Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

48 minutes ago, Apollo Creed said:

Izgleda da se putuje u Francusku...:isuse:

 

Zasto se ne bi islo? Ako Asvel ima 8+ igraca igrace se utakmica, ako nema bice 20:0 za nas. Sve drugo posle danasnje odluke da se Zenitu upisu dva poraza jer nije mogao da otputuje u Spaniju s dovoljnim brojem igraca bi bila opasna blamaza.

Link to comment
6 minutes ago, Apollo Creed said:

Imali su i juče 9 igrača pa nisu igrali.

 

Panatanaikos nije otputovao u Francusku zbog strajka grckih aerodromskih radnika. To je bar zvanicno objasnjenje. I utakmica Olimpijakos - Armani je valjda pomerena iz istih razloga.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Rit -16 +/- za 13 minuta na terenu. Jezivo su ga eksploatisali, bilo je vidljivo i bez statistike, ovo je u rangu uticaja Filipa Čovića.

 

Da, videlo se to odmah. Momcina je proslu sezonu igrala u FMP-u, jos mnogo on mora da napreduje da bi uopste mogao da igra na ovom nivou i ovo ce mu biti dobra skola.

 

Ja sam skroz miran kad je ova sezona u pitanju jer mi se cini da nam tim manjka u kvalitetu ali da su principi igre dobro postavljeni sa trenerske strane i da je dobra atmosfera u ekipi. Mi hronicno nemamo para za ova evroligaska planinarenja i sudbina nam je da tu i tamo budemo pretanki, tim pre sto je presusilo s domacim igracima koji mogu da naprave razliku ili makar da se pobiju s evroligasima. Vazno je samo da igramo na svom maksimumu i da ne gubimo utakmice zbog klupe, doci ce ovi igraci vremenom na neki ozbiljniji nivo.

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Imali su i juče 9 igrača pa nisu igrali.

nisu imali.. 10-og su prijavili dvojicu.. 11-og je cole izasao sa terena par sekundi nakon pocetka utkamice.. i juce su potvrdili za jos dvojicu igraca + imaju 3-4 is strucnog stozera..

dakle ni teoreteski ne mogu da imaju osmoricu..

 

1 hour ago, harper said:

 

Zasto se ne bi islo? Ako Asvel ima 8+ igraca igrace se utakmica, ako nema bice 20:0 za nas. Sve drugo posle danasnje odluke da se Zenitu upisu dva poraza jer nije mogao da otputuje u Spaniju s dovoljnim brojem igraca bi bila opasna blamaza.

 iako na papiru stoji debilno pravilo da moze da se igra ako se ima osmorica,  u gornjem postu se vidi koliko je to debilno i rizicno pravilo da igra sa ekipom koja ima zarazene, posto na svaka dva dana dobijaju nove zarazene.. ko sto se vidi iz gore priliznog a i ranijih slucaju, nije kod svih u isto vreme, neki imaju dilej neki ga ni ne poprime..

daklem, iako na papiru stoji to debilno pravilo od 8 igraca, tesko da po datumima zarazivanja™ mogu da imaju osmoricu do sutra, a vec sam kazao da je ogroma rizik igrati protiv takvih ekipa koje su vec nacete™. i onda ti dzabe sto se ti od pocetka priprema testiras na svakih pola sata, kad igras protiv ekipe koja na svaka dana potvrdjuje nove slucajeve..

:fantom:

Edited by Shaq
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Ros said:

 

valjda onaj kome se prvom zarazio igrac. on je pokrenuo ostale :)

 

Bartomeu je to....može u jednom slučaju prvi a u drugom poslednji, kako ustreba :D

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...