Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Taj sto je vec dogovoren ce biti bek-ap plej. Pominje se da je to Volden iz KKP, nadam se da je patka, mislim da nije EL kalibar a i operisan je od plejmejkinga.

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Taj sto je vec dogovoren ce biti bek-ap plej. Pominje se da je to Volden iz KKP, nadam se da je patka, mislim da nije EL kalibar a i operisan je od plejmejkinga.

 

Volden je dobar igrac ali ne bih voleo da dodje upravo zato sto je ove sezone igrao za Partizan. Uopste nam ne treba ta vrsta patkometrije jer iz nje moze samo da proistekne da sopstvenog igraca na vaznoj poziciji stavimo pod nepotrebni pritisak.

Link to comment

Nisam siguran bas koliko je dobar, meni se nesto narocito nije dojmio.

Slazem se da nam ta vrsta patkometrije ne treba, pogotovo sto se ne radi o nekom igracu vrhunskog kvaliteta. Sa druge strane, ne slazem da bi on kada bi eventualno dosao imao neki narocit pritisak tokom sezone, izuzev u derbijima, sto je ono.. par utakmica ne toliko bitnih. Plus par (potencijalnih) bitnih na samom kraju sezone.

Link to comment
Just now, ZSNj said:

Nisam siguran bas koliko je dobar, meni se nesto narocito nije dojmio.

Slazem se da nam ta vrsta patkometrije ne treba, pogotovo sto se ne radi o nekom igracu vrhunskog kvaliteta. Sa druge strane, ne slazem da bi on kada bi eventualno dosao imao neki narocit pritisak tokom sezone, izuzev u derbijima, sto je ono.. par utakmica ne toliko bitnih. Plus par (potencijalnih) bitnih na samom kraju sezone.

 

Upravo to. Ima takvih igraca za te pare, nema potrebe da se komplikuje bezveze.

 

Sto se tice toga da je u pitanju samo par utakmica, zeznuto je to sto je u pitanju par utakmica koje mogu da naprave razliku izmedju uspesne i neuspesne sezone.

  • +1 1
Link to comment

Roberts je prešao direktno iz Zvezde u Partizan, pa nikakvih problema nije bilo. Kinsi igrao u Partizanu, godinu kasnije u Zvezdi, isto ništa. Mislim da Ameri ipak nemaju tu vrstu pritiska, zabole ih baš. Žele da igraju u jačem klubu za veće pare.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Roberts je prešao direktno iz Zvezde u Partizan, pa nikakvih problema nije bilo. Kinsi igrao u Partizanu, godinu kasnije u Zvezdi, isto ništa. Mislim da Ameri ipak nemaju tu vrstu pritiska, zabole ih baš. Žele da igraju u jačem klubu za veće pare.

 

U oba ta slucaja Zvezda i Partizan u tom trenutku nisu bili u ravnopravnoj konkurenciji pa nikog nije bilo previse briga osim najzadrtijih navijaca. U nekoj do or die utakmici za oba tima Volden bi bio u prevelikom fokusu obe navijacke grupe, iz razlicitih razloga. Prosto nam ne treba to, nije igrac kakvog ne mozemo da nadjemo za iste pare koje bismo njemu dali.

 

A igraci su itekako svesni okruzenja u kojem igraju, domaci ili stranci svejedno. Nije da je njih briga ali je briga sve druge oko njih.

Link to comment

Ok, samo ne volim tu kalkulaciju "ne treba nam to" jer će osećanja nekog šipkaša biti povređena. Ne treba nam Omić jer je Bošnjak, ne treba nam Kalinić jer misli svojom glavom, ne treba nam Volden jer pritisak. Onaj ko nudi ugovor, i igrač koji prihvata su jedino bitni, šipkaši mogu da prihvate ili ne, njihov problem. A igraču svaka čast ako prihvati, baš zbog tog pritiska. To znači da je karakter, i baš takvog igrača želim u Zvezdi.

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Ok, samo ne volim tu kalkulaciju "ne treba nam to" jer će osećanja nekog šipkaša biti povređena. Ne treba nam Omić jer je Bošnjak, ne treba nam Kalinić jer misli svojom glavom, ne treba nam Volden jer pritisak. Onaj ko nudi ugovor, i igrač koji prihvata su jedino bitni, šipkaši mogu da prihvate ili ne, njihov problem. A igraču svaka čast ako prihvati, baš zbog tog pritiska. To znači da je karakter, i baš takvog igrača želim u Zvezdi.

 

Nemaju te situacije veze jedna sa drugom i to znas veoma dobro. Da se ja pitam neki Omic, jos bolje neki Krasnici, bi nam uvek bio u rosteru, pa makar ne znao na koji kos se sutira.:D

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Nemaju te situacije veze jedna sa drugom i to znas veoma dobro. Da se ja pitam neki Omic, jos bolje neki Krasnici, bi nam uvek bio u rosteru, pa makar ne znao na koji kos se sutira.:D

 

Angažovanje Omića je jedan od svetlijih trenutaka Čovićeve Zvezde, igrač je bio pod užasnim pritiskom sopstvenih navijača (što je priličan užas o za igrača i za klub), pa je klub stao iza njega i ovaj je to izdržao i odigrao vrlo solidnu sezonu. Pa ako je već klub izdržao pritisak svojih šipkaša, valjda može i tuđih, to je mnogo lakše. A svaki igrač je tu na udaru, setimo se samo horora koji su trpeli Novica i Mačvan, a nije da su prešli iz Zvezde u Partizan, pa da postoji neki "razlog".

Volden je dobar igrač, čak mislim da kod žabara nije pokazao sve što može.

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

U oba ta slucaja Zvezda i Partizan u tom trenutku nisu bili u ravnopravnoj konkurenciji pa nikog nije bilo previse briga osim najzadrtijih navijaca. U nekoj do or die utakmici za oba tima Volden bi bio u prevelikom fokusu obe navijacke grupe, iz razlicitih razloga. Prosto nam ne treba to, nije igrac kakvog ne mozemo da nadjemo za iste pare koje bismo njemu dali.

 

A igraci su itekako svesni okruzenja u kojem igraju, domaci ili stranci svejedno. Nije da je njih briga ali je briga sve druge oko njih.

 

ako je papapetru mogao da predje iz olimpijakosa u panatinaikos u milion puta tezim uslovima, moze i amerikanac u zvezdu. ima li on ugovor jos uvek? ako nema, sve je legitimno. 

Link to comment

Ima ugovor još godinu dana ali ga u zadnje vreme podosta povezuju sa jednim drugim ćelavi trenerom iz Srbije.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...