Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, FPLS said:

Ne jebote, samo to ne :cry:

 

Zavrseno. Interesovanje za ovaj tim mi je od danas splaslo za 50 procenata. Ako nesto mrzim u sportisti to je foliranje, ulizivanje navijacima i prazna prica po medijima ciji je smisao da prikrije epsku kurcobolju i jos epskije guranje licne statistike na ustrb tima, a Stimac je sve to u jednom kljakavom telu.

Link to comment
10 minutes ago, Plajvi said:

Ja napisao 'meh' na FB, napalo me njih jedno 10, STO STA MU FALI!? 

:laugh:

 

Stimara je maher da ponasanjem i izjavama nasanka navijace koji od kosarke gledaju samo highlights-e i statistiku i Kojota, koji ga iz nekog meni nepoznatog razloga gotivi kao igraca. Kad ga covek slusa niko kao on, borac bez mane i straha, vojnik kluba, bla, bla, a kad ga vidis kako se vuce kao slina na utakmicama i kako ostala cetvorica mucenika koji se s njim nadju na parketu izginu da ga pokriju u odbrani za koju nije zainteresovan, odmah ti postane jasno da su sve te njegove izjave totalno fejk. Lik nam je prosle godine bukvalno svojerucno izgubio utakmicu protiv Albe u Beogradu pokusavajuci da otme skok u odbrani Gistu koji je vec imao loptu u rukama, pa ga je izgurao u aut a loptu pokupio Nnoko i zakucao. To je kompletni Vladimir Stimac u jednoj akciji.

Link to comment

One sezone (drugi njegov mandat) kad je bio bekap Cirbesu je bio skandalozan, bukvalno najgori igrac u timu, mozda gori cak i od Rebica i Tejica. Svaki prokleti napad 2 coveka stoje sama posle protivnickog pika i moli boga da promase. 

Odigrao je 1 dobru tekmu protiv Cedevite kad su se svi ostali raspali, ostatak sezone mi je zivotnu radost jeo svaki put kad udje. 

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Šta je sa Kuzmićem? Nešto oko onog udesa ili?

 

Sta nije sa Kuzmicem. Njemu se posle te sezone u Zvezdi kad je uspeo da se dokopa Reala izdogadjalo gluposti za celu karijeru, od kojih je bar za jednu direktni krivac.

Link to comment

Auh jebote, ne moze posten cigan da se nalozi, odma mora hladan tus. Ocekivao sam da to bude Simonovic, njega bih ipak mnogo lakse svario. Mlohavi Stimbe mi je u rangu vracanja Filipa u tim.

 

Eno na rsb euforija opsta, produzio vojnik kluba. Nas najbolji igrac uz Pantera u drugom delu sezone, statisticki bolji od Noka. Napadacka masina, defanzivno malo tanji ali korektan. :puke:

Link to comment

Jebo ih Štimac, dokle više... ako nema domaćeg igrača na 5, nema, šta sad, dovedeš stranca kao na pleju što će imati strance. 

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

 Lik nam je prosle godine bukvalno svojerucno izgubio utakmicu protiv Albe u Beogradu pokusavajuci da otme skok u odbrani Gistu koji je vec imao loptu u rukama, pa ga je izgurao u aut a loptu pokupio Nnoko i zakucao. To je kompletni Vladimir Stimac u jednoj akciji.

 Možda je Nnoko tražio da Štimac ostane, pošto dobro sarađuju...

:D

Edited by colonelo
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

takav Kuzmić svejedno nije opcija...

Dobri Štime po ČETVRTI JEBENI PUT potpisuje ugovor sa KKCZ...i još nam sada on kriv zbog toga.

Sve Vladine mane su dobro poznate, jednako nume u svojoj 34-oj kao i pre deceniju...ali neko ume i to da ceni.

 

Obradoviću brate mili...da nije od Sunca...?

 

Edited by Musky
Link to comment
1 hour ago, Musky said:

takav Kuzmić svejedno nije opcija...

Dobri Štime po ČETVRTI JEBENI PUT potpisuje ugovor sa KKCZ...i još nam sada on kriv zbog toga.

Sve Vladine mane su dobro poznate, jednako nume u svojoj 34-oj kao i pre deceniju...ali neko ume i to da ceni.

 

Obradoviću brate mili...da nije od Sunca...?

 

 

Ali, bukvalno je sve drugo bilo bolje od zadrzavanja Mlohavog. I da su zadrzali Odza koji sigurno ne kosta vise nego Stime, i da su zadrzali Gista koji je ionako bio pod ugovorom a rasterali domacu dzumlu (Kuzmaru i Stimeta) da negde strpnu i pokriju Gistovih 450 hiljadarki. Sta Obradovic misli da uradi sa Stimetom velika je misterija, u brzoj kosarci koju on forsira dobri Stime ce da igra neku svoju utakmicu koja se odvija dve-tri sekunde iza one koju igraju svi ostali. S ovolikim odbrambenim mediokritetima u spoljnoj liniji i Stimarom da im cuva ledja imacemo ozbiljan problem da zakrpimo petorke koje mogu da odigraju solidnu odbranu. Propaticemo njegove minute na parketu taman koliko smo patili sa Filipom prosle sezone. Sad sva ova trojica koje planiramo da dovedemo moraju da budu makar solidni odbrambeni igraci jer mi osim Lazica, Nnoka i donekle Voldena odbrambeno imamo jako problematican tim.

Link to comment

 

 

 

 

Sta Obradovic misli da uradi sa Stimetom velika je misterija...

 

Ono što je trenirao tokom cele karijere...

 

4430f211cf8648e1541559c761ec7dc2.jpg

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...