Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, Dankan Ajdaho said:

To protiv nas je bio manje više incident, gledao sam ga na 10-15 tekmi, ni blizu kao protiv nas. Valjda smo mu ležali, ko će ga znati.

 

Alba je šuterska ekipa, slabo su tamo igrali na Senegalca™ da bi baš mogao da blista. Ali vidi se da je dobar materijal. Toliki čovek koji se tako dobro kreće biće osveženje u crvenom belu dresu nakon decenija ispunjenih statičnim centrima.

Imali smo i Lesora, ali ovaj je svakako bolji. 

Edited by Nikodije
Link to comment
Quote

U prvom kolu naredne sezone Evrolige Crvena zvezda kreće od Istanbula i gostovanja Fenerbahčeu, zatim u Beograd dolaze Baskonija i Žalgiris, potom sledi gostovanje Asvelu, sudar kod kuće sa CSKA, gostovanja Himkiju i Bajernu, pa okršaj sa Real Madridom u Beogradu.

 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

jel ume pnr?

 

Po meni je on klasicna dvojka, po karakteristikama zlatni presek izmedju Berona i Pantera. Opasan je suter, ne tako dobar kao Beron iz catch&shoot-a (slabo je ko u Evropi toliko dobar osim Kerola) ali ne promasuje kad je sam. Moze sam sebi da iskreira sut iz driblinga kao Panter ali nije toliki privatnik i nece uzeti hail Mary sut ako bas ne mora. Tihi ubica, sto bi se reklo, nema puno loptu u rukama ali uvek isporuci svoje. Bio je jako dobar prosle godine u Valensiji, imao je neke fine procente za tri i generalno na nivou sezone bio jedan od njihovih najboljih igraca. Zanimljivo je da je igrao s Lorenzom u Torontu iste sezone, mada se ni jedan ni drugi nisu naigrali. Steta sto ce Lorenzo izgleda u Makabi, mogli su da ponove sezonu u istom klubu. I Lojda smo prosle godine imali prilike da gledamo protiv nas, ono cega se jedino secam kad je on u pitanju je da sam upisivao koseve Valensiji cim ga ispustimo u odbrani.

 

S obzirom na to da smo ostali i bez Bilija i bez Pantera ocekivao se neki ovakav potpis ali nisam mislio da cemo biti u stanju da se na dvojci ispruzimo ovoliko. Lojd je evroligaski igrac s NBA iskustvom u najboljim godinama, ne verujem da je malo kostao. Sto se njegovog krpljenja na kecu tice, imao je nesto preko 2 asistencije u proseku prosle godine, tako da sumnjam da Bog zna sta mozemo ocekivati od njega. Doduse, to je bilo u Valensiji koja je imala gomilu igraca u hijerarhiji ispred njega, videcemo kakvu ce ulogu imati kod nas.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

sad kao hoće NNogu da dovedu pleja iz Albe?

 

Hermansonu istice ugovor, ne znam koga bi drugog pojurili odande.

 

Meni ovo smrducka da ce se dovesti jedan klasican plej, pojuriti Nedovic i da bi to bilo to sto se spoljnje linije tice. Lojd je, kao sto rekoh, po meni klasicna dvojka ali sad sam gledao neke njegove starije klipove sa koledza na kojima deluje da on itekako ume da razigrava i organizuje napad.

Link to comment
10 minutes ago, levi said:

sad kao hoće NNogu da dovedu pleja iz Albe?

takav je plan. dobar plan.

svakako nam treba bar jedan plej

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...