Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Milosh76 said:

Oni su se branili bar 2/3 utakmice, pola nisu presli, imali 2-3 polusanse i gol iz nase greske.

 

Ako cemo realno. Oni igraju hrkljus poslednjih 10 godina, od Robija do danas, cilj je valjanje, seckanje igre, padanje, foliranje i nimalo igranje fudbala.

 

U utakmicama sa nama, to hrkljus igranje im daje rezultate.  Nije nas problem sto Partizan igra hrksljus-fudbal u derbiju, vec to sto mi nemamo resenje za takvu igru.  Kada igras protiv hrksljus protivnika, osnovno pravilo je da ne smes da gubis lopte tamo gde se lopta ne sme da izgubi, a Zvezda to radi u svakom derbiju u poslednjih nekoliko godina.  Derbi su utakmice gde dunsteri kao sto je Zdjelar, Ostojic, Miletic, Lutovac, Scekic, Vitas izrastaju u heroje, a igraci kao Gavric, Nikolic, Ben deluju kao propali talenti.

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Oni su se branili bar 2/3 utakmice, pola nisu presli, imali 2-3 polusanse i gol iz nase greske.

 

Ako cemo realno. Oni igraju hrkljus poslednjih 10 godina, od Robija do danas, cilj je valjanje, seckanje igre, padanje, foliranje i nimalo igranje fudbala.

 

 

Kao sto se brani i igra na kontre tim koji vodi. Nemojte da neposredno posle utakmice pricamo bajke tog tipa, Zvezda je igrala uzasno protiv slabijeg tima koji je tek skupljen a najveci razlog za to je psihologija igraca. Nikolic nas je unistio veceras, bas veceras kad zbog korone nismo imali dva igraca na toj poziciji koji su bolji i od njega i od ostatka tima, ako izuzmemo Kataija. Ben, Gavric, Gobeljic, bukvalno nisu postojali na terenu a i kad su se pojavili to je bilo samo da bi napravili detinjastu gresku i prodali loptu. Partizan je igrao ono sto je morao i 75 minuta je utakmica s njihove strane bila izuzetna, isto kao i sudjenje. A onda je sviran penal i popizdeli su zbog toga sto se posle toliko Vuleticevih saopstenje neki sudija jos uvek odlucuje da svira penal protiv njih, cak i kad je ovako ocigledan, posle toga vise nije bilo ni utakmice ni sudjenja. Nije bio problem sto se Partizan branio jer je imao vodjstvo, problem je njihovo besomucno valjanje, kuknjava, prikenjavanje sudijama za sve i svasta, vriska, piska i izletanje iz katapulta kod svakog faula. A sve to jos istercirano stalnim skakanjem na klupi i jebanjem majki sudijama. Jebena Macva na steroidima.

Edited by harper
Link to comment

Zato sto Partizan nije Radnik ili Novi Pazar, pa kad dobiju loptu za kontru to obicno bude opasno.

 

Oni su jak protivnik, ali  ne smeju da se nadigravaju... valjda se boje da ce izgubiti. Ovako im je lakse.. padaju, foliraju, muce loptu, taktika "hitni lopticu u sumicu"., prigovori sudijama... To je njihov ™ poslednjih 10 godina, steta nekad su bili otvoreni za fudbal.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ovo je jednostavno 1 ozbiljno pičkast tim,bez muda,sa manjkom igrača sa mozgom koji nijednu bitnu utakmicu neće odigrati kako treba.

Jebo punjenje tamo nekih Voždovaca i Javora,kada sve ozbiljnije utakmice odigraju slabo.

Utisak večeri je Sanogo,ozbiljno poremećen mladić.

Link to comment

Oni su dobar deo utakmice igrali bez dvojce svojih najboljih fudbalera, Sume i Nahtka, koji u nam svakom derbiju zadaju glavobolju.  Uprkos tome, mi nismo uspeli da pobedimo zahvaljujuci losem izdanju celokupnog srednjeg reda osim Kataija.

 

Spiridonovic je na putu da da postane clan grupe Zvezdinih dunstera i promasaja.  Kakav ocajan prijem lopte, kakve nerazumne odluke, kakvo lose postavljanje.

Link to comment

Mi smo igrali bez 2 najbolja igraca i opet nisu proveli vise od 5 minuta u ikontinuitetu na nasoj polovini. A nisu ni u jednom momentu imali loptu u nogama duze od 60 sekundi.

Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

Oni su dobar deo utakmice igrali bez dvojce svojih najboljih fudbalera, Sume i Nahtka, koji u nam svakom derbiju zadaju glavobolju.  Uprkos tome, mi nismo uspeli da pobedimo zahvaljujuci losem izdanju celokupnog srednjeg reda osim Kataija.

 

Spiridonovic je na putu da da postane clan grupe Zvezdinih dunstera i promasaja.  Kakav ocajan prijem lopte, kakve nerazumne odluke, kakvo lose postavljanje.

pa mismo igrali bez dva najbolja i najvažnija igrača, i šta sad

Link to comment

Milose, nije Partizanova igra nas problem, nego Zvezdina.

 

Uzgred, po meni Sanogo je bio nas najbolji igrac.  Dobio sve duele u sredini, iskamcio penal.  On je zustar momak i uvek igra na granici faula.  Kada ga ostatak tima ga ostavlja na cedilu i igraci prave greske iz koji daju protivniku sansu za gol, onda su kartoni neminovni.

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

pa mismo igrali bez dva najbolja i najvažnija igrača, i šta sad

Ono sto smo mi imali na terenu je bar na papiru kvalitetnije od onoga sto Partizan ima bez ove dvojce gorenavedenih.  Plus, oni su se tek skupili pre nedelju dana a mi sa ovim timom igramo mnogo duze.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Milose, nije Partizanova igra nas problem, nego Zvezdina.

 

Uzgred, po meni Sanogo je bio nas najbolji igrac.  Dobio sve duele u sredini, iskamcio penal.  On je zustar momak i uvek igra na granici faula.  Kada ga ostatak tima ga ostavlja na cedilu i igraci prave greske iz koji daju protivniku sansu za gol, onda su kartoni neminovni.

bold1 To je vrlo povezano, kad njih 11 bude iza lopte bez zelje da predju centar i samo im je cilj da odbrane gol, malo ekipa to moze da probije.

 

bold2 Sanogo je za nase uslove odlican igrac, samo je vrlo rizican, bez kontrole uvek na granici zutog kartona. Ne bih rekao da je iskamcio penal, nego da je oboren u kaznenom i sviran je cist penal. Iskamcen bi bio da je bio sumnjiv, a ovaj je sve samo ne sumnjiv.

 

Mislim da se jos nije pokapirao sa saigracima, posto ili ne igra ili mu menjaju partnere u centru, slican problem je imao i Kanjas.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...