilo da ona radi u nekoj hali sa jos 15 ljudi i niko ne nosi masku.:isuse:

Edited by Bogotac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...