Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

39 minutes ago, Nikodije said:

volden, hehe

pangos - volden, nelose

Poznajući Obradovićevu košarku,biće oni i zajedno na parketu u nekim trenucima.Još sa Lojdom,ako dođe,milion kombinacija imate spolja.Šteta bi bila da i Radanov ne dobije šansu makar u ABA,mada po godinama i talentu bi morao malo i u EL...Ako ne,dajte ga nama :D

Edited by Milošica
Link to comment
37 minutes ago, FPLS said:

Jebo ih Volden, Nebojsa napokon uspeo da ukrade igraca iz komsiluka

 

Za to vreme, Valensija ipak nudi Lojdu novi ugovor

 

otkad je promenio ime fmp-u preuzeo zvezdu covic merka nekoga iz partizana, to je istina.  sada moze da se vrati u db u penziju, ostvario je i to.

ali bez obzira, meni je volden skroz ok igrac. nije epohalan ni u cemu, a solidan u svemu.

Edited by Nikodije
Link to comment
56 minutes ago, Milošica said:

Poznajući Obradovićevu košarku,biće oni i zajedno na parketu u nekim trenucima.Još sa Lojdom,ako dođe,milion kombinacija imate spolja.Šteta bi bila da i Radanov ne dobije šansu makar u ABA,mada po godinama i talentu bi morao malo i u EL...Ako ne,dajte ga nama :D

 

Hoce sigurno. Ako nas Valensija ne zajebe sa Lojdom i imajuci u vidu da se pominje igrac poput Pengosa ostvaruje se ono sto se pricalo o Obradovicevim timovima, da svi igraci u spoljnoj liniji mogu da spuste loptu na parket i povuku u reket i da cemo se nagledati drive & kick situacija. Pri cemu su dvojica od te trojice (Lojd i Pengos) elitni suteri a i Volden je imao sasvim lep procenat prosle godine u Evrokupu, pa nije bas pametno ni braniti ih daleko od tela da se spreci prodor.

 

Napisao sam vec sta mislim o dovodjenju igraca Partizana, da se ne ponavljam, sto se tice igrackih karakteristika dobili smo veoma dobrog i pouzdanog igraca na obe strane terena. Volden ima mnogo opcija u napadu jer ima brz i dug prvi korak, ako se potceni i udje u sut nije mu strano ni da zatrpa nekog. Sale Nacionale je platio finu cenu u Bolonji drzeci Teodosica na njemu dok nije skontao da ga ovaj razbija i prebacio Markovica, koji ni sam nije prosao bolje. U odbrani je aktivan, ima duge i brze ruke a zbog tog brzog koraka u stanju je da isprati napadaca nogama. Nije lockdown defender ali zbog visine i velikog raspona ruku moze da zasmeta, nesto slicno kao Lorenzo Braun. Poseban bonus je to sto je u Partizanu prosao onu prvu godinu zivota u Beogradu pa nece morati da se adaptira na novi grad.

 

Ostaje pitanje cene, petpostavljam da ga je Covic preplatio da bi ga uzeo od Partizana i "pokazao im ko je gazda". Volden sigurno nije platio celo obestecenje jer plate kasne i u Partizanu kao i svuda, tako da verujem da je doslo do nekog prebijanja, ali imao je ponudu Partizana koju smo mi ocigledno morali da nadbijemo da bismo ga doveli. Dakle, kolike god da su bile te ponude nasa je bila veca.

Link to comment

Nije ga preterano preplatio.350k bez bonusa,kako sam čuo.Sa bonusima ne znam koliko izlazi.Prvenstveni razlog odlaska je Evroliga,da bi se dokazao na većoj sceni,pošto je Volden projekat za TOP EL klubove.

 

A obeštećenje koje je izgleda 150k sigurno nije sam platio,ali ne verujem ni da je sve Čović.Verovatno delom prebijanje preko menadžera,delom Čović.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Nije ga preterano preplatio.350k bez bonusa,kako sam čuo.Sa bonusima ne znam koliko izlazi.Prvenstveni razlog odlaska je Evroliga,da bi se dokazao na većoj sceni,pošto je Volden projekat za TOP EL klubove.

 

A obeštećenje koje je izgleda 150k sigurno nije sam platio,ali ne verujem ni da je sve Čović.Verovatno delom prebijanje preko menadžera,delom Čović.

 

 

 

Onda vi stvarno nemate novca. Volden vredi te pare.

Link to comment

i ja mislim da vredi ako je to ta cifra, volden je two way igrac, tesko ces  to naci za 100-200k. merenje patke na stranu, to je dobar ubod, pa jos ako se obistine lojd i pangos... to bi bilo predobro.

Link to comment
5 hours ago, FPLS said:

 

Za to vreme, Valensija ipak nudi Lojdu novi ugovor

Odakle ti ovaj info? Raspitaću se kod Kark(š)ije, ali koliko znam nisu mu ponudili ništa.

Link to comment

Danas videh vest na b92, mislim da se pozivaju na nekog od mnogobrojnih tviter-novinara, ne mogu vise da ih pohvatam sve.

 

Nadam se da Volden nije zamena za njega, vec da ce stici obojica.

Pengos-Lojd bekovski tandem u teoriji zvuci bas mocno, onda i taj Volden moze da prodje kao nekakva back-up varijanta na obe pozicije.

Link to comment

Stimac? Kakva je prica s njim? Ostaje ili ide? Je l' moze i Mozli da kompenzuje? On bi nam leg'o sve zvoni. :D

Ja bih bio mnogo srecan ako budu Dangubic i Kalenic, ali za drugog mi bas deluje nerealno. Kao uostalom i Pangos, pa cak i Lojd. Vazni igraci timova iz vrha ACB lige da dodju kod nas, kada smo mi to pa postali takva sila? :D

Mi uvek u EL zadnji biramo, ono garavo parce mesa, neka ostavi to, pojesce tata. 

Oh wait, ne smem ni u 100e da se kladim ni da ce se igrati. A i Zvezda u punoj hali i praznoj hali verujem da nije ista prica.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...