Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, assignment said:

Za Berona se još ništa ne čuje, ja pročitao negde da je moguće da ostane još jednu godinu...

 

Bili vaga izmedju Valensije i Makabija :cry:

Link to comment

Biliju želim da uzme 700k i da nam je živ i zdrav. Nije nam ništa ostao dužan a mi mu dodjemo da ga rasplačemo svaki put kada nam dodje u goste. Top profi i veliki baja.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

https://informer.rs/sport/c-zvezda/531077/video-novo-pojacanje-dolazi-turske-zvezda-staje-meti-bivsi-igrac-sakramenta

 

Jeste informer,ali za sport znaju često da pogode.

 

Da nemate preozbiljnog trenera pomislio bih da li će ovo da funkcioniše,ali zna Obradović šta radi.

 

Verovatno bi najviše vremena provodio na 3.

 

Ne pogadjaju oni nista, sve zavisi od toga koliko je relevantan tviter nalog sa kojih prepisuju ovakve "vesti. Taj konkretni tviter nalog sa kojeg su preneli ovu "vest" je fejk. Nudi nam se bezbroj igraca u cenovnom rangu izmedju 250 i 400 hiljada i na kraju ce svi ti "insajderi" koji uglavnom nagadjaju jednom i da ubodu jer cemo nekog sigurno dovesti ali sumnjam da ce Anderson biti taj. Eurohoops i Sportando, to jest, njihovi novinari, su otprilike jedini relevantni izvori na nivou "prica se" jer se menadzeri preko njih oglasavaju kad im je to potrebno i serviraju im informacije. Skoro sve ostalo su tracevi za navlacenje klikova i suportera.

Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

Ja koliko znam informer ima kontakte u Partizanu,posebno FK.Nevezano za twitter.

 

Za Zvezdu ne znam.

 

 

 

Imaju oni, na zalost, kontakte i u Zvezdi ali po tekstu se obicno jasno vidi kad je iskoriscen izvor a kad tviter.

  • +1 1
Link to comment

pre bih rekao da  Obradović tek treba da pokaže da može da izhendluje grupu dobrih igrača u utegnut tim. i u Lokomotivi je imao ambiciozan roster, pa nije ispalo ništa posebno

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

pre bih rekao da  Obradović tek treba da pokaže da može da izhendluje grupu dobrih igrača u utegnut tim. i u Lokomotivi je imao ambiciozan roster, pa nije ispalo ništa posebno

 

Za sada je kupovao samo igrace u mozda najboljim igrackim godinama (26-28) koji imaju motiv da se dokazu, a i Pengos bi spadao u tu kategoriju da se jebeni Zenit nije pojavio s dzakom para. Sledeci pik za poziciju 4/5 je takodje igrac iz izraelske lige slicnog godista kao sto su pojacanja koja smo vec doveli. Dakle, rekao bih da je svestan toga da bi tesko izglavio s timom poput onog iz prosle godine u kojem je bilo previse starih kajli i jakih imena i da ce pokusati da formira mobilan i krvozedan tim kojeg ce lako upregnuti u mindset da ne bira utakmice.

Link to comment
28 minutes ago, levi said:

pre bih rekao da  Obradović tek treba da pokaže da može da izhendluje grupu dobrih igrača u utegnut tim. i u Lokomotivi je imao ambiciozan roster, pa nije ispalo ništa posebno

 

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/games/results/showgame?gamecode=184&seasoncode=U2017

 

ovo je tim lokomotive sa kojim je igrao finale uleb kupa, te godine je proglasen najboljim trenerom uleb kupa. kao sto vidis nista posebno, maltene ragland najvece ime. nisu osvojili samo zato jer je wilbekin poludeo u tom finalu. u zvezdi ce sigurno imati bolji tim nego tada u lokomotivi.

i u monaku je napravio odlican posao, top8 u evrokupu (sa prednoscu domaceg terena u cetvrtfinalu, prvo mesto u fra ligi), takodje tim nista posebno.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ali se Obradovic upravo posrao po onome sto je naumio i krenuo, izgleda da produzujemo onu masnu, zelatinastu masu koja se odaziva na Vladimir Stimac.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...