Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Dzaba i da je dosao, umesto koga da igra realno? Uvek je tu bilo boljih igraca, Gagic, Jankovic, Bircevic, Jankovic, Gagic, Bircevic, Gagic, Jankovic...

  • Haha 2
Link to comment

Gotova je sezona pa evo i mog komentara na istu.

 

Nadam se da će Vučić, kada za to bude bilo vreme, umirati u najgorim mukama. Da će sva bol svih iskrenih navijača Partizana se sliti u tu njegovu bol koju tada bude osećao i da će umirati veoma dugo i polako...

 

Skotino jedna prokleta.

Edited by BlackGeorge
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Jedna od glupljih stvari koju sam pročitao ovde.

Velika je bol, pazi sad, navijača!

Zašto?

Jer diktator nepošteno daje pare njihovom klubu, ali ne dovoljno da bi bili bolji od drugog kluba kom diktator isto nepošteno daje pare.

I to je sada neizreciva bol i nepravda.

Veća od boli roditelja kojima je sin poginuo jer korumpirani lokalni šerif nije hteo da plati zaštitna odela, veća od boli i nepravde za one koji su izgubili posao jer nisu hteli da se priklone mafiji na vlasti, onih kojima su najbliži umrli jer je država proglasila pobedu protiv korone.

Kakvo je to slepilo i odvojenost od života i realnosti da ti roniš ogromne suze jer klub za koji navijaš nije najbolji u državi.

  • Hvala 1
Link to comment

@salerokada

 

Zašto racionalizuješ subjektivan osećaj bola? I gde je on rekao da je ta bol veća od navedenih primera? Čudan post.

 

Ono što si na primer mogao napisati i gde bi poentirao, je da bi 99% navijača Partizana i dalje navijalo za klub i radovalo se uspesima da nam Vučić sipa više nego sada, ali ovo što si ti napisao je čudno. Baš ta reč.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Lazna dilema, dok je Vučić na vlasti Partizan neće osvojiti titulu u basketu.:fantom:

 

Tako sročeno pitanje bi trebalo postaviti navijačima s druge strane brda, mnogo bi bilo zanimljivije :D

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@salerokada

 

Da dodam apropo mog drugog pasusa, pogledaj na primer šta se piše na FK Zvezda temi. Nekakva racionalizacija gde se selektivno piše ono što odgovara. A većina tih ljudi piše protiv AV na političkim temama...

 

Ali jbg, ljudi smo, i mi bismo tako, jer emocije i ljubav prema klubu.. Ja to razumem.

 

Baš zato probaj da razumeš i Đorđev post.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Lazna dilema, dok je Vučić na vlasti Partizan neće osvojiti titulu u basketu.:fantom:

filozof, znas da hipoteticka pitanja ne rade tako. 

 

mada, sad vidim da nisam postavio pitanje dobro. dakle imas sansu da vucic sidje sa vlasti a da znas da partizan nikad za tvog zivota nece uzeti titulu, ili da vucic ostane na vlasti koliko bi inace ostao, a partizan ima ravnoprave sanse svake godine. sta ce biti?

Link to comment

Lično, odabrao bih prvu opciju.

 

Esid: nije meni problem suša u titulama, nego to što je KKP pretvoren u drugorazredni klub i što se taj proces nastavlja.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

poanta je da partizan vec par sezona, svake godine dobije minimum 1,5m eura od drzave, a kuka se ko da dobijaju 150 dinara od drzave.. 

borac i mega ne dobijaju ni hiljadu eura, pa opet niko od njih ne kuka(a  trebali bi), i onda kad isti taj partizan gubi od tih timova, kuka zasto od drzave ne dobija bar 4m eura...

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Filozof manijak said:

Lično, odabrao bih prvu opciju.

 

Esid: nije meni problem suša u titulama, nego to što je KKP pretvoren u drugorazredni klub i što se taj proces nastavlja.

drugoraznedni klub je koliko prosle sezone sa skoro istim rosterom globalnom pandemijom sprecen da osvoji sva takmicenja u kojima je ucestvovao. da partizan i zvezda mogu da budu drugoraznedni klubovi u ovoj drzavi, odavno bi bili, tj ne bi ih ni bilo. 

 

imali ste losu sezonu. zavrsili ste domace takmicenje sa 5 povredjenih igraca. protivnik je bio bolji. te stvari se desavaju u sportu, samo kad ispadnes iz privilegovane pozicije mozda nisi navikao, pa deluju kao kraj sveta kad se dese. promenicete trenera, igrace, menadzment, i iz pocetka, ono sto klubovi inace rade kad imaju neuspeh. 

Link to comment

Osvojite ABA, plasirajte se u EL pa ćete imati EL budžet. I sadašnji je blizu tog nivoa, u svakom slučaju je u rangu sa ostalim klubovima koji igraju EC iz regiona (Futura, CedOli, Mornar).

Link to comment
43 minutes ago, Joe D said:

filozof, znas da hipoteticka pitanja ne rade tako. 

 

mada, sad vidim da nisam postavio pitanje dobro. dakle imas sansu da vucic sidje sa vlasti a da znas da partizan nikad za tvog zivota nece uzeti titulu, ili da vucic ostane na vlasti koliko bi inace ostao, a partizan ima ravnoprave sanse svake godine. sta ce biti?

Uopšte o tome ne razmišljam niti me interesuju bilo kakve hipoteze. Interesuje me da taj govnar prestane da se petlja u sport. Konkretno u fudbal i košarku, pogotovo u FK i KK Partizan.

 

Tačka.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...