Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

njihov golman je ušao našima u glavu. videlo se po Degenekovom dugom čekanju da što  duže gleda, golman mu se čini sve veći u očima i ne može da ga promaši. za to vreme Borjan je lelujao u izmaglici na gol liniji, ni blizu nijednog šuta

Link to comment

@Dimitrije

Uopste ne kritikujem Borjana, taman posla, pa on nas je spasao kad je onaj Francuz uhvatio volej, a i mnogo puta ranije. Poenta je da nisu svi perfektno izveli penale i da se moglo odbraniti da je pogodio stranu. A desavalo se milion puta da izvodjaci uhvate golmana u masinu i sutiraju samo u jednu stranu, desavalo se to i boljima od Borjana, to nije kritika.

 

@dragance

Jel ovo perfektan penal?

 

Edited by de Sisti
Link to comment

@de Sistivideo not available

Mads, druže, ne znam da li si ikada bio lice u lice tokom penala - rekao bih ne - jer inače ne bi pisao ovo što pišeš. Ja Borjanu zameram što se penala tiče odavno, a to je da se igra sa odlukom sudije da mu to poništi ako odbrani. Ovo što ti pričaš je besmisleno.

Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

@de Sistivideo not available

Mads, druže, ne znam da li si ikada bio lice u lice tokom penala - rekao bih ne - jer inače ne bi pisao ovo što pišeš. Ja Borjanu zameram što se penala tiče odavno, a to je da se igra sa odlukom sudije da mu to poništi ako odbrani. Ovo što ti pričaš je besmisleno.

Slazem se.  Borjan izleti citav korak sa gol-linije, imam utisak, jos pre nego sto je penaldzija sutnuo.  Mozda u penal ruletu sudije malo gledaju kroz prste na takve poteze golmana, ali ako to golman uradi u odbrani penala u toku igre, verovatno bi ponistili odbranu.

Link to comment
21 minutes ago, dragance said:

I? Šta sa tim? Vidi moj prejašnji odgovor.

 

Pa nije perfektan penal, lako se brani. I imam iskustva sa branjenjem penala, decenijsko. Desava se i da golman uhvati igrace u masinu a i obrnuto, nista strasno, to je normalna stvar.

 

Edit. Prvo sto mi je palo na pamet kad sam rekao 'uhvatili golmana u masinu' su penali Juznokorejanaca protiv Spanije 2002.  i uspeo sam da nadjem. Svi su sutnuli u Kasiljasov levi ugao

 

 

 

Edited by de Sisti
Link to comment

U Statutu fk treba pod tačkom 1. da stoji da trener seniorskog tima ne može biti početnik.Legendice da se dokazuju prvo po nekim Grafičarima,Ivanjicama ili tamo nekom Krotoneu,što da ne,pa kad se pokaže izvolte u Zvezdu.A i upitno je koja si ti "legenda kluba" u kome si odigrao 2,3 godine-duplo manje nego u Laciju ili tri puta manje nego u Interu.A i za te dve godine si osvojio šta...

Sveopšte jajarenje (da svedemo samo na to) u fk je sasvim zasluženo dovela do eliminacije od jednog ispod prosečnog tima.Kakvi crni penali,dal je golman krenuo ranije il je penal po zemlji,bzvz...ove je trebalo rešiti u 90' ali za to nije bilo ni ideje,kasnije ni snage,a o vođenju sa klupe od početka do kraja da i ne govorimo.

 

 

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, de Sisti said:

 

Pa nije perfektan penal, lako se brani. I imam iskustva sa branjenjem penala, decenijsko. Desava se i da golman uhvati igrace u masinu a i obrnuto, nista strasno, to je normalna stvar.

 

Edit. Prvo sto mi je palo na pamet kad sam rekao 'uhvatili golmana u masinu' su penali Juznokorejanaca protiv Spanije 2002.  i uspeo sam da nadjem. Svi su sutnuli u Kasiljasov levi ugao

 

 

 


Dobro.

Link to comment
U Statutu fk treba pod tačkom 1. da stoji da trener seniorskog tima ne može biti početnik.Legendice da se dokazuju prvo po nekim Grafičarima,Ivanjicama ili tamo nekom Krotoneu,što da ne,pa kad se pokaže izvolte u Zvezdu.A i upitno je koja si ti "legenda kluba" u kome si odigrao 2,3 godine-duplo manje nego u Laciju ili tri puta manje nego u Interu.A i za te dve godine si osvojio šta...
Sveopšte jajarenje (da svedemo samo na to) u fk je sasvim zasluženo dovela do eliminacije od jednog ispod prosečnog tima.Kakvi crni penali,dal je golman krenuo ranije il je penal po zemlji,bzvz...ove je trebalo rešiti u 90' ali za to nije bilo ni ideje,kasnije ni snage,a o vođenju sa klupe od početka do kraja da i ne govorimo.
 
 
Jbga tako i u košarci, rekao mi jedan trener, mlađih godišta da "igrači bi da se bave trenerskim poslom, ali da im se da odmah prvi tim", retko ko od njih bi da krene sa klincima...
Tada mi je naveo primer jednog, no naravno zaboravio sam, koji je otišao i preuzeo neke klince i video da to nije za njega.
Posle mu rekao:
U jbte dobro, meni bi na slavu dali prvi tim, ala bi se izblamirao jbte...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Idemo dalje... Za LŠ i onako nismo, a ovo što smo pukli od Omonije manje više, ni prvi ni poslednji put. Ustaneš, obrišeš blato i fekalije sa odeće i teraš dalje. Mene više brine činjenica da kao "nosioci" u zadnjem kolu kvalifikacija možemo dobiti teže protivnike nego u plej ofu za LŠ

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

To je i neko moje misljenje. Ne kapiram zasto smo toliko losiji u gostima, posebno u ovo situaciji bez publike. Juce i mogu razumeti donekle, trebalo je izdrzati onu vrucincinu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...